pripojeni pres sitovou kartu

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

pripojeni pres sitovou kartu

Příspěvekod Fruko » ned 02. zář 2007 16:04:31

mam pc asi 2 a pul roku ...internet zhruba rok mel jsem pripojeni pres sitovou kartu ... ale asi tak pred 3 tydny jsem chtel s formatovat uz sel celkem pomalu ... tak se tedy stalo no a po formatovani se chcu pripojit k internetu ... ale vubec to nesloo skousel jsme vsechno no a volal jsem na kabelovku a tam mi rekli neco ze jsem dostal naky formular k tomu internetu a tam mam udaje jako ip adresa maska podiste atd... no tak sjem to tam skusil dat ale neslo mi to az jsem pripojil usb cabel tak teprve lze slo pripojit se na internet .... ale kdyz vypojim usb cabel tak net automatiky spadne a pres sitovoukartu to proste nejde a sem tam mi pada i to usb i kdyz je zapojeno a volal jsme zase na kabelovku a tam rekli ze se to nak presne neshoduje to usb stim mym pc... tak pomohlo restartnuti pc i modemu ale je to naprd kdyz mi net obcas pada... a a tak jsem i rikal to co ted pisu tady ze sjem to mel pred tim pres tu sitovoukartu a oni mi rekli at si stahnu nake ovladace na tu sitovku ze mam treba starsi aktualizaci nejpis
jenze ty ovladace nemohu nikde najit ... tak vas prosim lidicky jestli by mi stim nekdo pomohl ... ...diky moc predem
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod PUNKolecko » úte 04. zář 2007 20:01:27

--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Fruko » stř 05. zář 2007 12:30:43

hm dik za radu ale bohuzel porad to nejde jak rikam ja potrebuji ty ovladace nekde sehnat !!!
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Re: pripojeni pres sitovou kartu

Příspěvekod kejNo » stř 05. zář 2007 13:33:07

Fruko píše:mam pc asi 2 a pul roku ...internet zhruba rok mel jsem pripojeni pres sitovou kartu ... ale asi tak pred 3 tydny jsem chtel s formatovat uz sel celkem pomalu ... tak se tedy stalo no a po formatovani se chcu pripojit k internetu ... ale vubec to nesloo skousel jsme vsechno no a volal jsem na kabelovku a tam mi rekli neco ze jsem dostal naky formular k tomu internetu a tam mam udaje jako ip adresa maska podiste atd... no tak sjem to tam skusil dat ale neslo mi to az jsem pripojil usb cabel tak teprve lze slo pripojit se na internet .... ale kdyz vypojim usb cabel tak net automatiky spadne a pres sitovoukartu to proste nejde a sem tam mi pada i to usb i kdyz je zapojeno a volal jsme zase na kabelovku a tam rekli ze se to nak presne neshoduje to usb stim mym pc... tak pomohlo restartnuti pc i modemu ale je to naprd kdyz mi net obcas pada... a a tak jsem i rikal to co ted pisu tady ze sjem to mel pred tim pres tu sitovoukartu a oni mi rekli at si stahnu nake ovladace na tu sitovku ze mam treba starsi aktualizaci nejpis
jenze ty ovladace nemohu nikde najit ... tak vas prosim lidicky jestli by mi stim nekdo pomohl ... ...diky moc predem


zkus si treba aktualizovat ovladace od zakladni desky, kvuli tomu usb a kdyby jsi nemohl najit obladace k sitove karte, tak si otevri skrin a tam proste prectes, co mas za typ sitovky... nebo kdyby to tam nebylo nikde napsany, tak ji zkus pres spravce zarizeni odebrat, restartni pc a winsky by ti ji mely nadetekovat a nainstalovat, popripadne nabidnout nainstalovat ovladace z internetu (ikdyz tohle windows snad jeste nikdy neumely :D ) ...a jestli ti nepujde vubec nic, kup si macintosh :))
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Re: pripojeni pres sitovou kartu

Příspěvekod Fruko » stř 05. zář 2007 16:26:56

kejNo píše:
Fruko píše:mam pc asi 2 a pul roku ...internet zhruba rok mel jsem pripojeni pres sitovou kartu ... ale asi tak pred 3 tydny jsem chtel s formatovat uz sel celkem pomalu ... tak se tedy stalo no a po formatovani se chcu pripojit k internetu ... ale vubec to nesloo skousel jsme vsechno no a volal jsem na kabelovku a tam mi rekli neco ze jsem dostal naky formular k tomu internetu a tam mam udaje jako ip adresa maska podiste atd... no tak sjem to tam skusil dat ale neslo mi to az jsem pripojil usb cabel tak teprve lze slo pripojit se na internet .... ale kdyz vypojim usb cabel tak net automatiky spadne a pres sitovoukartu to proste nejde a sem tam mi pada i to usb i kdyz je zapojeno a volal jsme zase na kabelovku a tam rekli ze se to nak presne neshoduje to usb stim mym pc... tak pomohlo restartnuti pc i modemu ale je to naprd kdyz mi net obcas pada... a a tak jsem i rikal to co ted pisu tady ze sjem to mel pred tim pres tu sitovoukartu a oni mi rekli at si stahnu nake ovladace na tu sitovku ze mam treba starsi aktualizaci nejpis
jenze ty ovladace nemohu nikde najit ... tak vas prosim lidicky jestli by mi stim nekdo pomohl ... ...diky moc predem


zkus si treba aktualizovat ovladace od zakladni desky, kvuli tomu usb a kdyby jsi nemohl najit obladace k sitove karte, tak si otevri skrin a tam proste prectes, co mas za typ sitovky... nebo kdyby to tam nebylo nikde napsany, tak ji zkus pres spravce zarizeni odebrat, restartni pc a winsky by ti ji mely nadetekovat a nainstalovat, popripadne nabidnout nainstalovat ovladace z internetu (ikdyz tohle windows snad jeste nikdy neumely :D ) ...a jestli ti nepujde vubec nic, kup si macintosh :))


j dik za rady ale bylo by lepsi kdyby si mi napsal treba na icq pokud mas ... jestli by to teda slo.. jsou to dobre rady ale za prve do pc se hrabat nechcu a za druhe ty aktualizace jsme hledala nenasel jsem nic a za 3 jaks i to myslel ze tomam odebrat ze zarizeni a pak resstratnou pc to chapu ale tpak si napsal ze to nikdy windowsy neumely tak to asi teda nemam delat ... a nevim coje to ten mecintosh ...promin ze se tak hloupe ptam ale jsem pres pc docela antitalent jako neco chapu ale neco zase ne ...
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Re: pripojeni pres sitovou kartu

Příspěvekod Alibaba. » čtv 06. zář 2007 6:43:03

Ale přes cheaty seš machr co? :roll:
Alibaba.
 

Re: pripojeni pres sitovou kartu

Příspěvekod Fruko » čtv 06. zář 2007 12:08:54

Alibaba. píše:Ale přes cheaty seš machr co? :roll:

no to jo no ... to mas pravdu ja jsem macrh pres ceahty ale aspon jsem si to priznal ale nehodlam to tu resit ...s nekym kdo se neumi podepsat a za druhe to je forum ohledne HW a SW ...takze to beru od tebe... ANONYME JAKO totalni dmnci ... muzes to klidne psat na forum ohledne cska...ale ne tady ... pane anonyme takze kdyz mi ches neco rict tak mi to bud napis na icq nebo na mail nebo na pm ... a laskave se podepis kdyz ses takovy machr ...
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Re: pripojeni pres sitovou kartu

Příspěvekod LaMeR » pát 07. zář 2007 13:05:15

Alibaba. píše:Ale přes cheaty seš machr co? :roll:
dement ... :lol:
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Re: pripojeni pres sitovou kartu

Příspěvekod Fruko » pát 07. zář 2007 13:45:31

LaMeR píše:
Alibaba. píše:Ale přes cheaty seš machr co? :roll:
dement ... :lol:


nevyjadruj se prosim te o to omg !!! nas to nezajima ..ses mozna hodny ze se zastavas nebo ja nevim v jakem to myslis umyslu .. ale ja tu resim docela dosti velky problem.. aspon pro me teda ... a ty a naky alibaba si to zacnete psat take KOKOT*NY proste fakt moc ... toto uz je ,,,...proste zase se delat off topic pokud nepisete neco ohledne tohohle topicu tak tu nepiste !!!diky
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod PUNKolecko » pát 07. zář 2007 19:49:26

no IMHO ta hlaska z tema ovladacema vypada jako ucebnicovy priklad z knihy "Kterak se zbavit otravneho zakaznika, kdyz mu nemuzeme poradit" :))
Kazdopadne bych vyzkousel odebrat sitovku ze zarizeni, restartovat a znovu nainstalovat (winy se o to budou hlasit). Pokud se spravne nainstaluje a nebude tam zadna hlasna o tom ze zarizeni nepracuje spravne tak by to melo jet (samozrejme nezapomen zapojit kabel). Pokud ne zkotroluj treba firewall, pripadne zkus alespon ping, treba na seznam. A pokud to stale nepojede zkus vymenit kabel.
--== PUNKolecko ==--
Uživatelský avatar
PUNKolecko
 
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 19. led 2006 11:06:53
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Fruko » pát 07. zář 2007 20:18:49

PUNKolecko píše:no IMHO ta hlaska z tema ovladacema vypada jako ucebnicovy priklad z knihy "Kterak se zbavit otravneho zakaznika, kdyz mu nemuzeme poradit" :))
Kazdopadne bych vyzkousel odebrat sitovku ze zarizeni, restartovat a znovu nainstalovat (winy se o to budou hlasit). Pokud se spravne nainstaluje a nebude tam zadna hlasna o tom ze zarizeni nepracuje spravne tak by to melo jet (samozrejme nezapomen zapojit kabel). Pokud ne zkotroluj treba firewall, pripadne zkus alespon ping, treba na seznam. A pokud to stale nepojede zkus vymenit kabel.

dik radu vyskousim :-) ale az jutro hh... ted jsme v nalade ...
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků