CLAN ?

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod rofl » úte 18. lis 2008 10:59:46

hekr newis nic a bose jsem hodne moc dobre znal vubec newis vsak mi psali kamosi z prahy jestli jdu na jeho pohreb kdyby to nebylo tka daleko tak tam hend jedu ty si ho neznal curacku ale ja jo...nehral si s nim mixy byl na lan turnajich tak ty ho ani nebr do pusy a ber radsi do pusy ty curaky co kouris v baniku
rofl
 

Příspěvekod Návštěvník » úte 18. lis 2008 13:08:50

rofl píše:hekr newis nic a bose jsem hodne moc dobre znal vubec newis vsak mi psali kamosi z prahy jestli jdu na jeho pohreb kdyby to nebylo tka daleko tak tam hend jedu ty si ho neznal curacku ale ja jo...nehral si s nim mixy byl na lan turnajich tak ty ho ani nebr do pusy a ber radsi do pusy ty curaky co kouris v baniku
Nauč se psát MOULO ... :roll:
Návštěvník
 

Příspěvekod modryvlk » úte 18. lis 2008 15:52:04

BAN?:-)
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Příspěvekod Janko » úte 18. lis 2008 16:29:57

rofl píše:hekr newis nic a bose jsem hodne moc dobre znal vubec newis vsak mi psali kamosi z prahy jestli jdu na jeho pohreb kdyby to nebylo tka daleko tak tam hend jedu ty si ho neznal curacku ale ja jo...nehral si s nim mixy byl na lan turnajich tak ty ho ani nebr do pusy a ber radsi do pusy ty curaky co kouris v baniku


RoFlE, jde tady o to, že jsi se pořád nepředstavil. Což bohužel pokuazuje na to jaký jsi idiot a srab. Ohánět se tady něčím co ani nemůžeš podložit důkazy je naprosto ubohý způsob argumentace.

Musím tě pochválit! Bavíš mě. Bylo už tady hodně flameru, ale ti se aspoň uměli podepsat, což při tvé inteligenti a způsobu vyjadřování jde asi těžko. Pokud někoho hodně dobře znáš, což tady tvrdíš tak myslím že jet na jeho pohřeb je samozřejmostí. Na vzdálenosti nezáleží + vytahovat tady to že jsi znal někoho kdo umřel je naprosty vrchol.

Shrnuto a podtrženo. ONANIE pokračuje. BAN, než nám to tady klučina vybíli 8)
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Předchozí

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron