databáze BSA

Našli jste na internetu zajímavou stránku a myslíte, že by se mohla líbit i ostatním? Napište ji zde.

Moderátor: Luki

databáze BSA

Příspěvekod WOLAND » úte 14. bře 2006 20:36:11

Tady je databaze BSA
http://www.ice.mindonet.com/
pokud se zobrazi vase IP a pripadne dalsi podrobnosti tak jste na rade a pocitejte stim za vas co nejdrive nekdo navstivi. Mazani je zbytecne, vsecho se da vytahnout i zformatovaneho disku.
WOLAND
 

Příspěvekod PUNKolecko » úte 14. bře 2006 21:29:05

HAHAHA..tak zaprve pochybuju ze ceska legislativa dovoluje nakym sracum aby prolezali ceske domacnosti..na to je treba povoleni k prohlidce, ktere nedostanou pokud nemaji fakt presvecive dukazy o nejake trestne cinnosti (coz nemaji), navic je vubec nemusis pustit dovnitr a oni nic nemuzou delat. A nakonec..je to totalni krawina:)))
Este pripominka k tomu mazani..chlape kde zijes??? :D jak budu chtit neco nenavratne smazat programu je na to haaafoo!!
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod PUNKolecko » úte 14. bře 2006 21:38:58

A este osobni pripominka SERU na nejaky legalni soft, kompa nepouzivam k zadne vydelecne cinosti a kupovat neco co ani nejde reklamovat a HLAVNE nefunguje jak ma v pripade OS je potencialne nebezpecne (utoky viry trojany atd... vse to co dnesni OS dovoluji) tak proc za to proboha platit ?????? to mi vysvetli ??
Pak se muze taky klidne stat ze si koupim nejaky program a on mi do kompu aniz bych to vedel, nebo by to bylo zmineno v licencnim ujednani nahraje treba nakeho trojana virus apod ..aby mohl zjistovat co delam jake stranky navstevuju atd...NEMOZNE ??? ale kdepak, co treba rootkit na original CD od spolecnosti sony, ktery umoznoval rychle (vlastne i pomalu (cd byly v prodeji nekolik mesicu))reagujicim programatorkum vytvorit cerviky a dalsi haveti ktere pak diky rootkitu od sony byly nenalezitelne a timpadem neodstranitelne...a proc ?? fsechno proto aby si hvezdicka mohla koupit o jeden pozlaceny bazen s zivou kosatkou vic!!! Tak to nasrat..si raci stahnu mp3
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod PUNKolecko » úte 14. bře 2006 21:54:18

Tak to lol, ted sem se tam sel podivat z linuxu a copak to nehlasi ( skript detekoval ilegalni software) ja byt amikem tak je zaluju a vysoudim z nich dusi..namrdi :D
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Re: databáze BSA

Příspěvekod kejNo » úte 14. bře 2006 21:58:20

WOLAND píše:Tady je databaze BSA
http://www.ice.mindonet.com/
pokud se zobrazi vase IP a pripadne dalsi podrobnosti tak jste na rade a pocitejte stim za vas co nejdrive nekdo navstivi. Mazani je zbytecne, vsecho se da vytahnout i zformatovaneho disku.


no, tak to je nejvetsi lol v posledni dobe, na ktery jsem pri brouzdani webu narazil :)

btw tohle se mi zobrazilo, ikdyz jsem se nalogoval na firemnim notebooku se 100% legalnim softwarem ;)
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33


Zpět na Zajímavé stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron