problém s DC++ nebo PC

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

problém s DC++ nebo PC

Příspěvekod qwert » sob 06. led 2007 9:14:22

Když hashuji nové věci do filelistu zamrzne mi PC, objeví se modrá obrazovka s chybou a musím restartovat PC. Ostatní programy jedou normálně a pokud vyndám nové věci ze složek na sdílení, DC++ taky šlape. Na netu je tato chyba popsána dost všeobecně - problém může být v HW nebo SW. Pokud někdo o tomto problému něco ví, rád se nechám poučit.
Děkuji.
qwert
 

Re: problém s DC++ nebo PC

Příspěvekod typecek » úte 06. úno 2007 10:24:40

qwert píše:Když hashuji nové věci do filelistu zamrzne mi PC, objeví se modrá obrazovka s chybou a musím restartovat PC. Ostatní programy jedou normálně a pokud vyndám nové věci ze složek na sdílení, DC++ taky šlape. Na netu je tato chyba popsána dost všeobecně - problém může být v HW nebo SW. Pokud někdo o tomto problému něco ví, rád se nechám poučit.
Děkuji.

________________________________________________________________
Neco podobneho se mi delo taky to nemusi byt spusobeno hw nebo sw chybou muze to byt jen obyčejne prehrivani hdd ja sem dokoupil chladic a jede to spoko u me byl problem v tom ze sem mel 5 hdd nad sebou a ten jeden delal potize a vsechno bylo na ..... ale klidne to muze delat samotny strong ale spis bych typoval hdd skus udelat test hdd tune 2 a podivej se zda nemams nekde vadny sektor a taky se jukni na terplotu :wink:
Uživatelský avatar
typecek
 
Příspěvky: 85
Registrován: pon 25. zář 2006 9:57:02


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků