Internet přes WiFi Router - Limit Basic

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Internet přes WiFi Router - Limit Basic

Příspěvekod Lukassen » úte 24. bře 2009 16:06:13

Dobrý den, chtěl bych aby mi odpověděl někdo z KTT příp někdo ze zdejších uživatelů. Mám doma propojen PC k interneu klasicky přes kabelový modem a jelikož jsem si koupil i notebook potřeboval bych internet i tam ale NEVÍM zda-li je to možné u mého "základního" tarifu. Nebude problém když budu chtít surfovat na dvou PC zároveň. Mám zato že u mého tarifu takto lze připojit k netu jen 1 PC. Nebo se mýlím??. Také by mě zajímalo zda-li Kabelová televize dodává nějaký svůj vlastní typ wifi routeru a za jakou cenu (zálohu??) nebo bych si ho musel zakoupit sám. Děkuji předem za rady a odpovědi :wink:
Uživatelský avatar
Lukassen
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát 19. led 2007 14:44:33
Bydliště: Třinec-Lyžbice

Příspěvekod Abusek » úte 24. bře 2009 17:02:15

cest,myslim ze kabelovka nabizi wifi za nejakych 1500 kc.na tarif to nema zaden vliv kolik mas pripojenych pc.ja mam taky notas a budu tedka v brzke dobe kupovat tady to wifi http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 70UL0UBAMV
Obrázek
Uživatelský avatar
Abusek
 
Příspěvky: 557
Registrován: pon 26. lis 2007 5:33:07
Bydliště: 3NEC Lyžbice

Příspěvekod Lukassen » úte 24. bře 2009 17:11:18

díky za info, takže chápu to správně že po zakoupení wifi zapojím kabel z modemu do wan portu na wifi routeru a z lan1 do stolního PC a přes wifi pak notebook. Říkám to správně? Co se týče toho routeru ve Tvém odkazu, z čeho usuzuješ že je dobrý? cenu má určitě vynikající
Uživatelský avatar
Lukassen
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát 19. led 2007 14:44:33
Bydliště: Třinec-Lyžbice

Příspěvekod Návštěvník » úte 24. bře 2009 17:50:29

Kabelovka dava router ASUS WL-520gC za 1500Kc vcetne instalace a nastaveni. U wifi je potreba dat nejake sifrovani a heslo, jinak se muzou pripojit lidi v okoli. Jinak ten router D-Link radeji nebrat, hodne poruchovy. Doporucuji http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 70UL0UBEG9 .
Návštěvník
 

Příspěvekod Lyso » stř 25. bře 2009 20:55:09

Lukassen: presne tak, pokud bys mnel treba s aktivaci wifi problemy, nebo necim jinym, staci tady napsat
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod Návštěvník » pát 27. bře 2009 15:19:50

Díky moc, router už mám doma a zapojen už taky. Internet jede bez problému. Ještě jednou díky moc všem za rady tipy :wink:
Návštěvník
 


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron