Mozilla firefox

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Mozilla firefox

Příspěvekod Ja » stř 21. bře 2007 17:55:32

Nevím co jsem udělal,ale prostě se mi mozilla nespustí...napíše to přesně : "Aplikace firefox je již spuštěna,ale neodpovídá.Pro otevření nového okna musíte nejprve ukončit původní proces firefox, nebo restartovat váš systém." odebral jsem celou mozillu z pc,nainstaloval jak verzi 1.0 tak 2.0 a pořád to samé.dík
Ja
 

Re: Mozilla firefox

Příspěvekod typecek » sob 31. bře 2007 3:45:28

Ja píše:Nevím co jsem udělal,ale prostě se mi mozilla nespustí...napíše to přesně : "Aplikace firefox je již spuštěna,ale neodpovídá.Pro otevření nového okna musíte nejprve ukončit původní proces firefox, nebo restartovat váš systém." odebral jsem celou mozillu z pc,nainstaloval jak verzi 1.0 tak 2.0 a pořád to samé.dík

_________________________________________________________________
jojo i firefox je vyhledavany mezi lopatama kteri vyrabeji vyry na zakazku pro mrkvosoft tak antivir a odvirovat doporučuji nod32 :wink:
Uživatelský avatar
typecek
 
Příspěvky: 85
Registrován: pon 25. zář 2006 9:57:02

Příspěvekod cs_Hacker » pon 16. dub 2007 21:02:46

Nemusí to být virem .. kámošovi to dělalo u opery .... :-) máš něco spuštěné navíc co ti to nepodporuje ctrl+alt+delete a tam to najdeš ;) a nebo to budou viry ... jenže Firefox není IE tkaže pochybuju, že to budou dělat viry .... v každém PC jsou už teď červi viry ... i když je dáte do pi*e stejně zase budou :-) tkaže je to lastně jedno :-)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Re: Mozilla firefox

Příspěvekod pecco » pon 16. dub 2007 21:21:57

Ja píše:Nevím co jsem udělal,ale prostě se mi mozilla nespustí...napíše to přesně : "Aplikace firefox je již spuštěna,ale neodpovídá.Pro otevření nového okna musíte nejprve ukončit původní proces firefox, nebo restartovat váš systém." odebral jsem celou mozillu z pc,nainstaloval jak verzi 1.0 tak 2.0 a pořád to samé.dík

Zkus opět odinstalovat Mozzilu a projeď to nějakým programem,který ti odstraní systémové informace z registrů,např. RegCleaner nebo Registr Mechanic.Mám s tím dobré zkušenosti,pak pro jistotu restartni a instaluj ;-)
Doufám,že Ti to pomůže
Jsem,jaký jsem!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Re: Mozilla firefox

Příspěvekod Sobel Miroslav » pon 16. dub 2007 23:19:18

pecco píše:
Ja píše:Nevím co jsem udělal,ale prostě se mi mozilla nespustí...napíše to přesně : "Aplikace firefox je již spuštěna,ale neodpovídá.Pro otevření nového okna musíte nejprve ukončit původní proces firefox, nebo restartovat váš systém." odebral jsem celou mozillu z pc,nainstaloval jak verzi 1.0 tak 2.0 a pořád to samé.dík

Zkus opět odinstalovat Mozzilu a projeď to nějakým programem,který ti odstraní systémové informace z registrů,např. RegCleaner nebo Registr Mechanic.Mám s tím dobré zkušenosti,pak pro jistotu restartni a instaluj ;-)
Doufám,že Ti to pomůže

To znamená že jsi firefox otevřel více krát a počítač je zahlcen. Stačí otevřít spráce úloh ctrl+alt+del a procesy, najít spuštěny soubor firefox a ukončit proces. Pak spustit firefox znovu a mělo by byt vše v pořádku. Nebo skusit spustit v safe mode.
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků