teplota procesoru

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Příspěvekod walec » úte 20. bře 2007 18:32:24

typecek píše:
Bučo píše:Hmm ten muj ma furt tak kolem 75

_________________________________________________________________
Skus obcas pc rozebrat a vyčistit dost to pomuze a taky jestli mas celeron tak to vunec neres ty mrchy se hrejou ukrutne
presne tak,kdyz jsem cistil comp,tak jsem vysal asi 5mm prachu z chladice pod ventilatorem!!Takze cistit,cistit :D
Uživatelský avatar
walec
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 10. črc 2005 12:32:58
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Slama » ned 24. čer 2007 10:57:30

typecek píše:
Bučo píše:Hmm ten muj ma furt tak kolem 75

_________________________________________________________________
Skus obcas pc rozebrat a vyčistit dost to pomuze a taky jestli mas celeron tak to vunec neres ty mrchy se hrejou ukrutne


kdyby jen celeron to všechny intely (kromě Core duo a Core 2 duo ty už jsou na tom trochu lépe jinak souhlasím větráčky můžou být zanesené takže ti pak neodvádí teplo...
Uživatelský avatar
Slama
 
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 13. dub 2006 20:50:56
Bydliště: 3nec Terasa :P

Příspěvekod Tomi » sob 30. čer 2007 5:44:08

Uz sem zazil ze jeden borec si chtel chladit skrin a namontoval si zevnitr zepredu skrine chladic na CPU i s celym mohutnym pasivem ;D btw 77 je hodne i kdyz zalezi jaky mas procak ja mel kdysi Acko socket a ten se taky dost splhal ale jinak se asi nedivim ze pri takovych teplotach se restartuje.

Jestli si to netaktoval tak bude nekde zrada ja bych se prvne podival na ten prach a jestli se ti vubec vetracek toci jak ma. Znamemu deska poustela ve fan pinech 5 msito 12 V trebas. Chce to okouknout no jinak s tema 4ma vetrakama ve skrini.... nejefektivnejsi je stejne velky vepredu a vzadu aby to ficelo skrz

jinak skus napsat jaky mas cpu a co je natom za chladic :wink: :wink:
Tomi
 

Hele hoši.....

Příspěvekod BlackDead » sob 30. čer 2007 20:04:17

Hoši o kompy se musíte starat....mám sice celerona 2.7 ale při plném zatížení max. 37-40 stupňů procák,více se nezahřeje....Vše je originál (chladič,větrák atd...) Dokonce mám i rychlost otáček větráku na 1600-1700 ot./min.
BlackDead
 

Předchozí

Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků