Port Closed

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Port Closed

Příspěvekod Wirus » pon 24. čer 2013 14:07:30

Dobrý den,
Potřeboval bych poradit jak nastavit Bridge mezi Modemem a Routerem (Modem : Cisco EPC 3208 / Router : TP-Link TL-WR741ND) Programy jako : uTorrent , Tunngle mi hlasi že mam zavřene porty a podle navodu se to da opravit pomoci nastaveni na routeru kde mam povolit ve Forwarding UPnP ktery přesměruje porty automaticky nebo je manualně vypsat (psali že bych nikdy nemel mit vice možnosti najednou jako UPnP + Manualně vypsane porty tak jsem to neudělal) ale i potom mi pořat psalo že mam uzavřene porty...dalši možnost je že mi Modem blokuje ve tyto porty takže bych se potřeboval dostat na nastaveni Modemu nebo nastavit Bridge mezi routerem a modemem....na Modem se nemužu dostat když vypišu adresu modemu do prohližeče tak se mi ukaže toto : Registrace koncového zařízení
Vašemu koncovému zařízení (počítač, router,...) byla přidělena dočasná IP adresa s omezeným přístupem a probíhá jeho registrace k síti....atd....mam počkat 5 min ale nic se nestalo ani po hodině....

Takže bych potřeboval poradit jak nastavim Bridge mezi routerem a modemem??

Děkuji za přečtení.
Wirus
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. čer 2013 13:09:17

Re: Port Closed

Příspěvekod TOW » pon 24. čer 2013 16:01:56

A taková zásadní otázka - veřejnou IP máš koupenou (bez ní to bude hlásit zavřené porty vždycky)?
TOW
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 18. črc 2009 12:54:58


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků