Připojení přes síťovku v NB :-/

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Připojení přes síťovku v NB :-/

Příspěvekod sucram » ned 09. zář 2007 23:26:06

Zdravím ... mám menší problém ... po připojení síťového kabelu k notebooku mi nechce jet internet. Nevím kde je problém. IP adresy, masku podsítě výchozí bránu i server DNS mám nastaven tak jako v PC. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladač u síťovky a nic ... cca dva týdny zpět jelo vše v pořádku. Taky jsem zkoušel zadat tu jinou IP, kterou jsem zjistil z PC ... po připojení kabelu mi ukazuje PŘIPOJENO, po otevření IE mi ukáže tabulku zda chci pracovat offline nebo se pokusit o připojení ... taky se liší hodně pakety .. v PC to mám přijato / odesláno - cca 14ooo / cca 18ooo a v NB to po připojení kabelu ukazuje kolem 1oo-3oo / 3 ....

můžete mi někdo poradit co by s tím mohlo být ? Síťovka jede ... zkoušel jsem propojit PC s NB ....
Uživatelský avatar
sucram
 
Příspěvky: 622
Registrován: ned 10. črc 2005 12:04:14
Bydliště: 3nec

Re: Připojení přes síťovku v NB :-/

Příspěvekod Fruko » pon 10. zář 2007 15:50:59

sucram píše:Zdravím ... mám menší problém ... po připojení síťového kabelu k notebooku mi nechce jet internet. Nevím kde je problém. IP adresy, masku podsítě výchozí bránu i server DNS mám nastaven tak jako v PC. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladač u síťovky a nic ... cca dva týdny zpět jelo vše v pořádku. Taky jsem zkoušel zadat tu jinou IP, kterou jsem zjistil z PC ... po připojení kabelu mi ukazuje PŘIPOJENO, po otevření IE mi ukáže tabulku zda chci pracovat offline nebo se pokusit o připojení ... taky se liší hodně pakety .. v PC to mám přijato / odesláno - cca 14ooo / cca 18ooo a v NB to po připojení kabelu ukazuje kolem 1oo-3oo / 3 ....

můžete mi někdo poradit co by s tím mohlo být ? Síťovka jede ... zkoušel jsem propojit PC s NB ....


promin ze ti neporadim .... mam podobny problem jestli sis vsiml ... ale potrebuju vedet kde si sehnal ovladace na sitovku ....pze ja to mam urcite tim ... a nemuze je nikde najit pomuzes mi prosim te ? kdyz tak se ozvi na 359 244 460
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 7 návštevníků