Pro majitele sony ericcson K700i

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Pro majitele sony ericcson K700i

Příspěvekod Sobel Miroslav » sob 20. led 2007 23:18:16

Prosím pomozte nebo poraďte, mám MT sony Ericsson K700i a mám problémy při, používání, ,, bluetoothu‘‘.
Poslední dobou mi mobil zamrzá. Mám tam ještě původní verzi firmware z roku 2004 R2CA001 a už je firmware nové z, 24.5.2005, R2AY004. Je tam hodně změn proti původní verzi.
Naposled mi telefon zamrznul a už se nechce přihlásit na operátora. Byl jsem ve dvou Třineckých mobilních servisech ale podle toho co jsem, viděl a slyšel, asi odborníci nejsou, protože mi řekli, že firmware nahrát nejde ale já si myslím že se o to ani nepokusili, proto že telefon uvádí pořád původní verzi.
Firmware jde nainstalovat ze stránek sony ericcsonu ale je třeba kolíbka DSS-25. Soudím, že ji v některých servisech ani nemají. Prosím poraďte mi servis, kde by to provedli odborně nebo nějak pomozte. Jsem s ním spokojen a nerad bych o něj přišel.
Děkuji za pomoc
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Návštěvník » ned 21. led 2007 22:59:45

Mobilka ve Starém Třinci je autorizovaný prodejce Sonerika
Návštěvník
 

Re: Pro majitele sony ericcson K700i

Příspěvekod Suicide.LP » stř 24. led 2007 21:03:38

Sobel Miroslav píše:Prosím pomozte nebo poraďte, mám MT sony Ericsson K700i a mám problémy při, používání, ,, bluetoothu‘‘.
Poslední dobou mi mobil zamrzá. Mám tam ještě původní verzi firmware z roku 2004 R2CA001 a už je firmware nové z, 24.5.2005, R2AY004. Je tam hodně změn proti původní verzi.
Naposled mi telefon zamrznul a už se nechce přihlásit na operátora. Byl jsem ve dvou Třineckých mobilních servisech ale podle toho co jsem, viděl a slyšel, asi odborníci nejsou, protože mi řekli, že firmware nahrát nejde ale já si myslím že se o to ani nepokusili, proto že telefon uvádí pořád původní verzi.
Firmware jde nainstalovat ze stránek sony ericcsonu ale je třeba kolíbka DSS-25. Soudím, že ji v některých servisech ani nemají. Prosím poraďte mi servis, kde by to provedli odborně nebo nějak pomozte. Jsem s ním spokojen a nerad bych o něj přišel.
Děkuji za pomoc


Jestli to je vzáruce tak na záruku a firmware tam určo přehrát jde ;)
Uživatelský avatar
Suicide.LP
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 15. led 2007 22:10:44
Bydliště: Erbenka


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník