Sfijim

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod kotiik » úte 01. črc 2008 10:52:37

lyso nebudu tu psat slohy jak ty ale vz admini jak si rikate... myslite ze je jen chzba v nas podivejte se i na vas! udelali ste par chyb a ty stacili k tomu aby toto vzniklo!
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Luciferka » úte 01. črc 2008 11:00:25

Kotik, ty muzes byt jeste rad, ze ti ostatni prokazujou takvou sluzbu a reaguji na tvoje dementni poznamky.... byt na me, dala bych ti hned ban tady na forum a stezovat by sis mohl jit klidne na lamparnu
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod kotiik » úte 01. črc 2008 11:02:24

Luciferka píše:Kotik, ty muzes byt jeste rad, ze ti ostatni prokazujou takvou sluzbu a reaguji na tvoje dementni poznamky.... byt na me, dala bych ti ban a stezovat by sis mohl jit klidne na lamparnu

Ja nepotrebuji nazory ostatnich ty mi jsou uplne vish (treba ten tvuj).... hci tech co se to tyka jako je treba lysa...
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Luciferka » úte 01. črc 2008 11:04:15

a my nepotrebujeme tvoje, takze uz to snad chapes
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod kotiik » úte 01. črc 2008 11:05:38

Luciferka píše:a my nepotrebujeme tvoje, takze uz to snad chapes

Pochopim as prijebu simovi " D
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Luciferka » úte 01. črc 2008 11:07:01

bez si resit svoje komplexy nekde jinde
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Lyso » úte 01. črc 2008 11:07:22

ja jsem se k tomu vyjadril myslim dost jasne :) a pokud si to nepochopil, tak ukazujes kdo vlastne si : )
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod FilipeK » úte 01. črc 2008 11:10:22

Hm...:D demence se bit kvuli hry..
Nejsem na zadne srasne...protoze se s vama vsema bavim..:D ale tak...bit se kvuli hry :D jeste fakt si za to muzete sami...delate bordel dostanete ban a jdete ho zbit za neco co udelat mel...:D jak rikal kotik...sfijim :D
Tohle cele je velka blbost :) resite zbytecnosti :-*
FilipeK
 

Příspěvekod Abusek » úte 01. črc 2008 11:22:34

Lyso píše:Boze ty jsi fakt totalni dement kotiku ...

kotiik píše:Admini na cablu tak to se da popsat Jednim Slovem Sfijak..... kazdy jima nadava jebe do nich a dava jim co proto .. ale zaclo to u vas chalani tak se nedivte mate to co ste chtěli...... A Lyso tomu veli : D svijím s tebe si nula us jenom jak se chovas na cablu.


Jo jo ja tomu velim :) ... hlavne ze hlavni admin kablu je ales ale tak dobre no :) .. nevim jestli se muzu popsat jako nula, ale ja osobne povazuju nejen za nulu lidi jako jsi ty, kteri nadavaji, pripominaji blbosti a kdyz jsou potrestani pravem tak hned pi*ujou a nadavaji vsem ... laskave si pripomenme jak toto vsechno zacalo:

Jednoho krasneho dne jsem dostal napad udelat z kamaradu adminy, chtel jsem jim dat sanci ukazat co v nich je ... tak jsem jim to zaridil a oni se i temi adminami stali. Adminovali dobre, nikdo s nema nemel zaden problem ... ale potom jednou prisli na kabel ( prominte mi to vyjadreni, ja to proste jinak nevidim ) vyhulenci a vypatlanci kteri se neumeli chovat a mysleli si ze jsou na starem kablu kde si mohli nadavat a proslo jim to ... jenze bohuzel, tito novi admini dostali ode mne ukol, upravit a vylepsit moralku lidi na kablu, protoze kdybyste si zasli na jine zname servery, tak nikde se tak nenadavalo a nevyhrozovalo jako tam, vratme se ale ke konfliktu ... jak jsem jiz zminoval admini dostali za ukol davat pozor na nadavky a takove veci ... tohle taky delali a par lidem dali za nadavky ban, jen dali je lidem kteri nehledaji nikdy chybu u sebe ale stale u druhych ... proto se zacali ozyvat a nadavat na adminy, coz je nepripustne a proto admini pouzili na ne jiny a spravny metr !!! ... potom se vsechno zacalo mlit jedno pres druhe ... nikdo us ani nevi kde je chyba, ale vy ,,potrestani" nedivte se ze dostavate kicky a bany ... nadavate na adminy jaci jsou to koko*i a cu*aci a nedokazete si sami priznat chybu, ze jse zamrdali a ze si za to sami muzete ... na jinych serverech by se s vama takto neparali ... moc dobre toto znam z bside, kde jsme za to davali permanentni bany a us nas nesrali vubec ... nutite mne k jedne veci a to te ze vam do jednoho ten permanent dam a nebudu to vubec resit ... proste spamatujte se a uvedomte si, ze pokud na vas nadavaji uz i admini tak maji urcite duvod, protoze jste zacali nadavat vy nadavat na ne. Nechapu jak ted muzou nekteri rict ze pujdou dojebat alewara a sima do pg a este k tomu vyhrozovat ze z PG udelate sklad kalkulacek ... reknu vam jedno, dotknete se bud tech dvou adminu nebo naseho vybaveni v PG tak se neznam a jestli si nemyslite ze vam dokazu poradne zatopit tak to jste na omylu .... navic uz vzivote nechci videt ze nabehnete do PG najebani jak totalni nuly a budete hledat sima a alewara ... jeste jednou se tohleto stane, tak pouziju primerene prostredky a vsechny do jednoho vas z te PG dostanu ven a pokud to nepude po dobrem, vyresim to jako s tektrem, ten si taky myslel ze muze vsechno a na pana policajta se uz jen usmival ... navic u vas to bude s trosicku jinym postihem a ne jen tim ze vas vyvedu z pg ale tim ze vas chytnou policajti s tim ze jste najebani a nemate 18 a to ani nemluvim o huleni ... pokud se tohle to stane, tak mi je uplne jedno ze jste moji kamaradi a budu proste branit svoji praci a kamarady a tim vam zatopim docela dost, kdyz reknu ze se to vyhrozovani opakuje atd atd ....

myslite si ze ja jsem tam venku jiny ? myslite si ze ja venku bych vam toto nikdy nerekl ? pche! to jen vy se snazitee byt venku jiny, velci drsnaci po vzoru americkych bratru a nenechate si vsechno libit ... myslite si ze pesti vzdy v zivote vsechno vyresi, ale to bohuzel neni pravda, uz od stredoveku plati jedno prislovi ... slovo je silnejsi nez mec ... ale jde videt ze vasi prednosti je jen a pouze hruba sila tedy ten mec, velmi mne mrzi ze nemuzete zatim poznat co to je umet manipulovat s lidmi pomoci slova a ze jste nepochopili vyznam tohoto rceni ....

tak us se proboha spamatujte a ukazte v sobe ze jste lidi, protoze jen zvirata resi konfilikty silou a bojem, jen lidi jsou natolik inteligentni ze si problemy umi vyresit i bez nasilneho konfliktu ... toto je bohuzel ale valka dvou idealu: sporadanych a normalnich zivotu, proti tem kteri jen chlastaji huli a ukazujou jaci jsou to frajeri a porad musi mit s nekym nejaky spor ... treba co jsem si tak vsimnul tak problem mnelo jen par lidi, pokud mne pamet nesali tak jenom unit, postupne ale zacali pribyvat lidi jako saw, kotik, annyo atd ... pripada mi to jako byste se nechteli nechat zahanbit pred ostatnimi a museli si do adminu dupnout, admini na vas taky potom dupli banem a primerenymi prostredky, ale vy jste to asi moralne neunesli a museli jste do nich zacit buzerovat a zacit jim nadavat do samych skaredych veci ( ;DDDD ) ... a jestli si myslite, ze my, admini, si nechame skakat po hlave holomky jako jste vy a nebudeme vam taky nadavat tak to us je asi vada ve vasich chytrych vyhulenych mozeccich ... jak mi nekdo muze rict po tomto vsem ze dojebe sima protoze mu rekl ze je totalni debil ? nebo ze mu rekl ze je skur*ene emo ktere se reze, kdyz vsichni na ne nadavali a oni jen nadavky oplaceli ? ? ? . . .

laskave se spamatujte, vetsinu z vas povazuju za kamarady, kterym jsem dokazal i pujcit penize kdyz potrebovali a dokazal jsem vam i pomoct s vecma a nechci byt s vama pohadany nebo nedej boze vest s vama nejakou valku ...

tak prosim spamatujte se ... veci jde resit i po dobrem ne jen po zlem ... omlouvam se ze jsem k teto veci napsal toho tolik, ale vy asi stracite prehled v tom kde to zacalo a zapomneli jste ze to zacalo u vas ...

kotiku mnej uctu ke starsim jak rika Bebi, je starsi nez ty, moudrejsi a chytrejsi a ty na nej nadavas pubertalnima nadavakama ... no co se da cekat od tebe taky ze ? ty se asi nikdy nespamatujes a nepochopis ze kdyz mas svaly vytrenovane z atletiky ze jsi muzes vsechno dovolit ... zacni trosicku pouzivat hlavu, vim ze ji mas chytrou :) ...


vam vsem kterych se to netyka: prominte ze se tady vubec neco takoveho resi, ale jak sami vidite admini se snazi udelat na kablu poradek ale par ,,vy-volenych" dela na kablu bordel a nepochopi principy poradku na kablu, prerostlo to uz na nadavky, vyhrozovani a zastrasovani ... udelejte si podle toho kazdy usudek a snazte se to pochopit, ze my admini chceme kablu jen pomahat, ne ho hnat do sracek, ale nebrte jako priklad chovni s hracemi, tady tyto konfilikty, protoze toto jsou konfliktni lidi, kteri neumi nic pochopit

S pozdravem krasneho a prosluneneho dne Vas zdravi Vas admin Lyso ;-)

takovy proslov primo :D
Uživatelský avatar
Abusek
 
Příspěvky: 557
Registrován: pon 26. lis 2007 5:33:07
Bydliště: 3NEC Lyžbice

Příspěvekod cs_Hacker » úte 01. črc 2008 11:53:05

FilipeK píše:Hm...:D demence se bit kvuli hry..
Nejsem na zadne srasne...protoze se s vama vsema bavim..:D ale tak...bit se kvuli hry :D jeste fakt si za to muzete sami...delate bordel dostanete ban a jdete ho zbit za neco co udelat mel...:D jak rikal kotik...sfijim :D
Tohle cele je velka blbost :) resite zbytecnosti :-*

Žé? :lol: nechápu jééé :-D bežte radši na bazén nebo hrát fotbál :- ))))
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod FilipeK » úte 01. črc 2008 12:03:14

jjj :)
FilipeK
 

unit

Příspěvekod unit » úte 01. črc 2008 21:56:23

nezajima ho dojebem s citronem kazdeho kdo je kamos od sima locked topic lyso ty pujdes taky se simem
pís .)
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod Anonym01 » stř 02. črc 2008 3:57:03

unit a Kotiik jeden vetsi dement nez druhy, vy jste se tak dlouho hledali az jste se nasli.....
Anonym01
 

Příspěvekod Lyso » stř 02. črc 2008 5:53:21

ooo us dokonce i ja pujdu se simem dolu :) ... jo jo :D us se bojim :D ... odedneska si kopu nouzovy vychod z pg do kanalu a domu budu chodit pres atomove kryty ;DDDD, protoze se vas bojim :D:D:D:D:D:D:D

a nepiste mi tu locked jak byste byli moderatori fora :D ... jste tak mozna maximalne dementi a ne moderatori ; )
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod cs_Hacker » stř 02. črc 2008 8:35:45

unite ten EMOBOY nezbije ani mojeho bráchu prosím tě xD :lol:
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

PředchozíDalší

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron