Exe soubor

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Exe soubor

Příspěvekod Trey » pát 26. pro 2008 17:51:51

Muzete mi nekdo vysvetlit proc se mi najednou zniceho nic odstranil u QIPu exe soubor a kdyz jsem QIP odinstaloval a chtel znovu nainstalovat ,napsalo mi to ze nelze nalezt exe soubor,nechapu to,jako by windows nechtel nejak prijmout exe soubor QIPu. Pls jak to lze opravit,pokud to vubec jde opravit.
Trey
 

Příspěvekod Lyso » pát 26. pro 2008 21:23:04

neinstaloval si nahodou v posledni dobe neco s jmenem qip-smile ? Protoze to je vir ktery se docela rozsiril, ktery ti bohuzel zmenil heslo na qip ;) ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod Trey » sob 27. pro 2008 18:58:15

Jezis,tak to ne,proste se to najednou vymazalo a uz se s tim neda nic delat,a na ICQ pouzivam stejny ucet se stejnym heslem jako u QIPu
Trey
 

Příspěvekod R.O.S.I » sob 27. pro 2008 22:44:36

Trey píše:Jezis,tak to ne,proste se to najednou vymazalo a uz se s tim neda nic delat,a na ICQ pouzivam stejny ucet se stejnym heslem jako u QIPu
mozna zkus stahnout stejnou verzi v RARu a zkus tam ten exe normalne vrazit...a nebo si stahni QipUnpacker v nem si rozbal instalacku a udelej to same co v prvnim pripade...teda doufam, ze jsem spravne pochopil, ze ti zmizel exe soubor s instalace 8) vse najdes zde: http://qipim.cz/
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků