problém s outloock express

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

problém s outloock express

Příspěvekod evík » sob 17. bře 2007 17:02:24

Prosím o radu,nelze mi v outlloku odesílat poštu,vyhodí to zprávu chyba zásuvky...Po nastavení účtu net.tvtrinec.cz mi vyskakuje okénko pro přihlášení, po zadání správného hesla se však server nepřipojí a okénko vyskakuje pořád dokola.Moc prosím o radu. :cry:
evík
 

Re: problém s outloock express

Příspěvekod Sobel Miroslav » sob 17. bře 2007 18:25:17

evík píše:Prosím o radu,nelze mi v outlloku odesílat poštu,vyhodí to zprávu chyba zásuvky...Po nastavení účtu net.tvtrinec.cz mi vyskakuje okénko pro přihlášení, po zadání správného hesla se však server nepřipojí a okénko vyskakuje pořád dokola.Moc prosím o radu. :cry:

Podívej se zde http://net.tvtrinec.cz/index.php?menuid=3 a klikni na podrobné nastavení outlooku (v četně obrazovek) a podívej kde děláš chybu.
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

Příspěvekod evík » ned 18. bře 2007 8:05:00

dík za radu,ale v tom to není,známému
to taky dělá,tak asi nejsem sama
evík
 

Příspěvekod Parda » úte 20. bře 2007 13:50:04

Pro SMTP je použit port 25, pro POP3 je použit port 110 , nemáš je blokované? (firewall)

Nastavení smtp server: smtp.tvtrinec.cz

Máš odfajfknuté v nastavení (SSL)? Pokud ano tak jej zruš.

Neinstalovala jsi AVG? To mění nastavení pošty.

Jinak chyba musí být někde u Tebe, testoval jsem to teď a všechno funguje správně.
Uživatelský avatar
Parda
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 10. črc 2005 9:48:21

Příspěvekod evík » úte 20. bře 2007 14:41:35

asi to bude tím firewallem,ale nevím kde to odblokovat,prosím poraď. :lol:
evík
 

Příspěvekod Parda » úte 20. bře 2007 20:45:23

Start > nastavení > ovládací panely > brána firewall systému windows > označ vypnuto a dej OK. Tak takhe v případě že nepoužíváš jiný firewall než je v OS.
Uživatelský avatar
Parda
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 10. črc 2005 9:48:21

Re: problém s outloock express

Příspěvekod Návštěvník » úte 20. bře 2007 20:51:55

evík píše:Prosím o radu,nelze mi v outlloku odesílat poštu,vyhodí to zprávu chyba zásuvky...Po nastavení účtu net.tvtrinec.cz mi vyskakuje okénko pro přihlášení, po zadání správného hesla se však server nepřipojí a okénko vyskakuje pořád dokola.Moc prosím o radu. :cry:


S velkou pravděpodobností to vidím na špatně zadané jména uživatele při přihlášení na poštovní server... v okénku je třeba zadat přihlašovací jméno ve formě vytvořeného účtu (jméno@net.tvtrinec.cz) a hesla jenž je pro tento účet na serveru použito...
Návštěvník
 

Příspěvekod evík » stř 21. bře 2007 9:01:46

díky moc všem za rady,špatným přihlašovacím jménem a heslem to není určitě.A k té bráně firewall:úplně vypínat se mi ji nechce(zapezpečení počítače je asi důležitější,než nastavení pošty přes tvtrinec),ještě mně napadlo, kdyby to blokoval AVG,používám avast,nevíte kde se to dá odblokovat.Každopádně všem moc dík za rady. :lol:
evík
 

Re: problém s outloock express

Příspěvekod BOBAX » stř 21. bře 2007 10:04:05

Anonymous píše:
evík píše:Prosím o radu,nelze mi v outlloku odesílat poštu,vyhodí to zprávu chyba zásuvky...Po nastavení účtu net.tvtrinec.cz mi vyskakuje okénko pro přihlášení, po zadání správného hesla se však server nepřipojí a okénko vyskakuje pořád dokola.Moc prosím o radu. :cry:


S velkou pravděpodobností to vidím na špatně zadané jména uživatele při přihlášení na poštovní server... v okénku je třeba zadat přihlašovací jméno ve formě vytvořeného účtu (jméno@net.tvtrinec.cz) a hesla jenž je pro tento účet na serveru použito...


Vidím to taky tak. A ne, že ne. Zkus si to Evíku zkontrolovat a dej tam skutečně to, co máš v přihlášení do pošty.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků