problém pop3

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

problém pop3

Příspěvekod mrta6 » čtv 16. lis 2006 21:09:49

Používám i-prohlížeč OPERA 9.02 a mám problém s připojením jeho poštovního klienta na můj mail na net.tvrinec po vyplnění údajů/dle návodu na net.tvtrinec pro outlook ex./mi hlásí chybová konzole toto:bad authetization chcete změnit heslo? Zkoušel jsem použít i thunderbirda taky se nenapojil taky jsem vypl firewall-bez úspěchu.poradí mi někdo?
mrta6
 

Příspěvekod Návštěvník » čtv 16. lis 2006 22:18:02

V tom navodu pro Outlook je serve pro POP3 a SMTP ještě mail local zatimco ted se puoživa :
pop3 server: pop3.tvtrinec.cz
smtp server: smtp.tvtrinec.cz
viz vyše nad odkazem:: Podrobné nastavení programu Outlook Express (včetně obrazovek).
Návštěvník
 

reakce

Příspěvekod mrta6 » pát 17. lis 2006 16:56:36

Anonymous píše:V tom navodu pro Outlook je serve pro POP3 a SMTP ještě mail local zatimco ted se puoživa :
pop3 server: pop3.tvtrinec.cz
smtp server: smtp.tvtrinec.cz
viz vyše nad odkazem:: Podrobné nastavení programu Outlook Express (včetně obrazovek).

Ano vím,mám to nové nastavení.Nevím možná by to mohlo být taky tím,že jsem odstranil jádro outlooku z instalace WXPp bohužel to nemám s kým prodiskutovat tak nevím?Každopádně dík za reakci.
mrta6
 

funguje

Příspěvekod mrta6 » pát 17. lis 2006 20:57:03

Tak jsem ještě vyzkoušel založit účty jinde.Na atlasu to nefugovalo,ale s účtem na centru to jede bezchybně(pošťák vOPEře9.02) vůbec to nechápu proč to tak je.(stejně bych byl radši kdyby to jelo s účtem na net.tvtrinec).javascript:emoticon(':?:')
mrta6
 

Příspěvekod Milan » pát 17. lis 2006 21:51:40

hm tak to mě už nic nenapada :(
jestli maš chuť tak mi napiš mi na ICQ a ještě bych to s tebou skusil projet krok za krokem :wink: mě funguje vše OK
Uživatelský avatar
Milan
 
Příspěvky: 111
Registrován: ned 10. črc 2005 8:33:04
Bydliště: Lyžbice


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků