Smazání tématu LIGA

Příspěvky věnované této hře směrujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Smazání tématu LIGA

Příspěvekod falcon » čtv 25. srp 2005 19:03:13

Smazal jsem téma LIGA CoD. Jelikož sprosté vyjadřování Kiklopa vyprovokovalo Mallorquina, aby prohledal jeho webstránky a zjistil si osobní údaje, což vyvolalo následný flame.

Chci zde zdůraznit to, že Mallorquin NENÍ zaměstnanec KT a nemá přístup k žádným osobním údajům našich klientů. Proto prosím, abyste příště zvážili, než rozpoutáte flame.

I zde na foru platí určitá pravidla na zveřejňování příspěvků. Pokud se sprosté výlevy budou u Kiklopa opakovat, bude mu zamezen přístup na forum.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Příspěvekod anonym565 » pát 26. srp 2005 8:45:32

No dobře ale myslím si že mall neměl zveřejňovat adresy,jména atd.. Pak ale nechápu jaktože je např. OP na dc hubu, když tady dělá takové "zajímavosti"
Metallica 4ever
Uživatelský avatar
anonym565
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned 10. črc 2005 14:59:45
Bydliště: Třinec

Příspěvekod pecco » pát 09. zář 2005 1:46:25

A pane Veselý.Vám by se to líbilo,kdyby někdo zveřejnoval důvěrné informace o Vás?Zajímavé,že by jste chtěl dávat BAN za pár sprostých slov,ale když někdo zveřejní na VEŘEJNÉM foru důvěrné informace,ke kterým by se neměl dostat nikdo cizí tak jste chladný a netečný.Radši obviníte toho,který napsal pár slov(je to ještě dítě).Vím,že Mall není zaměstnanec KTT,ale IP adresy zná,díky správcování na DC++.Zná své práva a povinnosti(jak mi napsal),ale tohle podle mě překračuje všechny práva jaké má.Prosím o veřejné vyjádření
I když zase vím,že pan Veselý se nevyjádří a vyšumí to do stracena.(opět)
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23


Zpět na Call of Duty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron