For Admins!

Příspěvky věnované této hře směrujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

For Admins!

Příspěvekod Janko » sob 17. zář 2005 18:53:58

Jeste bych mel vyhradu k tem Aimkam! Chtelo by to udelat nejake to opatreni aby si to stahli vsichni protoze polovina lidi to jeste bohuzel nema a taky nemaj dany download Yes takze misto aby jim to stahla rovnou hra je to vypne co je na pytel ne?No a ted primo k adminum. Zajima vas vubec nejak ten server aspon okrajove? Jsem tam kazdy den a Admina tam nikdy nevidim!!! Docela me to teda stve Mohl by se totiz lepe nastavit ale kdyz se na to sere tak ja nevim skodi to hre. No a taky bylo pekne dat tam Aim ale ten vyber proste je nevyhovujici!!! teda je strasny!!! TY aim ty se nehrajou ani na GZ a chapu proc OMG dejte tam nejake lepsi! A admini CHODte na ten server aspon 2x za tyden protoze to je strasne! Jo a Admim by mel mit nejake zkusenosti a taky skill tak se na me PInky prosim nezlob ale potrenuj trochu. Ufff doufam ze na to nekdo odpovi nebo se aspon vyjadri. JAnko (chce to zmenu) :lol:
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod Pinky » sob 17. zář 2005 20:43:13

Janko nechápu co ma funkce admina společného se skillem. I kdyby tvá teorie byla sebelepší ja admin nejsem tak že..., jestli vím tak ty jsi byl proti aim mapám tak nevim co ti nanich vadí. Na gamezone hraju spíš Team deathmatch, tak že se v aim mapach moc neorientuji, byl to můj subjektivní výběr a snad jsem psal, že se to může po domluvě s adminem klidně změnit mně je to jedno!!!!
Passat 1.8T
Uživatelský avatar
Pinky
 
Příspěvky: 139
Registrován: ned 10. črc 2005 0:04:10
Bydliště: Třinec

Příspěvekod d@!0s » ned 18. zář 2005 11:21:56

Nemyslím si že by měl admin mít nějaký zvláštní skill.Hrát by to měl,ale nějak moc (vzhledem k tomu kolik mají času).
Mapy:Pokud je někdo nemá ať si je stáhne.Myslím si,že to není tak moc, pokud chtějí hrát CoD.Ten výběr (žádná olympiáda) map mohl být určitě lepší.Ale to by admini věděli kdyby to více hráli a častěji chodili na kt server.Trochu přehledu by neškodilo.Na zapnutí pb se asi pracuje :? ...nebo žeby ne?
Uživatelský avatar
d@!0s
 
Příspěvky: 176
Registrován: pát 26. srp 2005 13:53:50

Příspěvekod Janko » úte 20. zář 2005 14:13:15

Ok prehodnocuji stanovisko.... Jenze je mi docela lito ze nam na cabel nechodi tak moc lidi jako kdysi :( Holt CoD starne. No jasne ze skill neni rozhodujici ale zalezi na tom jestli toho cloveka adminovani bavi a dokaze aspon trosku logicky uvazovat... A ty Aim nejsou zase tak spatne priznavam :wink: Ale mensi uprava by se mohla provest ve stridaní map delce kola. Treba by to mohlo byt nastaveno ze by se stridala aim 2 mapy normal aim atd. TAky delka kola je docela nelogicka uplne by stacila 20-25minut. No a SaD bych dal treba 21 kol misto puvodnich 11.... No a limit 100 bodu v TDM je docela malo :? 200 by se hodilo vic... prece jenom ve vice lidech to ubiha rychleji a ta stovka padne hned. No a posledni otazka: Kdo je vůbec ten Admin? :idea: J4nko

P.S.: Sorry Pinky nejak jsem si vsugeroval do hlavy ze jsi taky admin tak vazne promin... peace

Jo a jeste kdyz Admin nema cas tak nevadi.... at udela aspon par zmen co jsem navrhl a muze mit klid :lol: Urcite to nezabere tolik casu :wink:
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod d@!0s » úte 20. zář 2005 19:43:53

Byl bych pro:
Rotace veškerých map,fraglimit 200(20 minut max.),sad 21 kol,hq 1000,rotace bez aim(každý si vybere podle sebe,stejně to nehraje nikdy moc lidí najednou).
Málo lidí tady chodí,ale představ si, že by tady bylo více takových(spamerů,těch co neustále dokola votují a nadávají=KICK).To by bylo.Taky pomalu opouštím ktt server.Poslouchat někoho,kdo má 12 let,sprostě nadává a neumí ani psát...
Admin tady chybí...
Uživatelský avatar
d@!0s
 
Příspěvky: 176
Registrován: pát 26. srp 2005 13:53:50

Příspěvekod Pinky » úte 20. zář 2005 20:24:56

Jediným adminem je Papaja.
Passat 1.8T
Uživatelský avatar
Pinky
 
Příspěvky: 139
Registrován: ned 10. črc 2005 0:04:10
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Janko » stř 21. zář 2005 15:04:57

No škoda ale tak je to všude na CS, CoD atd. Prostě ti mladí hrači nemaj trpělivost zkkušenosti a potom už to jenom nadava do cheatů o kterých vůbec nic neví misto aby hráli. O něco málo lepší je to třeba GZ ale ani to není nic extra. No a to jsou docela zásadní rozdíly mezi CZ a zahraničními servery... Hrál už jsem na pár a tak vím jak to tam chodí ale jsme in da Czech tak co s tím :wink:
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35


Zpět na Call of Duty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron