Nejede mi video

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Nejede mi video

Příspěvekod KrteK » čtv 28. pro 2006 10:50:18

O té doby co mám novou grafarnu tak mi nejde video...nevíte čím to je???
Kodeky mám ty nejnovější
už jsme aj přeinstaloval windows
tak pls poraďtě :wink:
Streetball... AND1
Uživatelský avatar
KrteK
 
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. říj 2006 14:22:46
Bydliště: Wolkerova street

Re: Nejede mi video

Příspěvekod Bučo » čtv 28. pro 2006 11:30:45

A co mas cernou obrazovkua zvuk ti jede
Uživatelský avatar
Bučo
 
Příspěvky: 187
Registrován: sob 18. úno 2006 13:27:17

Příspěvekod KrteK » čtv 28. pro 2006 11:39:00

EE dělá mi to to že prostě jak kliknu na nějaké video tak si mi to sekne
Streetball... AND1
Uživatelský avatar
KrteK
 
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. říj 2006 14:22:46
Bydliště: Wolkerova street

Příspěvekod KrteK » pát 29. pro 2006 19:27:54

Nikdo nic neví co by mi pomohlo?
Streetball... AND1
Uživatelský avatar
KrteK
 
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. říj 2006 14:22:46
Bydliště: Wolkerova street

Příspěvekod BOBAX » ned 21. led 2007 22:47:17

Teď se mnou hodně lidí nebude souhlasit, ale pokud se chceš vyhnout problémům, tak žádné kodek paky, ale FFDshow. A další zásada: instalovat jen ty kodeky, které potřebuješ. To vyplyne časem. Odinstalovat ty kodek paky jde dost těžko, protože se zažerou i tam, kde nemají co dělat.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Příspěvekod Parda » pon 22. led 2007 11:31:26

Moje řeč. Dát PC jen to co potřebuje a nezasírat ho nejrůznějšími mega kodek paky. FFDshow a eventuelně pár konkrétních kodeků, které opravdu potřebuješ. Já takhle funguji několik let a nikdy jsem neměl sebemenší problém cokoli přehrát.
Uživatelský avatar
Parda
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 10. črc 2005 9:48:21

Příspěvekod PERRO » pon 22. led 2007 14:52:34

BOBAX píše:Teď se mnou hodně lidí nebude souhlasit, ale pokud se chceš vyhnout problémům, tak žádné kodek paky, ale FFDshow. A další zásada: instalovat jen ty kodeky, které potřebuješ. To vyplyne časem. Odinstalovat ty kodek paky jde dost těžko, protože se zažerou i tam, kde nemají co dělat.



S výše napsaným lze naprosto souhlasit. Snad bych si uvedené dovolil upřesnit jen o pár maličkostí.
Na http://www.headbands.com/gspot/ je k volému stažení program GSpot 2.60 RC01, který umožní přesně identifikovat potřebné kodeky k přehrávání toho, či onoho v podstatě jakéhokoliv video souboru. Tím se vyhnete zbytečné, ničemu neprospívající ba naopak doslova škodlivé instalaci, kde jakého kodeku ve snaze tyto video soubory přehrát na Vašem PC.
Kodeky jenž byly jednou do systému instalovány, jako součást dalšího programu např. nějakého Kodec Packu, nebo programu pro přehráváni video-audio souborů např. BSPlayer, lze v podstatě tyto kodeky odinstalovat odinstalací vlastního programu, jenž tyto kodeky obsahoval. Další možností, jak tyto "nechtěné a zbytečné" kodeky ať video popřípadně audio ze systému odstranit, je možnost využití programu ACE Mega CoDecS Pack 6.03 (volně k stažení na http://www.slunecnice.cz/product/ACE-Me ... 3CB9DC1398) a použtí patřičné utility k opravě, nebo odstranění nežádoucích kodeků.
Popsaný postup identifikace potřebných video-audio kodeků a případná odinstalace nechtěných, nebo poškozených kodeků video-audio, byl mnou nesčetněkrát úspěšně vyzkoušen a aplikován k mé naprosté spokojenosti.
Uživatelský avatar
PERRO
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 16. črc 2005 15:16:41

Příspěvekod KrteK » pon 22. led 2007 18:19:36

Problem vyřešen
Streetball... AND1
Uživatelský avatar
KrteK
 
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. říj 2006 14:22:46
Bydliště: Wolkerova street


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron