Windows Media Player

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Windows Media Player

Příspěvekod Pája » pát 29. čer 2007 18:00:49

nazdar, nevím v čem je přesně chyba, ale prostě se mi samovolně restartuje počítač (ukáže se modrá obrazovka - Byly zjištěny chyby v počítači a bla bla bla) jen, když poslouchám hudbu ve Windows Media Player ... jakékoli verze...nejdřív jsem myslela, že chyba je jen ve verzi 11, ale nedávno jsem nainstalovala starou 10 a nic se nezměnilo, je chyba v hardwaru nebo v čem ?? už si fakt nevím rady ... díky za odpověď ...
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa

Re: Windows Media Player

Příspěvekod Slama » pát 29. čer 2007 19:17:54

Pája píše:nazdar, nevím v čem je přesně chyba, ale prostě se mi samovolně restartuje počítač (ukáže se modrá obrazovka - Byly zjištěny chyby v počítači a bla bla bla) jen, když poslouchám hudbu ve Windows Media Player ... jakékoli verze...nejdřív jsem myslela, že chyba je jen ve verzi 11, ale nedávno jsem nainstalovala starou 10 a nic se nezměnilo, je chyba v hardwaru nebo v čem ?? už si fakt nevím rady ... díky za odpověď ...


při te modré obrazovce vypíše se ti nějaká chyby ovladač je to většinou uplně dole např. nv4_disp.dll (pak by to bylo chyba grafiky - to je jen příklad :D ) a nebo se ti to hned restartne samo ?
Use google :P
Uživatelský avatar
Slama
 
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 13. dub 2006 20:50:56
Bydliště: 3nec Terasa :P

Příspěvekod Tomi » sob 30. čer 2007 5:27:32

jj podivej se obvykle to vypisuje kde doslo k chybe a nebo jenom takovy zapis treba 0x0000008E (0xC00000055, 0xB85001ADE, .......) tak si to opis a hod to sem zjistime v cem je problem

pokud ti to problikava moc rychle tak si to skus nahrat, ja dycky pouziju nahravani videa ve fotaku a nahaju si to a pak se nato podivam a opisu si co to plsalo :wink:
Tomi
 

Příspěvekod Návštěvník » sob 30. čer 2007 8:56:57

Tomi píše:jj podivej se obvykle to vypisuje kde doslo k chybe a nebo jenom takovy zapis treba 0x0000008E (0xC00000055, 0xB85001ADE, .......) tak si to opis a hod to sem zjistime v cem je problem

pokud ti to problikava moc rychle tak si to skus nahrat, ja dycky pouziju nahravani videa ve fotaku a nahaju si to a pak se nato podivam a opisu si co to plsalo :wink:


jj pokud se ti to restartne hned tak jdi start -> ovladací panely -> systém (win+pause) -> založka upřesnit -> dole spuštění a zotavení systému -> nastavení -> a odškrtni automaticky restartovat :wink:
Návštěvník
 

Příspěvekod Slama » sob 30. čer 2007 8:57:22

Anonymous píše:
Tomi píše:jj podivej se obvykle to vypisuje kde doslo k chybe a nebo jenom takovy zapis treba 0x0000008E (0xC00000055, 0xB85001ADE, .......) tak si to opis a hod to sem zjistime v cem je problem

pokud ti to problikava moc rychle tak si to skus nahrat, ja dycky pouziju nahravani videa ve fotaku a nahaju si to a pak se nato podivam a opisu si co to plsalo :wink:


jj pokud se ti to restartne hned tak jdi start -> ovladací panely -> systém (win+pause) -> založka upřesnit -> dole spuštění a zotavení systému -> nastavení -> a odškrtni automaticky restartovat :wink:


sry zapoměl jsem se přihlásit
Use google :P
Uživatelský avatar
Slama
 
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 13. dub 2006 20:50:56
Bydliště: 3nec Terasa :P

Příspěvekod Pája » sob 30. čer 2007 10:36:34

no restartne se mi to hned.... a vůbec netuším, co se tam ukáže za chyba :-D ... nestihnu to ani nahrát nic.... no díííky za rady...vyzkoušíím a uvidím :-) ;)
totalni tele
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 21. črc 2006 12:48:49
Bydliště: Třinec - Terasa


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron