Pozvánka

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod Phoenixes » stř 30. črc 2008 19:07:24

Je vidět, že vůbec nevíš, ale tady to stebou řešit nebudu.... ,)
Já ti nastavím uplně defaultní cfg a hrej jo ?


K tomu se neda nic rict :lol: :lol: :lol:
Phoenixes
 
Příspěvky: 383
Registrován: úte 29. črc 2008 9:06:59

Příspěvekod modryvlk » stř 30. črc 2008 19:19:55

Pacoo píše:
Lyso píše:paco trochu mne udivuje ze si byl admin te ligy :D:D a vubec nemas poneti jak to bylo :) ...



aha ? ja nemel poneti jak to bylo? ja myslim ze jo


Kamaráde asi ne?! Já jen, že si přišel stím návrhem TY... Jediné co si vyřešil byl web a to bylo vše!!!

TY SI BYL TEN HLAVNÍ ADMIN LIGY tak jako nevím vo co go stále?
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Příspěvekod architekt » stř 30. črc 2008 20:09:57

to mas pravdu to se neda k tomu nic rict !
architekt
 

Příspěvekod Lyso » stř 30. črc 2008 20:36:44

vlku nechme paca, vice lidi o nem rika ze paco nikdy nic on je neviny on nikdy o nicem nic nevi :P ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod nOx » stř 30. črc 2008 20:40:01

já třeba hraju na Defaultním cfg , akorát mám nastavený duck na kolečku a jumpy taky to je vše :D a nestěžuju si a jinak je velmi velký rozdíl hrát z domu a z herny. Mohl jsem si to ověřit teĎ na Lan Finále v Brně i někdo jako Monty to nedával natolik co doma (ae i tak to vyhrál :D), každý tam hrál jinak a každý si skoro na něco stěžoval , né každý je jako vy že to ani nevnímate jestli hrajete doma nebo v herně , pže např. architekt je už natolik zvyklý hrát v herně že mu je to jedno... a je mi jedno kdo mi bude co říkat že se vymlouvám na to že nehraju jak doma, prostě to už někteří pochopte a berte to tak že je to pravda !
Uživatelský avatar
nOx
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 08. pro 2006 21:59:06
Bydliště: Božka Němcová

Příspěvekod Pyszczek » čtv 31. črc 2008 9:12:30

se hadate o hownu huste
Posledni slovoJeMoje
Pyszczek
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:39
Bydliště: 3NEC

Příspěvekod Pacoo » čtv 31. črc 2008 9:16:01

LYSO, VLK: tak mi teda reknete jak to teda bylo kdyz ste taci chytri?
Pacoo
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 21. čer 2008 8:49:30

Příspěvekod modryvlk » čtv 31. črc 2008 9:48:42

Pacoo píše:LYSO, VLK: tak mi teda reknete jak to teda bylo kdyz ste taci chytri?

Nevím co přesně chceš vědět, ale něco ti tu s radostí napíšu, když to tak moc žádaš!

Zařidil si web a stejně si ho nechal na mě ať ho aktualizuji dobře tak jsem to dělal, ale od té doby jsem od tebe neviděl, nezažil či neslyšel žádnou věc týkající se této ligy v Ace-Comu... Lyso sehnal několik klanů a bylo jich dohromady 7. Ty jako HLAVNÍ ADMIN si měl dohlížet nad tím jestli ty klany jsou stále aktivní a informovat je tehdy a tehdy to začne, sledujte to a to a podobně... A když si uvedl, že radši GF, protože tam mají lepší ceny.
No jo, ale neřikal si, že ty ceny co budou v Ace-Comu seženeš a koupíš ty ze startovného?
Pacoo lenivost je strašná vlastnost co?
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Příspěvekod Pacoo » čtv 31. črc 2008 14:57:36

vlku: tak ja ty ceny ze startovneho kupovat nemel to mel prej zaridit lyso ale tak kdyz myslis ja koncim se vsim uz nikdy nic nedelam nekutim nehraju seru na to bo pak to co chce clovek udelat je na tom nejhur.. a ty to nebylo v sedmi klanech no... byly 4....
proste vlku jsi lolek
cau uz tady nebudu nic psat je to zbytecne
Pacoo
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 21. čer 2008 8:49:30

Příspěvekod Lyso » čtv 31. črc 2008 16:05:10

paco a to si zebral odkud ze ja jsem to mnel zarizovat ? :D co ja vim tak jen jednou jsme o tom spolu mluvili a skoncilo to tak ze si sel hrat a rekli jsme si ze ceny budou podle prihlasenych klanu :D:D:D jakoze paco rikej pravdu a ne to co se ti hodi ;) a bylo to 7 klanu :D kde jsi vzal 4 ? v GF ? :) ...

a najednou mne tim adminem delas ? a kdysi si mi tady psal ze co se do toho staram kdyz admin nejsem :D :D :D ? ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod modryvlk » pát 01. srp 2008 9:54:37

Pacoo píše:vlku: tak ja ty ceny ze startovneho kupovat nemel to mel prej zaridit lyso ale tak kdyz myslis ja koncim se vsim uz nikdy nic nedelam nekutim nehraju seru na to bo pak to co chce clovek udelat je na tom nejhur.. a ty to nebylo v sedmi klanech no... byly 4....
proste vlku jsi lolek
cau uz tady nebudu nic psat je to zbytecne


Sory, ale ty si byl hlavní admin, lyso nebyl admin vůbec tak vo co go?To zaprvé.
Zadruhé, ty si nedělal nic čučel jestli se náhodou něco neudělá a radši aby dělali ostatní a ty jen přihlížel a pak si řekl, že si udělal všechno....
A si nejhorší proto, protože ty si neudělal VŮBEC NIC.
Ale jak myslíš no.... :roll: :wink:
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Předchozí

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron