Velmi pěkný programek Browster

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Velmi pěkný programek Browster

Příspěvekod Sobel Miroslav » pon 22. srp 2005 14:45:53

Kdo ještě neznáte program Browster tak si ho skuste, je to dobrý pomocník při zobrazování stránek po vyhledání Goglem. Není třeba otevírat vyhledané stránky ale stačí přejet myší přes ikonku blesku a máte bleskově otevřenou stránku kterou hledáte. Doporučuji najdete na http://browster.com/
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

ehm

Příspěvekod .hack//Tsurunkushio » úte 23. srp 2005 9:33:59

nechápu smysl tohoto programu... v samotném googlu se dá nastavit, aby výsledky vyhledávání otevíral v novém okně... tento prográmek snad jedině ušetří jeden klik z nově otevřeného okna zpět do googlu...

co ti lidi dneska nevymyslí aby si ušetřili byť jen ždibínek "zbytečné" práce...
私の名前はミハルです。私はチェコ人です。私は学生です。
Uživatelský avatar
.hack//Tsurunkushio
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 10. črc 2005 20:43:46
Bydliště: Třinec

Re: ehm

Příspěvekod Sobel Miroslav » úte 23. srp 2005 15:42:57

.hack//Tsurunkushio píše:nechápu smysl tohoto programu... v samotném googlu se dá nastavit, aby výsledky vyhledávání otevíral v novém okně... tento prográmek snad jedině ušetří jeden klik z nově otevřeného okna zpět do googlu...

co ti lidi dneska nevymyslí aby si ušetřili byť jen ždibínek "zbytečné" práce...

Jenže, při otevření z vyhledaných stránek, se ti otevře domovská stránka a v browseru se ti otevře to co přesně hledáš. Nemusíš se proklikávat v menu. A to je hlavní výhoda tohoto programu.
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

ehm

Příspěvekod .hack//Tsurunkushio » úte 23. srp 2005 15:57:04

teď mám pocit, že mi něco uniká... v googlu zadám vyhledávat a vyjede mi seznam stránek... kliknu na kteroukoli a v novém okně se objeví požadovaná stránka...

tento program ušetří jedině tento klik na odkaz a následný klik, kterým se případné nové okno zavře, pokud se mi daný odkaz nelíbí...

dva kliky...

na to opravdu nepotřebuji program :)

btw, co myslíš tím "proklikávat se v menu"? já do žádného menu při vyhledávání na googlu nelezu :)
私の名前はミハルです。私はチェコ人です。私は学生です。
Uživatelský avatar
.hack//Tsurunkushio
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 10. črc 2005 20:43:46
Bydliště: Třinec


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků