tray app

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

tray app

Příspěvekod Šmudla » sob 16. pro 2006 20:54:02

Zdarec.neví někdo,kde je problem,když mi po spuštění windows naskočí,že mám nainstalovat "tray app"Co to znamená???diky :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
Šmudla
 
Příspěvky: 63
Registrován: úte 15. srp 2006 20:50:16
Bydliště: Třinec

Re: tray app

Příspěvekod kejNo » ned 17. pro 2006 0:04:09

Šmudla píše:Zdarec.neví někdo,kde je problem,když mi po spuštění windows naskočí,že mám nainstalovat "tray app"Co to znamená???diky :?: :?: :?:


tray app - co to je? zkus to lepe definovat... taky, kdy se ti to deje pri startu windows? pri bootu, nebo pri spousteni systemu?
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Re: tray app

Příspěvekod PERRO » ned 17. pro 2006 0:56:16

Šmudla píše:Zdarec.neví někdo,kde je problem,když mi po spuštění windows naskočí,že mám nainstalovat "tray app"Co to znamená???diky :?: :?: :?:


znamená to, že byly poškozeny registry (s daty TRAY lišty) instalovaného systému neodborným zásahem při odstraňování nějkého SW...

s ohledem na to, že registry systému jsou velmi citlivé místo, mněla by jakémukoliv zásahu do registů předcházet přinejmenším záloha samotných registrů systému... pak lze v případě nějakých problémů, tyto vyřešit obnovením registů ze zálohy...
pokud však záloha registrů systému není k dispozici, pomůže obnova systému (a tím i registrů samotných) do předešlého stavu přes možnosti instalovaného systému "Centrum pro nápovědu a odbornou pomoc" (podmínkou však je, aby to umožňoval nainstalovaný systém a aby funkce obnovy systému do předešlého stavu byla zapnuta)...
Uživatelský avatar
PERRO
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 16. črc 2005 15:16:41

Re: tray app

Příspěvekod kejNo » ned 17. pro 2006 10:24:21

Šmudla píše:Zdarec.neví někdo,kde je problem,když mi po spuštění windows naskočí,že mám nainstalovat "tray app"Co to znamená???diky :?: :?: :?:


hm, tak tohle jsis zpusobil/a tim, jak jsi mazal/a klice z registru windows...
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků