virus

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Příspěvekod Návštěvník » čtv 07. čer 2007 22:34:15

Třebas proto, aby tě BS| neposlala za mříže
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » čtv 07. čer 2007 22:35:06

Třebas proto, aby tě BSA neposlala za mříže
Návštěvník
 

Příspěvekod verbos » ned 10. čer 2007 6:32:14

Anonymous píše:Třebas proto, aby tě BSA neposlala za mříže


Nepošle nemá jak na mě přijít:) mám všechno kryté
verbos
 

Příspěvekod Tomi » úte 19. čer 2007 10:47:14

No nevim ale jako nejlepsi byl vyhodnocen Alvil (Avast). Home vezce je zcela zdarma a co mam zkusenosti ze servisu tak toho najde a smaze mnohem vic nez jine programy kuprikladu NOD si se spoustou viru nedokaze poradit i kdyz je treba najde. Samozrejme kdyz uz mate nakazeny kompik tak uz nekdy nepomuze ani samotny antivirus, je zapotrebi par dobrych utilit a musim rict ze s avastem a mou sbirkou dolecovacich programku jsem zatim dostal vsecko i viraky zazrane hluboko hluboko v systemu a registrech a co nahodou ponici se da opravit zase dalsi utilitkou na opravu systemu a ruznych jeho funkci :)
Tomi
 

Příspěvekod LaMeR » úte 19. čer 2007 15:34:07

verbos píše:Co se aktualizaci tyce... Aktualizace jsou dostupne pouze pro legalni platici uzivatele, ale pokud mate zajem, jsem primo prodejcem Esetu, takze vam mohu legalizaci NOD32 vyridit velmi rychle...

1.) Je to taky moznost , kterou vyuziva urcite spousta lidi , v poho
2.) Legalitu na NOD32 nemam , a aktualizace ready :) Kdyz neco chci tak toho dosahnu , proc si musi Trinecaci kupovat? Kdyz muzou hackovat cizi?
:D
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod kotiik » úte 19. čer 2007 17:15:05

Tomi píše:No nevim ale jako nejlepsi byl vyhodnocen Alvil (Avast). Home vezce je zcela zdarma a co mam zkusenosti ze servisu tak toho najde a smaze mnohem vic nez jine programy kuprikladu NOD si se spoustou viru nedokaze poradit i kdyz je treba najde. Samozrejme kdyz uz mate nakazeny kompik tak uz nekdy nepomuze ani samotny antivirus, je zapotrebi par dobrych utilit a musim rict ze s avastem a mou sbirkou dolecovacich programku jsem zatim dostal vsecko i viraky zazrane hluboko hluboko v systemu a registrech a co nahodou ponici se da opravit zase dalsi utilitkou na opravu systemu a ruznych jeho funkci :)

:-D
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Ace-COM » ned 24. čer 2007 9:40:48

Nebudu se hadat... AVG a Avast jsou antiviraky jak z pohadky... Oblecena neoblecena... AVG nenajde ani 10% z toho co NOD a Avast na tom je sice lepe ale ne o moc... a to specielne v te zdarma HOME verzi...

Pokud chcete nejake informace o hodnocenich AV programu, tak se zkuste podivat treba sem na Virus Bulletin.

PS: Zkusim kouknout na netu na vice oficialnich portalu zabyvajicich se hodnocenim AV programu, pac hodnoceni typu jedna pani povidala asi nejsou to prave orechove...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod corpse » ned 24. čer 2007 11:14:54

Ace-COM píše:Nebudu se hadat... AVG a Avast jsou antiviraky jak z pohadky... Oblecena neoblecena... AVG nenajde ani 10% z toho co NOD a Avast na tom je sice lepe ale ne o moc... a to specielne v te zdarma HOME verzi...

Pokud chcete nejake informace o hodnocenich AV programu, tak se zkuste podivat treba sem na Virus Bulletin.

PS: Zkusim kouknout na netu na vice oficialnich portalu zabyvajicich se hodnocenim AV programu, pac hodnoceni typu jedna pani povidala asi nejsou to prave orechove...


Můžu jedině souhlasit. Kdo taky by dával kvalitní antivir zadarmo? Červený kříž? Co jsem viděl více hodnocení AV programů, tak první místa mají většinou NOD32 a Norton
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Slama » ned 24. čer 2007 11:17:02

přesně tak pokud tady někdo mluvi o hodnocení avastu tak to je sice pravda ale on se řadí mezi nejlepší neplacene ... NOD 32 je jeden z nejlepších vůbec v tom je ten rozdíl :!:
Use google :P
Uživatelský avatar
Slama
 
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 13. dub 2006 20:50:56
Bydliště: 3nec Terasa :P

Příspěvekod LaMeR » úte 26. čer 2007 17:51:31

Slama píše:přesně tak pokud tady někdo mluvi o hodnocení avastu tak to je sice pravda ale on se řadí mezi nejlepší neplacene ... NOD 32 je jeden z nejlepších vůbec v tom je ten rozdíl :!:
loleq
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod verbos » stř 27. čer 2007 6:07:49

LaMeR píše:
Slama píše:přesně tak pokud tady někdo mluvi o hodnocení avastu tak to je sice pravda ale on se řadí mezi nejlepší neplacene ... NOD 32 je jeden z nejlepších vůbec v tom je ten rozdíl :!:
loleq


LAMER : Jaký význam má Tvůj příspěvek? tkzn "loleg" nevím proč to tu píšeš Slama ma pravdu , avast je jeden z nejlepších z NEPLACENÝCH a nod je jeden z nejlepších z PLACENÝCH , a Ty ,své příspěvky krot ..
verbos
 

Příspěvekod Tomi » čtv 28. čer 2007 8:54:25

JJ bohuzel ze servisu mam zkusenosti ze vetsina si tam nahrava stejne avg...(coz je nanic) a tech par co tam meli treba i cely balik od symantecu nebo placeneho nortona... tak asi byli v domeni ze to maji naporad nebo co nekteri dokonce meli 2 roky vyprseny a vubec jim to asi nevadilo..... a samozrejme v obchode nekomu nahrat cracknuty antivirak to je tak trosku o hubu ze :) Takze je porad lepsi tam nahrat tu home verzi avastu nez avy tam meli avg nebo antivir s 2roky starou databazi. A holt bohuzel lidi dost casto chteji setrit tam kde se to moc nevyplaci... a kupovat si licence nechteji. Nemluvim teda o vsech :)))))
Tomi
 

Příspěvekod PUNKolecko » ned 08. črc 2007 11:50:33

Antivirak, firewall, anti spyware, cracky, serialy (no este abych to kupoval ne ?:) )....pffff, s tim uz bych se pachtit nechtel, tak mam Linux :))
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Tomi » úte 14. srp 2007 7:24:54

jo kdbych nasel 100% stejnych programu co mam pod winama i do linuxu tak uz mam linux. Bohuzel nektere programy se holt nahradit nedaji a kdyz je pod linuxem nespustim je to smula no... linux je jinak dobry
Tomi
 

Příspěvekod sucram » sob 18. srp 2007 14:30:46

Abych nezakládal nový topic. Když už jsme u těch virů, tak předevčírem se mi dostalo něco do PC vůbec nevím odkud koukal jsem akorát na fórum ten den. Problém vypadá takto: v případě, že najedu na Start chybí mi tam volba Vypnout počítač; internet jede velice pomalu; při pokusu vypnout počítač přes správce úloh mi to napíše error, že to mám zakázané; při pokusu Otevřít jednotku F: ( druhý hdd ) mi napíše, že nelze otevřít avšak pokud dám Prozkoumat dostanu se ke všem souborům.

Nemáte někdo podobný problém a vyřešili jste ho už? Znova instalovat se mi zrovna dvakrát teď nechce ... díky za rady ...


sucr@m
Uživatelský avatar
sucram
 
Příspěvky: 622
Registrován: ned 10. črc 2005 12:04:14
Bydliště: 3nec

PředchozíDalší

Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků