Zdílení internetu

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Zdílení internetu

Příspěvekod majo » čtv 22. úno 2007 16:50:21

Cau, používám připojení k internetu přes usb (sítovku na PC nemám), nějakou dobu budu mít doma NTB kterej má usb i sítovku. Chtěl jsem mít internet i na notasu tak jsem pokračoval následovně.
1. Z NTB ze sitovky zapojil kabel do modemu
2. Z modemu přes USB do PC
Když jsem to provedel tak mi na notasu píše omezené nebo žádne připojení. Nevím co s tím jestli musím přenastavit TCP/IP protokoly fakt nevím jestli máte něko zkušenosti tak bych je uvítal s pozdravem majo
Trance
Uživatelský avatar
majo
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 10. črc 2005 0:43:11
Bydliště: Třinec

Příspěvekod M@C » čtv 22. úno 2007 19:09:16

IMHO to neni modem s integrovanym routerem, takze 2 zarizeni do nej nejspis zaroven nezapojis. Si kup router nekde na inzerat, za par stovek ho sezenes.
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod pecco » čtv 22. úno 2007 23:32:14

Nebo si kup sítovku do PC za cca 120Kč ! Pak už to propojíš,jestliže i NB má sítovou kartu.Ale musíš si pak nastavit lokální sít :wink:
Ale je to na takové občasné připojování,dporučoval by jsem taky router jak psal M@C
Jsem,jaký jsem!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Příspěvekod Návštěvník » pát 23. úno 2007 12:49:19

Děkuji všem za dobré rady s pozdravem majo
Návštěvník
 

Re: Zdílení internetu

Příspěvekod typecek » sob 24. úno 2007 5:29:51

majo píše:Cau, používám připojení k internetu přes usb (sítovku na PC nemám), nějakou dobu budu mít doma NTB kterej má usb i sítovku. Chtěl jsem mít internet i na notasu tak jsem pokračoval následovně.
1. Z NTB ze sitovky zapojil kabel do modemu
2. Z modemu přes USB do PC
Když jsem to provedel tak mi na notasu píše omezené nebo žádne připojení. Nevím co s tím jestli musím přenastavit TCP/IP protokoly fakt nevím jestli máte něko zkušenosti tak bych je uvítal s pozdravem majo

________________________________________________________________
No Panacku omezene nebo zadne pripojeni obcas staci jen dat dva pc do te same skupiny doma.skupina,apod a taky mujsis nastavit ten notas pripojeni pres ten hlavni pc to znamena pres tvuj dat ze se prihlasis pres tvuj pc a ten musi byt v provozu! a pak to pojede
Uživatelský avatar
typecek
 
Příspěvky: 85
Registrován: pon 25. zář 2006 9:57:02


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků