TOP 5 CoD hráčů v Třinci

Příspěvky věnované této hře směrujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod Janko » ned 30. bře 2008 16:32:08

MASMEDIA píše:Koukám,že jsem asi píchnul do vosího hnízda.Možná by nebylo na škodu založit forum -Hráči a cheating- a -CoD 1 vs Cod2-....Taky nechápu,proč se všichni brání nařčení z cheatingu.Proč si to nepřiznat....Ale na to je třeba odvahu....Že jo ????? S pozravem a přáním dobré trefy MASMEDIA.


Spíš jsi hodil špínu na nevinnou osobu, jak vidíš daný člověk, kterého si obvinil se k tomu nevyjádřil, ale zastalo se ho dost lidí. Nebo snad narážíš na někoho dalšího? A není na škodu založit topic Hráči a cheating a CoD1 vs CoD2, založ ho a budeme debatovat, jen musíš dostatečně nastínit o čem má být řeč.
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod MASMEDIA » úte 01. dub 2008 18:10:24

Pro Janka . No jestli říkáš 3 lidem - zastalo se ho dost lidí....tak z celého Třince jsou 3 lidé dost málo.Nemyslíš???A na nikoho špínu neházím.Toto je diskuzní forum a každý zde může vyjádřit svůj názor.Nebo ne ???? Já jasně napsal atˇ si to každý přebere sám.Takže záleží na jednotlivci , zda tomu věří nebo ne.Jen tak mimochodem...nejsi ty náhodou KEL JANKO ??? Jestli ano,tak se nedivím , že tak strašně bráníš Tom.Hadravu.Ty jsi s ním byl taky v klanu,jestli se nepletu.Takže Ty bys měl tím spíše vědět že nelžu.Ale kdybys něco takového přiznal,tak by se všichni hráči dívali na Váš klan asi trochu jinak.Že ???Taky si vzpomínám,jak se přes jednu noc stal z T@Ha super hráč.Před tím ho šlo normálně zastřelit a skore měl docela normální,ale najednou z ničeho nic,trefil pokaždé na první ránu.Taky si vzpomínám,že to zdůvodnil tím,že hodně trénoval.Ale že by byl možný takový pokrok za jednu noc ???
Aještě bych se chtěl vyjádřit k Maxymu...ten měl zamířeno ještě dřív , než se člověk oběvil.A stačilo jen vykouknout a hned to člověk schytal,a jako zázrakem,taky na první ránu.
Nenapadlo vás někdy se připojit jen za diváka ???? A jen tak koukat ????Já to udělal hodněkrát,a docela jsem koukal - třeba na to,jak jde někoho zastřelit i když míříš úplně mimo.Možná by jste koukali taky !!! Já teda koukal,a pozorně.Ještě tady chci napsat,že mi není 15 let,ale něco málo přes 40. A zrak mám vynikající a opit rohlíkem se taky nenechám....
Přeji vám dobrou trefu . MASMEDIA.
MASMEDIA
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 27. bře 2008 16:05:45
Bydliště: TŘINEC

Příspěvekod Janko » stř 02. dub 2008 22:14:16

Milý MASMEDIA, pokud si vezmeš jak velká je komunita CoD hráčů tady v Třinci tak 3 lidé je dost a nejsou to jen oni, kteří by se ho zastali, kdyby chodili na tohle forum. Ano jsem KEL JANKO, ten co hrál s T@Hem v týmu a stále s ním hraje, což ale nemění nic na tom, že se snažím o to být neustále objektivní. Myslíš, že bych se zastával někoho kdybych k tomu neměl pádný důvod? T@H (mimochodem podobný ročník jako ty) je opravdu dříč a ani bych se nedivil, že hodně trénoval, nepatřil sice nikdy k excelentním hráčům, ale rozhodně byl v Třineckém nadprůměru.

Co se týče Maxxyho, tak ten patří k legendám Třineckého COD a klan ve kterém hrál patřil k top 10 ČR týmům. Skillem převyšoval úplně všechny. Proti maxxymu jsem hrál nejen na cablu ale i v ligovém zapase(kde by si cheaty dovolil zapnout jen opravdový ignorant a idiot). CoD1 je hodne stará hra s několika bugy treba left lean bug(clippování) a nebo také posunuté hitboxy(zabijes nepritele i kdyz mu trefis 2 metry od tela) a vsechno tohle muze zkreslovat.

Upřímně, CoD hraju uz neco malo pres 4 roky, hral jsem nejeden meziherňák, ligový zapas nejen s čr ale i evropskými týmy a můžu tě s klidem ujistit, že ani jeden z tebou jmenovaných hráčů cheaty neměl. Nechci ti ale brát tvůj názor, máš na něj právo, ale já mám pravo na můj. Jen s tvými argumenty jednoduše neuspěješ.

Mě je 18 a mám respekt před tebou nejen z důvodu věku, ale také že jsi se nebál říct svůj nazor.
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod MASMEDIA » čtv 03. dub 2008 15:51:45

Musím přiznat Janko,žes mě svou odpovědí překvapil.Konečně mě nikdo neobvinil že "jen házím špínu" ,ale uznal jsi , že mohu mít i svůj názor na některé hráče.Smekám před Tebou klobouk ....Ale je mi líto,na T@Ha svůj názor neměním.....U Maxyho to vypadalo divně,ale budiž....stát se může všelico hlavně když jsou ve hře chyby. Ale když někdo míří mimo hráče a zabije ho na první ránu,musíš uznat že to vypadá divně.Musím ještě napsat,že Tomášovi H. neupírám žádné zásluhy o CoD v našem městě.Má veliké zásluhy a snaží se (jako jeden z mála).Ale svůj názor nezměním protože jsem viděl to co jsem viděl.Kdyby to bylo jednou,tak prosím....
A tedˇ bych chtěl ještě napsat , že podle mého je jedním z nej hráčů CoD v Třinci asi Havoc .
Přeji dobrou trefu.MASMEDIA.
MASMEDIA
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 27. bře 2008 16:05:45
Bydliště: TŘINEC

Příspěvekod LaMeR » pon 07. dub 2008 9:43:51

:x T@H urco cheaty nema znam jeho syna ma nick TahiC,rikal ze to jeho tatik fara kazdy den :wink: :wink: nekdy chodim k nemu zrovna hraje CoD2 a nikdy sem ho nevidel pouzivat cheaty..
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod cs_Hacker » pon 07. dub 2008 11:43:27

Ještě smrdíte u COD2? :- )) skoro všechny světový klany přešli na COD4, tak proč vy ne? :-D
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Návštěvník » pon 07. dub 2008 14:52:05

cs_Hacker píše:Ještě smrdíte u COD2? :- )) skoro všechny světový klany přešli na COD4, tak proč vy ne? :-D
a ty smrdíš u CS ? :- )) :wink: :wink: :wink:
Návštěvník
 

Příspěvekod Janko » pon 07. dub 2008 17:03:17

cs_Hacker píše:Ještě smrdíte u COD2? :- )) skoro všechny světový klany přešli na COD4, tak proč vy ne? :-D


Protože my nejsme "světový klany", v CoD2 je pořád o co hrát a myslím, že hraní se momentálně drží na dobré úrovni, protože se scéna stabilizovala. Ubylo sice klanů, ale přibylo lepších hráčů. CoD2 nás baví a mě je proti srsti kupovat si nový komp jen kvůli hrám, to si radši koupím auto :roll:
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod TAH » stř 09. dub 2008 13:52:37

Janko píše:Jo a pětka podle mě?

1.Maso
2.Havoc
3.Faberuxxx
4.D@!os
5.Pyda

Pokud bychom brali i okolí tak si tam šoupněte Detora

8)
jste normalniriak ze sem cheater ? masmedia zasmal sem se , tak uz toho nech :P snad nejses zadnej kinder
TAH
 

Příspěvekod Ace-COM » stř 09. dub 2008 16:41:10

TAH píše:
Janko píše:Jo a pětka podle mě?

1.Maso
2.Havoc
3.Faberuxxx
4.D@!os
5.Pyda

Pokud bychom brali i okolí tak si tam šoupněte Detora

8)
jste normalniriak ze sem cheater ? masmedia zasmal sem se , tak uz toho nech :P snad nejses zadnej kinder


Tento příspěvek zaslal: LaMeR (10.3.44.74)

Ještě jednou se budeš vydávat za někoho jieného a nenapíšeš si tu už ani slovo!
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod LaMeR » stř 09. dub 2008 16:53:46

Ace-COM píše:
TAH píše:
Janko píše:Jo a pětka podle mě?

1.Maso
2.Havoc
3.Faberuxxx
4.D@!os
5.Pyda

Pokud bychom brali i okolí tak si tam šoupněte Detora

8)
jste normalniriak ze sem cheater ? masmedia zasmal sem se , tak uz toho nech :P snad nejses zadnej kinder


Tento příspěvek zaslal: LaMeR (10.3.44.74)

Ještě jednou se budeš vydávat za někoho jieného a nenapíšeš si tu už ani slovo!
?? pokud vim moje ip je 10.3.4.9 :wink:
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod Janko » stř 09. dub 2008 18:20:24

TAH píše:
Janko píše:Jo a pětka podle mě?

1.Maso
2.Havoc
3.Faberuxxx
4.D@!os
5.Pyda

Pokud bychom brali i okolí tak si tam šoupněte Detora

8)
jste normalniriak ze sem cheater ? masmedia zasmal sem se , tak uz toho nech :P snad nejses zadnej kinder


Až na to že T@H by tohle nikdy nenapsal, rozhodne ne takhle :P
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod d@!0s » stř 09. dub 2008 19:26:18

Taky tedy taky prihodim.Znam par lidi z trince, kteri nikdy nehrali na cablu ale v cod 1 se pohybovali na tech prickach kterym se "nam" mohlo jen zdat.Je mi lito, ze to musim napsat, ale petice hracu napsana vyse jim nesaha ani po kolena.vcetne me...
Snad jen Maxxy by jim mohl delat sparinga :)
...xErr...
Uživatelský avatar
d@!0s
 
Příspěvky: 176
Registrován: pát 26. srp 2005 13:53:50

Příspěvekod Ace-COM » stř 09. dub 2008 19:45:35

LaMeR píše:
Ace-COM píše:Tento příspěvek zaslal: LaMeR (10.3.44.74)

Ještě jednou se budeš vydávat za někoho jieného a nenapíšeš si tu už ani slovo!
?? pokud vim moje ip je 10.3.4.9 :wink:


Zde je presny opis zaznmu:

IP adresa příspěvku 10.3.44.74 [ 3 Příspěvky ]

Uživatelé zasílající příspěvek z této IP adresy
LaMeR [ 4 Příspěvky ]
Anonymní [ 3 Příspěvky ]

Tak ti nevim od koho jsi to psal a nebo kdo to psal... ;-) Pokud to je od kamarada, tak mu rekni at ti nedela ostudu :D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Janko » pát 11. dub 2008 17:16:31

d@!0s píše:Taky tedy taky prihodim.Znam par lidi z trince, kteri nikdy nehrali na cablu ale v cod 1 se pohybovali na tech prickach kterym se "nam" mohlo jen zdat.Je mi lito, ze to musim napsat, ale petice hracu napsana vyse jim nesaha ani po kolena.vcetne me...
Snad jen Maxxy by jim mohl delat sparinga :)


Třeba PITTBULL? 8)
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

PředchozíDalší

Zpět na Call of Duty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron