METAL

Našli jste na internetu zajímavou stránku a myslíte, že by se mohla líbit i ostatním? Napište ji zde.

Moderátor: Luki

METAL

Příspěvekod PUNKolecko » pon 30. led 2006 1:24:32

Nazdar
No abych se přiznal k memu provineni, nikdy jsem se poradne nevyznal v metalove muzice, vsechno mi to znelo jako flam naddrzenejch strun. Jenze TOHLE zmenilo celej muj pohled na věc a jsem opet o něco chytrejsi a svet tim padem chudsi o jednoho blazna badajícího v metalovych stokach, marne hledajíce vysvetleni rozdilu mezi Black a Death metalem :)


Upozornění: Text obsahuje párkrát slovo "vošukat", takže pokud vás tento termín uráží, článek nečtěte. Díky za pochopení.

Situace: V hradu hlídaném drakem je uvězněna krásná princezna. Tady je přiběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti coby rytíři.

Power metal: Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal:
Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a vošuká ji.

Heavy metal:
Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a vošuká princeznu.

Folk metal: Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalšich podivných nástrojů, drak usne (z všeho toho tancování). Pak všichni odjedou.....bez princezny.

Viking metal: Metalista připluje na lodi, zabije draka svojí velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal: Metalista přijede, zabije draka, vošuká princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal: Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom vošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal:
Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, vošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova vošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, vošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ješte jednou vošuká.

Doom metal: Metalista přijede, spatří jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.

Progressive metal: Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat heavy-metalistu.

Glam metal: Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Poté, co vejde do hradu, ukradne princezně make up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu-metal: Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.

REDNECK METAL (Kabáti,...): Metalista dorazí na fichtlovi, draka vožere, pobleje, s princeznou si pořídí deset blbých dětí a pak jde pro vidle a vykydá hnůj v maštali.

Speed Metal: metalista se uhoní k smrti, ještě než dojde k hradu. Speed Metal Princ rychle a jednoduše přiběhne, draka rychle a jednoduše zabije svým hlasem, rychle a jednoduše vošuká princeznu. A stejný postup opakuje minimálně na dalších deseti hradech....
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Pěkné

Příspěvekod Jozef » pon 30. led 2006 1:35:18

Tak to se mi líbí :lol: pěkně napsaný
ale já stejně nepoznám rozdíl v těch názvech metalů
Jen prosím,nedávej příště změnu barvy,ale bud to dej tučně,nebo podtrhni.Lépe se to pak čte.
Ale jinak je to fajn NÁŘEZ
Uživatelský avatar
Jozef
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. lis 2005 15:21:59

Příspěvekod kingie » pon 30. led 2006 9:41:18

Pekne, jen bych dodal ze pro draka bude nemozne trefit svym dechem hopsajiciho nu-metalistu. Ten nasledne draka utaha svymi dvema akordy :)
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Příspěvekod Athos » pon 30. led 2006 14:48:12

A jak se jmenuje metalista, který ošuká draka, ošuká princeznu, zjistí, že drak je lepší, odejdou spolu a žijou spolu šťastně až do smrti?
Uživatelský avatar
Athos
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 13. lis 2005 15:59:40

Příspěvekod PUNKolecko » pon 30. led 2006 15:28:58

Vis jak,:) to je rozdeleni metalistu podle toho jak se zachovaji v pripade zachranovani princezny a ne rozdeleni sukacu draku podle toho co poslouchaji za metal :)) Ikdyz tohle rozdeleni by me docela zajimalo:)) Nemate to nekdo ? :))
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod kingie » pon 30. led 2006 16:23:14

Athos píše:A jak se jmenuje metalista, který ošuká draka, ošuká princeznu, zjistí, že drak je lepší, odejdou spolu a žijou spolu šťastně až do smrti?

Tak na to je jednoznacna odpoved-rapmetalista. To je clovek kteremu se libi smes rapu a metalu, mysli si ze je na metal, ale pak zjisti ze se mu z toho vlastne libi rap.

Jeste mi tu chybi Gothic metal- Princezna a drak se do sebe zamiluji, prijede metalista, v souboji s drakem oba zemrou, princezna spacha sebevrazdu
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Re: Pěkné

Příspěvekod Buba » pon 30. led 2006 16:48:33

Jozef píše:Tak to se mi líbí :lol: pěkně napsaný
ale já stejně nepoznám rozdíl v těch názvech metalů
Jen prosím,nedávej příště změnu barvy,ale bud to dej tučně,nebo podtrhni.Lépe se to pak čte.
Ale jinak je to fajn NÁŘEZ


Já najsem žádný expert na muziku, ale jestli chceš poznat rozdíl tak si stáhni The Great Kat (speed metal) a pochopíš. Doporučuji Beethoven on Speed.

S těma barvama s tebou souhlasím.
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Příspěvekod PUNKolecko » úte 31. led 2006 11:43:08

njn ! tak ja se za to cervene pismo velmi kaju, uz to nikdy neudelam...fnuk...vazne verte mi:))
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna


Zpět na Zajímavé stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron