Jak nastavit Domovskou str. v IE

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Jak nastavit Domovskou str. v IE

Příspěvekod Magda » pát 21. říj 2005 15:04:35

Přeinstalovala jsem OS - měla jsem a mám XP + SP2.

Po přeinstalaci se však "něco" stalo s možností nastavení Domovské str. - je tam trvale www.msn.cz - a nejde s tím nic udělat!

Pokud se pokusím o změnu /Nástroje-Možnosti Intern.-Obecné/, tak jsou v oddíle pro nastavení Domovské str. zašedlá jak tři tlačítka pro výběr D. s. tak i /samozřejmě/ pole kde je zobrazená vybraná D. s.

Prosím o radu jak "zaktivovat" možnost nastavování D. s. - moc děkuji.

Omlouvám se za dvojí umístění tohoto dotazu /je i v jiné rubrice - oddíle/ - přehledla jsem "kde jsem."
Magda
 

Re: Jak nastavit Domovskou str. v IE

Příspěvekod jabrela » pát 21. říj 2005 18:43:11

nemáš nainstalovaný ad aware?.....na živě jsem se dočetla, že to může dělat http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp ... 1NKA%2A%22
cituji:
"dělá to Ad-aware. Spusťte ho a v Nastavení se přepněte do Defaulty a změňte si tam domovskou stránku. "
Uživatelský avatar
jabrela
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 28. zář 2005 9:22:26

Domovská str. v IE

Příspěvekod Magda » sob 22. říj 2005 12:53:01

Díky za doporučení - provedla jsem změnu v Ad-awareSE, pročetla si i další doporučení z poradny na Živě, ale vše je při starém.
Pole v IE, určené pro nastavení D.s., je trvale zašedlé a tudíž nefunkční.
,
Zkusím se poptat ještě někde jinde.
Sice většinou využívám Ff a někdy i Operu, ale zajímalo by mně eminetně, co tuto anomalii v "mém" IE dělá - s tímto stavem, s touto situací jsem se dosud nesetkala a to můj PC má za sebou řadu přeinstalací od Win9. přes ME a i XP bylo zde již několikrát měněno - to vždy jak šel vývoj.
Magda
 

Domovská str. v IE

Příspěvekod Magda » sob 22. říj 2005 13:31:43

Tak poptala jsem se jinde a dostala jsem pro mne "funkční" doporučení, které opět zpřistupnilo možnost nastavení Ds v IE - a sice:
U mně to dělal progr. Spybot-Search ...

Ten má v Nástrojích možnost Ladění IE a na této str. pak stačilo deaktivovat /odškrtnout/ políčko Zamknout domovskou str. IE proti změně uživatelem.

Provedla jsem a pole v IE pro nastavování Ds je opět funkční.

Možná tento poznatek, zkušenost může pomocí i někomu jinému, též "potřebnému."
Magda
 

Příspěvekod Nithro » pon 24. říj 2005 8:26:22

Na IE bych se vykašlal a stahl bych si FireFox z http://www.mozilla.org ovlada se stejně a je mnohonasobně bezpečnějši a hlavně rychlejši a přivětivějši...
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec

Příspěvekod m+m » sob 19. lis 2005 22:24:25

firefox, thunderbird, jsou tam i jiná rozšiření a máš KLID
m+m
 

Jak nastavit DS v IE

Příspěvekod Magda » úte 29. lis 2005 9:29:09

K doporučením:

- kromě IE běžně a více než IE využívám i Ff - jednu dobu se mi "líbila" i Mozilla a také jsem si ověřovala součinnost Opery s tím, co od prohlížeče potřebuji,
- zůstala jsem nakonec u IE a Ff,
- IE či jeho modif. Maxthon je však pro některé potřeby a úkony zatím zcela nezastupitelný ani jedním z uvedených prohlížečů
- z mnou uvedeného je odvoditelné, že každý se musí řídit tím, co od prohlížeče požaduje a co mu může ten, který nabídnout, zajisti.

Tolik jsem považovala za vhodné poznamenat k jednotlivým doporučením.
Magda
 


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků