Netscape Browser 8.0.2. ... zkušenosti s ním

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Netscape Browser 8.0.2. ... zkušenosti s ním

Příspěvekod Stinger » sob 23. črc 2005 9:20:11

Jen tak ze zvědavosti /bylo o něm psáno v posledním Světě PC ... je i v knihovně!/ jsem si nainstaloval tento prohlížeč.
Zatím s ním nemám velké zkušeností, ale i po těch několika jeho použitích mně u něj zaráží tyto nedostatky:

- malé okénko pro vepsávání URL,
- dost pomalé stahování některých odkazů,
- neumím nastavit možnosti tak, aby mi uchovával v paměti údaje pro vyplňování všech mnou používaných formulářů - něco převzal z IE, těmivšak co mám ve Ff , těmi pohrdá ... možná tuto funkci neumím nastavit ... k dispozici je podobná sestava možností jako u Mozilly a tam bylo možnost nastavit údaje pro více osob také nemožná ... aspoň já jsem to nedokázal,
- načítání některých odkazů na otevřených www str. je strašně pomalé, nevím proč .... má to u mne opravdu slimáčí tempo.

A tak bych opět uvítal vaše názory či doporučení /podobně jako když jsem se cca před týdnem dotazoval k některým problémům u IE, Moz, a Ff/
Vděčný
Stinger
 
Příspěvky: 31
Registrován: sob 16. črc 2005 15:07:32
Bydliště: Třinec

Re: Netscape Browser 8.0.2. ... zkušenosti s ním

Příspěvekod Sobel Miroslav » sob 20. srp 2005 11:32:33

Stinger píše:Jen tak ze zvědavosti /bylo o něm psáno v posledním Světě PC ... je i v knihovně!/ jsem si nainstaloval tento prohlížeč.
Zatím s ním nemám velké zkušeností, ale i po těch několika jeho použitích mně u něj zaráží tyto nedostatky:

- malé okénko pro vepsávání URL,
- dost pomalé stahování některých odkazů,
- neumím nastavit možnosti tak, aby mi uchovával v paměti údaje pro vyplňování všech mnou používaných formulářů - něco převzal z IE, těmivšak co mám ve Ff , těmi pohrdá ... možná tuto funkci neumím nastavit ... k dispozici je podobná sestava možností jako u Mozilly a tam bylo možnost nastavit údaje pro více osob také nemožná ... aspoň já jsem to nedokázal,
- načítání některých odkazů na otevřených www str. je strašně pomalé, nevím proč .... má to u mne opravdu slimáčí tempo.

A tak bych opět uvítal vaše názory či doporučení /podobně jako když jsem se cca před týdnem dotazoval k některým problémům u IE, Moz, a Ff/

Používej ,,firefox" ten má vše co dnes potřebuje dobrý prohlížeč. Spouta rozšíření v češtině, spousta skinů, rychle zobrazování stránek, rss čtučku,browster,gogle bar a desítky možností. A tomu ještě poštovní klient thunderbird taky se spoutou možností. Vřele doporučuji . To vše na strance http://www.czilla.cz/
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků