CoD1

Příspěvky věnované této hře směrujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

CoD1

Příspěvekod Doodier » čtv 02. lis 2006 21:53:00

hraje se to tady? a jestli jo tak jak? kde? =)
Doodier
 

Re: CoD1

Příspěvekod sux_ aka RAMIREZ » ned 05. lis 2006 1:15:03

:idea: Pokud tě dobře chápu tak myslíš COD na cableNet serveru že? ... Ne tak tam už se dlouho nehraje :). Ty co to bavilo se tomu začli věnovat a hrajou to sportovně snad dodnes. Pokud vim tak jediní známí z cable.net historie co to ještě hrajou jsou: Já, score, maxfire, slon maxxy, a lamky z incest :D : daios aka xErr, Jasio, seraph, mephisto, oxigen_ .. víc nevim. Btw: mohli bychom někdy udělat srazik na serveru chlapi :)
No a jestli nemáš nikoho proti komu by jsis zahrál zajdi třeba na GP, je už to tam jako na byvalým ač stále živým GZ ale chodí tam ještě dost lidí a ten co si to chce zahrát pro zábavu tam určitě najde přístřešek. http://www.gamepark.cz

:arrow: No a na závěr bych rád vyzval na přátelské utkání nebo smysluplnější ESL, CB, KB; tým (ESL,CB,Kb rank: 1-xxx) který se tomu ještě věnuje a má něco společného s Třincem. ICQ:283-755-145
sux_ aka RAMIREZ
 

Příspěvekod Janko » ned 05. lis 2006 8:44:15

Hraje se tady:
Call of Duty 1.5
213.29.10.102:28960(verejne IP)
10.3.100.101:28960
heslo: cable
patch na 1.5 verzi v Download


Ramirezi nemyslim si ze se uz nehraje sem tam si totiz vsimnu ze tam hrajou tak 2-3 lidé. A úpadek cablu nebyl v tom ze ze se tomu nekteri zacli venovat sportovně, protože já i když jsem to rhál sportovně tak jsem na cabel chodil docela casto, ale úpadek zapricinila jen jedna jedina vec.... CoD2! CoD1 uz vice hracu neziská spise ztrati a vice tim upadne přikladem budiž INVEX na kterem se CoD1 vubec neoběvila.

Pokud jde o sraz na serveru rad se pridam. Snad ve mě zustalo neco malo skillu 8)
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod Návštěvník » ned 05. lis 2006 17:20:33

[quote="Janko"]Hraje se tady:
Call of Duty 1.5
213.29.10.102:28960(verejne IP)
10.3.100.101:28960
heslo: cable
patch na 1.5 verzi v Download



J Janko to je fakt .. 1- 3lidé to je zázrak ...Ne a vtom určitě upadek cablu nebyl že hráči odešli jinam ...to určitě ne to jsi mě blbě pochopil, to snad každý chodil i jinam. No možná jsem to blbě napsal ... a upadek zapříčinila COD2? j to je fakt - když se ale podívám na oba servery, tak i na tom COD2 serveru taky už moc lidí nehraje ..ono je to nastejno ..většina lidí to prostě přestala hrát. Když si ale rozebereme co za lidi hrálo COD1 tak pulka znich je na COD2 a čtvrtka zůstala na COD1 a dost jich taky z COD scény odešlo. Tudíž se to celé rozdělilo a nějak pomalu rozpadá..COD2 už toho taky moc nezíská ..COD1 už je natom podobně jako CS zbyli jen Retro příznivci . No škoda .. Kde jsou doby kdy na COD1 serveru bylo narváno :? No tak mě napadá ..chtělo by to inspirovat a nějakým způsoběm dodat chuťi dnešním třineckým lidem dotoho COD 1/2* A ten Invex :) .. škoda no .. Jednou to příjde i na COD2 :D .. za nějaký ten čas určitě
Návštěvník
 

Příspěvekod Janko » ned 05. lis 2006 19:39:47

Jsou způsoby... Třeba nějaké turnájky o ceny jak online tak v PG. Spíše bych bral online jako FUN turnaje ale v herně už o ceny. Klidně bych spolupracoval na organizaci pokud by byl zajem ze strany hráčů něco takového podniknout.
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod kotiik » pon 06. lis 2006 12:46:14

Janko píše:Jsou způsoby... Třeba nějaké turnájky o ceny jak online tak v PG. Spíše bych bral online jako FUN turnaje ale v herně už o ceny. Klidně bych spolupracoval na organizaci pokud by byl zajem ze strany hráčů něco takového podniknout.


zajem by byl :-)
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod d@!0s » stř 15. lis 2006 20:01:21

Janko píše:Hraje se tady:
Call of Duty 1.5
213.29.10.102:28960(verejne IP)
10.3.100.101:28960
heslo: cable
patch na 1.5 verzi v Download


Ramirezi nemyslim si ze se uz nehraje sem tam si totiz vsimnu ze tam hrajou tak 2-3 lidé. A úpadek cablu nebyl v tom ze ze se tomu nekteri zacli venovat sportovně, protože já i když jsem to rhál sportovně tak jsem na cabel chodil docela casto, ale úpadek zapricinila jen jedna jedina vec.... CoD2! CoD1 uz vice hracu neziská spise ztrati a vice tim upadne přikladem budiž INVEX na kterem se CoD1 vubec neoběvila.

Pokud jde o sraz na serveru rad se pridam. Snad ve mě zustalo neco malo skillu 8)

nejsem si zcela jist,ze zajem unikl z duvodu prichodu Cod2 ale myslim si ze hodne spatnym nastavenim serveru,kde se nedalo hrat.Jinak Cod 1 hraje jeste spousta lidi,hlavne ti, kterym "dvojka" neucarovala.Myslim,ze klan inCest je pro ESL kdykoli.Pokud je zajem http://www.esl.eu/cz/team/1477486/

Pro srazik jsem taky,ale momentalne mi to pracovni vytizeni moc nedovoluje :(((
Me uz tak zbyva jen chvilicka na nejaky ten Dota match...
...xErr...
Uživatelský avatar
d@!0s
 
Příspěvky: 176
Registrován: pát 26. srp 2005 13:53:50


Zpět na Call of Duty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník