Skype vers. ICQ

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Skype vers. ICQ

Příspěvekod Mio » stř 09. lis 2005 16:14:56

Lidi můžete mi doporučit lepší, spolehlivější, rozšířenější, jednodušší program (Skype nebo ICQ). Nemám s touto komunikací žádné zkušenosti. Možná hloupý dotaz ale přesto se zeptám. Předpokládám, že když mám skype a kamarád icq tak se nedokážeme spojit. Nesmějte se a prosím odpovězte. Díky :oops:
Uživatelský avatar
Mio
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 13. srp 2005 17:25:51
Bydliště: Třinec

Re: Skype vers. ICQ

Příspěvekod R.O.S.I » stř 09. lis 2005 18:15:05

Mio píše:Lidi můžete mi doporučit lepší, spolehlivější, rozšířenější, jednodušší program (Skype nebo ICQ). Nemám s touto komunikací žádné zkušenosti. Možná hloupý dotaz ale přesto se zeptám. Předpokládám, že když mám skype a kamarád icq tak se nedokážeme spojit. Nesmějte se a prosím odpovězte. Díky :oops:


řekl bych, jsi si odpověděl sám, vybírej podle toho, který prog. mají instalovaný tví známí :idea:
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33

Příspěvekod M@C » stř 09. lis 2005 18:36:53

V Cesku ma asi nejvice lidi ICQ, treba v USA zase AOL nebo MSN messenger. Skype ma u nas taky dost lidi, vsak muzes mi vice ruznych komunikacnich programu nainstalovanych zaroven...
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Tvoje řešení => Miranda

Příspěvekod Nithro » stř 09. lis 2005 19:10:35

řešení tvého problemu je miranda, je to multi instant messenger který spojuje hned několik messengeru (ICQ, Skype, AOL, MSN, Jabber, Gadu Gadu atd) navic je plně modifikokvatelná a existuji i české lokalizace s temí nejlepšímy vylepšenímy.
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků