prehravac

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

prehravac

Příspěvekod chile » pon 18. pro 2006 22:53:29

Mam problem asi s prehravacem filmu ...muzete mi nekdo doporusit nejaky spolehlivy nebo s kterym mate zkusenosti a vite ze je docela dobry??
Muzete psat i jake prehravace bezne pouzivate a zdaji se vam dobre pro prehravani filmu...dik
A kdyby něco tak nic
Uživatelský avatar
chile
 
Příspěvky: 84
Registrován: pát 29. črc 2005 7:51:32
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Návštěvník » pon 18. pro 2006 23:13:00

BSPlayer v pohodě
Návštěvník
 

Příspěvekod patap3 » úte 19. pro 2006 10:36:12

Anonymous píše:BSPlayer v pohodě

Taky ho používám a jsem spokojený :wink:
Top secret
Uživatelský avatar
patap3
 
Příspěvky: 535
Registrován: stř 23. lis 2005 19:48:05

Příspěvekod chile » úte 19. pro 2006 16:12:12

ja ho prave ze ted mam taky a nejak mi to fusuje tak nevim jestli to je blbym nasatavenim nebo kodekama to musim nejak vyresit no
A kdyby něco tak nic
Uživatelský avatar
chile
 
Příspěvky: 84
Registrován: pát 29. črc 2005 7:51:32
Bydliště: 3nec

Příspěvekod kingie » úte 19. pro 2006 18:01:55

Mv2player - prehravac, ktery toho umi snad nejvic a ktery ma snad veskere ovladani jednoduse dostupne i pomoci klavesovych zkratek.
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Příspěvekod PUNKolecko » pon 25. pro 2006 21:09:32

mno ten sem chvilku pouzival ale prijde mi to jako levna kopie BSPlayeru :)) Jinak (BSPlayer rulez) bych doporucil i ZoomPlayer, hodne kvalitni vecicka...a kdyz tak se s tim proste neser a pouzivej winampa, asi nejlepe 5 :) a mas to v jednom:)
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod chile » stř 27. pro 2006 9:07:43

jo super dik tak sem zjistil to co sem si myslel :) takze asi dal budu pouzivat BSplayer
A kdyby něco tak nic
Uživatelský avatar
chile
 
Příspěvky: 84
Registrován: pát 29. črc 2005 7:51:32
Bydliště: 3nec

Příspěvekod [TNT]Nithro » stř 27. pro 2006 20:47:00

Já osobně používám tohle, má to stejné nastavení jako BSPlayer a navic si to umí stahovat kodeky

http://www.stahuj.cz/multimedia/multime ... om-player/
Uživatelský avatar
[TNT]Nithro
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 23. črc 2006 18:31:12

Příspěvekod cs_Hacker » stř 27. pro 2006 22:53:56

Heh .... já používal už tolik přehrávačů, že to ani nejde spočítat, ale jedinej kterému jsem věrnej je WINDOWS MEDIA PLAYER :) je fakt dost dobrej a když si na něho stáhnete skin HL 2, tak je to fakt luxus ... Klaníííím se :)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Pája » pát 29. pro 2006 11:08:55

cs_Hacker píše:Heh .... já používal už tolik přehrávačů, že to ani nejde spočítat, ale jedinej kterému jsem věrnej je WINDOWS MEDIA PLAYER :) je fakt dost dobrej a když si na něho stáhnete skin HL 2, tak je to fakt luxus ... Klaníííím se :)
hackere, kde si stáhl ten skin HL 2 a jak se to tam mění ?? :-) :oops:
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa

Příspěvekod kingie » pát 29. pro 2006 11:36:01

PUNKolecko píše:mno ten sem chvilku pouzival ale prijde mi to jako levna kopie BSPlayeru :)) Jinak (BSPlayer rulez) bych doporucil i ZoomPlayer, hodne kvalitni vecicka...a kdyz tak se s tim proste neser a pouzivej winampa, asi nejlepe 5 :) a mas to v jednom:)


Hm, vzdycky se rad dovim co rulez a co je levna kopie, obzvlaste kdyz zari z cloveka takove nadseni ze zapomene vysvetlit proc :wink: Rad bych se treba dovedel co mv2player nema a BS player jo..naopak by se toho verim naslo dost :)
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Příspěvekod PUNKolecko » ned 07. led 2007 13:47:15

Ach jo.
Kdyz necemu neveris, proc si to neoveris sam?
Ale budiz, zkusim to nejak jednoduse laicky vyjmenovat a ikdyz to jiste nebude vse, bude to myslim dostacujici.

Levna kopie..ano, je to levna kopie, je zadarmo, narozdil od placene verze BSPlayer (tudiz levna:) ) a je to kopie, jelikoz dle meho nazoru je to prehravac BSPlayeru velmi podobny.

Co BSPlayer umi ?
vynecham bezne veci...
podporuje prehravani DVD ... mv2player NE
podporuje prehravani medii z internetu a to vcetne radii a televizi... mv2player NE
obsahuje uzivatelsky nastavitelny equalizer ... mv2player NE
podporuje prehravani videa pres televizni karty a jeho zachytavani ... mv2player NE
celkove provedeni mi prijde kvalitnejsi, libivejsi, lepe ovladatelne resp. intuitivnejsi.
A ano, mv2player ma funkci tvorby komixu, coz vlastne neni nic jineho nez rozstrihani videa na obrazky v urcitych casovych intervalech...opravdu uzitecna funkce:))
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod PERRO » ned 07. led 2007 14:05:59

PUNKolecko píše:Ach jo.
Kdyz necemu neveris, proc si to neoveris sam?
Ale budiz, zkusim to nejak jednoduse laicky vyjmenovat a ikdyz to jiste nebude vse, bude to myslim dostacujici.

Levna kopie..ano, je to levna kopie, je zadarmo, narozdil od placene verze BSPlayer (tudiz levna:) ) a je to kopie, jelikoz dle meho nazoru je to prehravac BSPlayeru velmi podobny.

Co BSPlayer umi ?
vynecham bezne veci...
podporuje prehravani DVD ... mv2player NE
podporuje prehravani medii z internetu a to vcetne radii a televizi... mv2player NE
obsahuje uzivatelsky nastavitelny equalizer ... mv2player NE
podporuje prehravani videa pres televizni karty a jeho zachytavani ... mv2player NE
celkove provedeni mi prijde kvalitnejsi, libivejsi, lepe ovladatelne resp. intuitivnejsi.
A ano, mv2player ma funkci tvorby komixu, coz vlastne neni nic jineho nez rozstrihani videa na obrazky v urcitych casovych intervalech...opravdu uzitecna funkce:))



Sorry, ale musím dát za pravdu pisateli kingie. S tím, co píše ve svém příspěvku o MV2Playeru naprosto souhlasím. Sám používám již třetí verzi MV2Playeru a jsem spokojen do té míry, že bych za crackovaný BSPlayer neměnil (silně pochybuji, že ma PUNKolecko legální verzi BSPlayeru :lol: , ono totiž ty vychvalované funkce BSPlayeru fungujou jen v legální verzi).
Uživatelský avatar
PERRO
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 16. črc 2005 15:16:41

Příspěvekod PUNKolecko » ned 07. led 2007 14:20:01

fungujou dobre i v cracknute :)) ne jen v legalni.
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků