ReadyBoost

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

ReadyBoost

Příspěvekod Mr. Killer » pon 26. bře 2007 19:51:12

Dobrý den, mám dotaz ohledně technologie ReadyBoost, mám NB ASUS serie A6000, konkrétně model A6L, je zde zabudovana čtčka karet Ricoh (MMC,SD, MC) ale podle systému je připojena na rozhraní ATA, po zasunutí více typu paměťových karet nebyla přístupná volba technologie readyboost. Za to ve Win XP se zařízení chová jako vyměnitelný disk a musím ho odebrat jako jiná USB zařízení. Půjde tento problém nějak řešit? Řešení pomocí USB flash paměti mi příjde dosti nešikovné a neergonomické..
Mr. Killer
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. črc 2005 8:56:26

Příspěvekod Návštěvník » pon 26. bře 2007 20:24:44

doporucil bych aktualizovat ovladac ctecky pametovych karet na tento: Flash Media Driver-hp_b1900_ricoh51_drv100a, a pak funkci ReadyBost ve Windows Vista znovu vyzkouset...

vice v casopisu COMPUTER 5/07 strana 12...
Návštěvník
 

Příspěvekod Mr. Killer » pon 26. bře 2007 21:11:33

Anonymous píše:doporucil bych aktualizovat ovladac ctecky pametovych karet na tento: Flash Media Driver-hp_b1900_ricoh51_drv100a, a pak funkci ReadyBost ve Windows Vista znovu vyzkouset...

vice v casopisu COMPUTER 5/07 strana 12...


Tento Computer náhodou doma mám, nevím jestli sjem slepý, ale nenašel jsem zde ani zmínku o mém problému, a ovladač se mi také nepovedlo najít,mohl by jste mi sem dát přímý link?
Mr. Killer
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. črc 2005 8:56:26

Příspěvekod Návštěvník » pon 26. bře 2007 21:51:14

pro vyhledavani a aktualizaci ovladacu pouzivam: Driver Genius Professional Edition a tudiz zaden link na ovladac Flash Media Driver-hp_b1900_ricoh51_drv100a, nemam...

V casopisu COMPUTER 4/07 v clanku "Jak je to s rychlosti?" rovnez zminka o technologii ReadyBoost a v COMPUTER 5/07 na strane 12 je vlozeny clanek s nazvem "Co je ReadyBoost", ktery se o teto technologii rovnez dostatecne zminuje do te miry, ze se da usoudit, kdy a za jakych okolnosti je tato technologie ReadyBoost vyuzitelna a pouzitelna pro system Windows Vista...
Návštěvník
 

Příspěvekod typecek » sob 31. bře 2007 3:39:08

Anonymous píše:doporucil bych aktualizovat ovladac ctecky pametovych karet na tento: Flash Media Driver-hp_b1900_ricoh51_drv100a, a pak funkci ReadyBost ve Windows Vista znovu vyzkouset...

vice v casopisu COMPUTER 5/07 strana 12...

________________________________________________________________
Což takhle skočit na stranku vyrobce jestli nahodou neuvolnil aktualizaci pro čtečku nebo jestli treba samotny vyrobce čtečky nepostrehl ze je to nake podivne a sam se nehcnul?
Uživatelský avatar
typecek
 
Příspěvky: 85
Registrován: pon 25. zář 2006 9:57:02


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků