Outlook Express - kde najdu postu?

Prostor pro kladení dotazů a rad ohledně HW a SW problémů.

Moderátor: Luki

Outlook Express - kde najdu postu?

Příspěvekod Happy-Gilmore2 » pát 25. led 2008 20:04:04

Zdravim!!! Kolega si nechal zformatovat PC. Ma udelanou kompletni zalohu vcetne slozek windows a program files. Da se nekde najit zpravy z outlooku ty stare, ktere byly ulozene ve starem pc jeste pred zformatovanim?
Za kladnou odpoved predem dekuji
Happy-Gilmore2
 

Příspěvekod Parda » úte 29. led 2008 22:41:10

Běžně C:\Documents and Settings\xxxxx\Local Settings\Data aplikací\Identities\{XXXXXXXXXXXXXXXXXXX}\Microsoft\Outlook Express

Místo křížků tam bude samozřejmě za1)název uzivatele a za2) sled číslic apímen,... a jsou to soubory s příponou dbx. Jo a složka je defaultně nastavena jako skrytá, takže pokud ji nevidíš jdi do nástrojů > možnosti složky > zobrazení > a označ zobrazovat skryté soubory a složky.
Uživatelský avatar
Parda
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 10. črc 2005 9:48:21

hh

Příspěvekod Happy-Gilmore2 » úte 05. úno 2008 17:58:48

Diky. Nasel jsem to jak jsi psal, ale nenasel jsem to v tom nove nainstalovanem systemu. :-/ V zaloze uplne v poho, ale v novem nee. :-( Takze vubec nevim kde to mam zkopirovat :-(
Muzete mi jeste pyty poradit??? Dekuji ;-)
Happy-Gilmore2
 

Příspěvekod Parda » stř 13. úno 2008 20:30:20

Spusť Outlook Express a v horní části okna přejdi do nabídky Nástroje > Možnosti. Zobraz kartu Údržba a stiskni tlačítko Složka úložiště. Tím se Ti zobrazí adresa úložiště, Tu si potom otevři v Průzkumníku a nakopíruj do ní zálohované soubory.

Čest práci a rukám klid.
Uživatelský avatar
Parda
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 10. črc 2005 9:48:21


Zpět na Hardware & Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků