špatný datum a čas v PC.

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Re: špatný datum a čas v PC.

Příspěvekod Sobel Miroslav » pát 02. pro 2005 13:26:37

laM+Ma píše:asi jsem Pako,ale nevidím rozdíl s tvého nicku vím mín než když napíšu LaM+Ma-Třinec
spíš bych se přimlouval aby ti kteří tomu rozumí (ted nemyslím jenom počítače nebo studenty ale taky advokaty,obchodníky,ÚP,nebo radnice byly zaregistrování u správce,aby ti kteří o radu prosí věděli že jím poradil člověk který má nato
navíc by to mohla být i dobrá reklama pro tyto lidi pokud by při registraci napsali co se učí,nebo kde pracují.
řebříček by mohl být postaven třeba podle úspěšných odpovědí.

No vidíš už to vypadá lépe pane Blažko, než pane LAM+Ma. Myslím že není problém vyplnit těch pár řádků v registraci. Anonymě se přihlašují ti co chtějí na něco nadávat nebo něco kritizovat a ti používají toto fórum nejvíc. Ozval jsem se proto že mi to vadí a na anomymní dotazy bych vůbec nereagoval. Z vyjímkou tvého, proto že jsem chtěl upozornit na tento problém.
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

Re: špatný datum a čas v PC.

Příspěvekod František Koudelka » pát 02. pro 2005 14:08:21

Takhle už je to lepší? :lol: Internet je a bude anonymní a je na každém jestli napíše svoje jméno,protože stejně nikdo nemůže nikdy vědět jestli je pravé. Každý má svůj nick ať už tady nebo na dc++ a je to stejné,jako vymyšlené jméno. Jenom možná příjmení a jméno vypadá trochu líp,ale o tom internet není. To si myslím já- František Koudelka starého Koudelky syn :D
František Koudelka
 

špatný datum a čas v PC.

Příspěvekod laM+Ma » sob 03. pro 2005 15:07:21

VŠEM DÍK byla to baterie!!! :P :arrow: :idea:
laM+Ma
 

špatný datum a čas v PC.

Příspěvekod m+m » pon 05. pro 2005 21:19:47

1). Baterka to není,?? skusím hledat dál.

2). zaregistroval jsem se m+m
3). myslím že starej Koudelka má pravdu pokud tam neni jméno, bydliště,firma nebo jiný spůsob indentifikace třeba od správce tak je to pořád anonym
4). tohle patří na jiné FORUM.
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice

špatný datum a čas v PC.

Příspěvekod m+m » pon 12. pro 2005 20:49:58

Byla to nová, špatná !!! baterie nedržela kapacitu,po vyměne je to dobrý :lol: :D
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice

Příspěvekod m.i.r.k » úte 13. pro 2005 11:52:22

Nejdříve si vypni synchrotime od mrkvosoftu(vyplatí se apriori vypínat většinu jejich "vylepšení") a pak si nainstaluj nějaký normální synchronizátor.
Já používám tento:
http://www.worldtimeserver.com/current_time_in_SO.aspx
dá se tam nastavit synchro v časovým intervalu a pak tě nějaká slabá baterka na MB nemusí zajímat.
Na kabelovce je taky ke stažení
http://net.tvtrinec.cz/dl/AboutTime/abouttime_msie.exe
ale ten jsem nezkoušel..
m.i.r.k
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 13. pro 2005 11:20:52

Předchozí

Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků