trhání zvuku..

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

trhání zvuku..

Příspěvekod Mr. Killer » sob 29. srp 2009 8:47:35

Mám problém se trháním zvuku, pouze tehdy , když píšu na klávesnici. Je jedno, jestli se hudba přehrává v internetovém prohlížeči, nebo mám puštěné mp3 z PC v jakémkoliv přehrávači.. Zkrátka když píšu buď ve Wordu, QIPu nebo jen do okna internetového prohlížeče, tak se zvuk mírně škube.. Zkoušel jsem i jinou klávesnici a je to totožné.. Mám OS Windows 7 (ale dělalo to i na Vistách). Klávesnice je připojena přes rozhraní PS2. Ovladače jak na desku tak na zvukovku jsou poslední aktuální.
Mr. Killer
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. črc 2005 8:56:26

Re: trhání zvuku..

Příspěvekod TOW » sob 29. srp 2009 9:51:30

Mr. Killer píše:Mám problém se trháním zvuku, pouze tehdy , když píšu na klávesnici. Je jedno, jestli se hudba přehrává v internetovém prohlížeči, nebo mám puštěné mp3 z PC v jakémkoliv přehrávači.. Zkrátka když píšu buď ve Wordu, QIPu nebo jen do okna internetového prohlížeče, tak se zvuk mírně škube.. Zkoušel jsem i jinou klávesnici a je to totožné.. Mám OS Windows 7 (ale dělalo to i na Vistách). Klávesnice je připojena přes rozhraní PS2. Ovladače jak na desku tak na zvukovku jsou poslední aktuální.

Onboard zvukovka, že jo :-) Nejdřív upgrade BIOSu, pak zkusit jiné drivery a když to nepomůže, tak jinou zvukovku.
TOW
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 18. črc 2009 12:54:58

Re: trhání zvuku..

Příspěvekod Mr. Killer » sob 29. srp 2009 9:55:37

Ano, zvukova je onboard.. typ desky GIGABYTE GA-MA78GM-S2H, rev. 1.0. Právě jsem vyzkoušel připojit bezdrátový set klávesnice + myš. Je to připojené přes USB a bez nejmenšího problému.. Naštěstí PC je primárně využíváno jako HTPC, takže výše uvedený set se taky používá..
Mr. Killer
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. črc 2005 8:56:26

Re: trhání zvuku..

Příspěvekod TOW » sob 29. srp 2009 11:00:24

Flashl bych novy BIOS - za to nic nedas, pro 1.0 je aktualni verze F10. Je na to prima windows utilitka. Jeste je treba rozlisovat pres kterou zvukovku to zenes (na MB jsou dve) - jestli pres analogovy Realtek nebo pres VGA integrated HDMI AMD/Realtek. Jinak na www.realtek.com jsou nove drivery z 24.8.2009
TOW
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 18. črc 2009 12:54:58

Re: trhání zvuku..

Příspěvekod Mr. Killer » sob 29. srp 2009 18:22:31

TOW píše:Flashl bych novy BIOS - za to nic nedas, pro 1.0 je aktualni verze F10. Je na to prima windows utilitka. Jeste je treba rozlisovat pres kterou zvukovku to zenes (na MB jsou dve) - jestli pres analogovy Realtek nebo pres VGA integrated HDMI AMD/Realtek. Jinak na http://www.realtek.com jsou nove drivery z 24.8.2009


Když si PC přesunu do pokoje na práci, tak mám připojený monitor přes DVI, a když je v obýváku jako HTPC tak je propojen s TV přes HDMI.. Jinak to řeší ten set klávesnice+myš, který má vysílač připojen přes USB.

Ale ten BIOS vyzkouším. thx
Mr. Killer
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. črc 2005 8:56:26


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků