CoD 1

Příspěvky věnované této hře směrujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

CoD 1

Příspěvekod caligula » pon 02. led 2006 21:08:37

lidi zacnete konecne hrat CoD 1 jako countera....je to good hra ale hraje bohuzel malo lidi
caligula
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned 17. črc 2005 23:02:50

Příspěvekod Janko » pon 02. led 2006 21:58:58

Mily caligulo... Podle me CoD1 hraje lidi dost... Dost na dnesni dobu kdy na scenu prichazi CoD2 a je take pravda ze doby "slavy" cabelnet serveru jsou pryc (pamatuju si doby kdy byval plny) tak kdyz si sectes CoD1 a CoD2 hrace v dobe kdy jsou servery relativne plne tak ti vyjde peknych 15 lidi a to uz docela jde :wink: A budu se opakovat... SERVER JE ZASTARALY!!!! Divim se ze ho jeste nezrusili 8) 8) 8)
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod Návštěvník » stř 29. bře 2006 10:06:10

Janko píše:Mily caligulo... Podle me CoD1 hraje lidi dost... Dost na dnesni dobu kdy na scenu prichazi CoD2 a je take pravda ze doby "slavy" cabelnet serveru jsou pryc (pamatuju si doby kdy byval plny) tak kdyz si sectes CoD1 a CoD2 hrace v dobe kdy jsou servery relativne plne tak ti vyjde peknych 15 lidi a to uz docela jde :wink: A budu se opakovat... SERVER JE ZASTARALY!!!! Divim se ze ho jeste nezrusili 8) 8) 8)

No zastaraly je dost a tez by mohl byt hlavni typ hry SAD bo hrat porad dookolo tdm tam bavi akorat pinkyho ramireze a ty co zacinaji s COD a nebavi je dlouho cekat kdyz je zabijou.
Návštěvník
 

Příspěvekod Janko... » stř 29. bře 2006 10:19:33

No ja bych to udelal jinak. Nastavil bych rotaci map(ne všechny). Tdm a dm bych omezil treba na 10 minut. A pokazde by se na jedne mape hralo jednou tdm,dm a SaD. A bylo po problemech samozrejme ze by se vyplo votovani a byli by pritomni nejaci admini. Jenze toho se nedockame...
Janko...
 

Příspěvekod Janko... » stř 29. bře 2006 10:26:47

A co myslis na cem jsem zacinal ja v CoD1? Na SaD? HQ? NE!!! Taky jsem zacinal na tdm a dm. Slouzi k tomu aby ses do hry dostal a trosku si zvykl na zbrane. S&D uz je spis o uplatneni tveho takticke vyspelosti a toho jak u hry premyslis. Meli byste byt tolerantnejsi k tem co se hrou zacinaji a proste je S&D nebavi protoze hned umrou. A jaci jsme byli my kdyz jsme zacinali?
Janko...
 

Příspěvekod Návštěvník » stř 29. bře 2006 19:01:35

Janko... píše:A co myslis na cem jsem zacinal ja v CoD1? Na SaD? HQ? NE!!! Taky jsem zacinal na tdm a dm. Slouzi k tomu aby ses do hry dostal a trosku si zvykl na zbrane. S&D uz je spis o uplatneni tveho takticke vyspelosti a toho jak u hry premyslis. Meli byste byt tolerantnejsi k tem co se hrou zacinaji a proste je S&D nebavi protoze hned umrou. A jaci jsme byli my kdyz jsme zacinali?
No mas pravdu ale s tou rotaci bych to omezil na tdm a sad.No snad se toho nekdy dockame.
Návštěvník
 

Příspěvekod d@!0s » stř 29. bře 2006 19:23:04

##100##
myslim ze dockame,ale doufam ze uz nebudu brat nejaky duchod...to bych moc nedal...
...xErr...
Uživatelský avatar
d@!0s
 
Příspěvky: 176
Registrován: pát 26. srp 2005 13:53:50

Příspěvekod Pinky » pát 31. bře 2006 17:28:12

Zdravím….2 dny jsem tu nebyl na foru a nestačím se divit. 1.)Ano server je zastaralý, to všichni víme, tak že to nemá cenu probírat. (Snad už s tím někdo něco udělá). 2.)Ano sad od srdce nenávidím z jediného prostého důvodu a to, že se to po příchodu určitých lidí hraje 2854516516547x za sebou a stále stejná mapa Harbor (sad). Hrát stále pořád dokola jednu mapu jeden typ hry, to už si z té nudy raději přehodím přes nejbližší strom konopné lano. Není to nenávist vůči sad ale vůči stereotypního hraní. A když tu chce někdo zajebávat do mě a mého kolegy tak a´t se alespoň podepíše ze slušnosti ať vím s kým mám tu čest. Díky. :idea:
Passat 1.8T
Uživatelský avatar
Pinky
 
Příspěvky: 139
Registrován: ned 10. črc 2005 0:04:10
Bydliště: Třinec

Příspěvekod d@!0s » pát 31. bře 2006 17:39:07

Me zrovna SD nepripada jako stereotypni hra.Naopak si to myslim o TDM nebo DM.Porad behat a strilet...proste o nicem.V SD se kazdy snazi najit nejakou tu taktiku (aspon nekteri) a kdyz vezmu v potaz ze SD je nejprestiznejsi mod tak pro me to je vcelku jasne.Co se tyce mapy harbor,taky bych uvital nejake jine a ne porad harbor.Z druhe stranky se ho nekdo aspon nauci hrat.
ps.kdo ma byt tim urcitym poctem lidi?
a uvidime jestli to lano vydrzi :D:D
...xErr...
Uživatelský avatar
d@!0s
 
Příspěvky: 176
Registrován: pát 26. srp 2005 13:53:50

Příspěvekod kotiik » ned 02. dub 2006 8:59:23

SaD 4rever!!!!!!
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod d@!0s » pon 03. dub 2006 20:16:25

kotiik píše:SaD 4rever!!!!!!

4rever ???
...xErr...
Uživatelský avatar
d@!0s
 
Příspěvky: 176
Registrován: pát 26. srp 2005 13:53:50


Zpět na Call of Duty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník