Pošta přes KTT bez spamu ... proč asi?

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Pošta přes KTT bez spamu ... proč asi?

Příspěvekod Saturnin » úte 25. srp 2009 17:16:19

Ještě nedávno - snad před 2 měsíci - mi denně přicházelo na e-adresu s doménou KTT /abcdef@net.tvtrinec.cz/hodně spamu = některý den až 100 položek = dopisů ...
A to jsem tuto adresu využíval jen sporadicky, zejména pro certifikovanou poštu /HZP, banka a pod. / a pro styk s úřady a některými organizacemi.
Naštěstí mi život ulehčoval Spamihilator, který dokázal spolehlivě oddělit spam od "normální" pošty.
Ale od nějaké doby - zmíněných 2 měsíců - najednou "přísun" spamu - k mému velkému podivu - ustal a Spamihilator je nyní skutečně něco jako nezaměstnaný ... ?! :D

A tak by mě zajímalo čím se toto stálo = nulový výskyt spamu na mé adrese v KTT ... zda na př. KTT neprovedla nějaké opatření na téměř 100% odfiltrování spamových příspěvků ... neumím si totiž ten rapidní pokles spamu vysvětlit ... :)
Díky za ...
Saturnin
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 01. bře 2009 15:17:43
Bydliště: Třinec

Re: Pošta přes KTT bez spamu ... proč asi?

Příspěvekod jiri » úte 25. srp 2009 18:57:18

Je to novým mail serverem. Je na něm použitá nová antispamová metoda + důkladněji nastavená některá omezení, které by se běžných klientů neměly dotknout.
jiri
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 07. črc 2008 8:28:54

Re: Pošta přes KTT bez spamu ... proč asi?

Příspěvekod Saturnin » stř 26. srp 2009 8:10:08

Díky za info ... z počátku to bylo velké překvápko /ten úbytek spamu/, ale pak pohoda ... :D
Díky za ...
Saturnin
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 01. bře 2009 15:17:43
Bydliště: Třinec


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků