Vypnutý PB COD1

Příspěvky věnované této hře směrujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Vypnutý PB COD1

Příspěvekod MakovaPanenka » stř 21. čer 2006 18:42:14

Jakeho mamlasa zas napadlo vypnout PB na COD1 cable serveru?? a proč? :roll:
MakovaPanenka
 

Příspěvekod Janko » stř 21. čer 2006 19:27:40

No čekal jsem kdy se zeptáš tady na foru než abys trousil urážky na serveru. Pokud by jsi trošku přemýšlel tak si v hlsw najdeš kontakt na admina a napíšeš mu. Ale pochybuji že když mu napíšeš že je mamlas tak ti odepíše.
Taky bych chtěl vědět proč ti zrovna vadí že tam není PB vždyť když se tam přismolí nějaka pochybná existence s podpůrnými prostředky(cheaty) tak stačí jen VOTE KICK.
Co já vím tak éra CoD1 je pomalu pryč tak nevím proč by se měly stále dělat nějaké ty upravy na CoD1 serveru. A taky pokud se ti nelíbí tak tam nehraj! Je plno lidí co si nestěžují a taky existují stovky jiných serveru.
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod MakovaPanenka » stř 21. čer 2006 20:01:12

Janko píše:No čekal jsem kdy se zeptáš tady na foru než abys trousil urážky na serveru. Pokud by jsi trošku přemýšlel tak si v hlsw najdeš kontakt na admina a napíšeš mu. Ale pochybuji že když mu napíšeš že je mamlas tak ti odepíše.
Taky bych chtěl vědět proč ti zrovna vadí že tam není PB vždyť když se tam přismolí nějaka pochybná existence s podpůrnými prostředky(cheaty) tak stačí jen VOTE KICK.
Co já vím tak éra CoD1 je pomalu pryč tak nevím proč by se měly stále dělat nějaké ty upravy na CoD1 serveru. A taky pokud se ti nelíbí tak tam nehraj! Je plno lidí co si nestěžují a taky existují stovky jiných serveru.



Janko starej se prosimtě o svou zadnici a nepleť se do COD1 diskuzí když tě to nemá ani co zajmat, nevidim jediný důvod proč by hráč COD2 sral na půdu cod1. A hra se zapnutym PB se taky chová trochu jinak - to jako hráč cod bys moh aspoň vědět. Adminovi už psalo hodně lidí, ale je offline- a odčeho je diskuze o cod? aby se sem sakra snad psaly zaležitosti ohledně cod. Není to přece jen forum pro cod2. A era cod1 pryč? - to fakt ne, jen tvoje era na cod1 je pryč :) Ono je taky pravda že lamky co byly kdysi na cod1 uviděly nápis COD2 a hned se tam přismejčily protože to má v názvu 2ku. A úpravy? na serveru? Proč? protože nějakeho Lolka napadlo zrušit PB - bezdůvodně jen tak. Snad s PB je to lepší než bezněj. A 100vky jiných serverů? hm, yo, ale žádný není speciálně Třinecký a nehrajou tam většinou jen třinečtí coďáci:)
Na cod1 bys neměl pohlížet jako na eru která pomalu odchází. Díval ses někdy třeba na GP? kolik lidí hraje COD1 a cod2? není vtom moc velký rozdíl :) ONo každý hraje to co, v čem najde zalíbení :)
MakovaPanenka
 

Příspěvekod Ace-COM » čtv 22. čer 2006 7:47:21

Diskuze je v pořádku, ale tvé chování moc ne. Už jsem mazal Topicy i kvuli jinym kravinam, ale zkusime pockat na vyhadreni admina.

Jen pyty... kontroluj trochu sve chovani, jinak nebude na co odepisovat.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Janko » čtv 22. čer 2006 21:14:44

Dobrá jakožto rozumný člověk nebudu dalé pokračovat v této diskuzi. Sice souhlasím s tím že každý hraje to v čem najde zalibení, ale se zbytek tak moc nesouhlasím. Je to ale čistě můj názor tak bych byl pro příště rád kdybys mi nevnucoval ten tvůj.

Přeju hodně štěstí při řešení problému.
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod kotiik » ned 25. čer 2006 19:51:24

Janko píše:Dobrá jakožto rozumný člověk nebudu dalé pokračovat v této diskuzi. Sice souhlasím s tím že každý hraje to v čem najde zalibení, ale se zbytek tak moc nesouhlasím. Je to ale čistě můj názor tak bych byl pro příště rád kdybys mi nevnucoval ten tvůj.

Přeju hodně štěstí při řešení problému.
///Dobrá jakožto rozumný člověk ///


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Ace-COM » pon 26. čer 2006 7:47:03

Janko píše:Dobrá jakožto rozumný člověk nebudu dalé pokračovat v této diskuzi. Sice souhlasím s tím že každý hraje to v čem najde zalibení, ale se zbytek tak moc nesouhlasím. Je to ale čistě můj názor tak bych byl pro příště rád kdybys mi nevnucoval ten tvůj.

Přeju hodně štěstí při řešení problému.



To nebylo na tebe ale na Makovce... :D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32


Zpět na Call of Duty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků