dotaz

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

dotaz

Příspěvekod Návštěvník » úte 08. lis 2005 11:40:22

chtěl bych se zeptat ,dal jsem si stahovat na dc++ film doblba 3 dny jsem to stahoval a nakonec kdyz jsem si to chtel pustit tak mi tam hraje nějaký horor.davate bany za jakekoliv nesmysly ale tohle asi nejde jinak řešit?
Návštěvník
 

Příspěvekod BOBAX » úte 08. lis 2005 20:05:12

Stejná zkušenost. Je to film Pach krve. Dotyčným móóóóóóc děkuji.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Re: dotaz

Příspěvekod MALLORQUIN » úte 08. lis 2005 20:13:34

Anonymous píše:chtěl bych se zeptat ,dal jsem si stahovat na dc++ film doblba 3 dny jsem to stahoval a nakonec kdyz jsem si to chtel pustit tak mi tam hraje nějaký horor.davate bany za jakekoliv nesmysly ale tohle asi nejde jinak řešit?


Mam obavy, ze zde na foru KtT tento problem nevyresime. S timto problemem jsi se mnel ihned po zjisteni, ze film neni ten, jenz byl uveden ve sdileni, obratit okamzite na OPs HUBu.
BdDnsDsSdPT
Uživatelský avatar
MALLORQUIN
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 09. črc 2005 22:54:01
Bydliště: 3nec

Příspěvekod sucram » úte 08. lis 2005 20:30:23

přesně tak mě se stalo to samé !!!!
Uživatelský avatar
sucram
 
Příspěvky: 622
Registrován: ned 10. črc 2005 12:04:14
Bydliště: 3nec

Příspěvekod ET » pát 11. lis 2005 13:23:53

Omyl. Problem je v tom DC++.
Predpokladam ze to co jsi stahoval je grabnute DVD a zakladni problem je v tom ze vsechny grabmute DVD maji stejne nazvy souboru a stejnou delku souboru a DC++ vyhledava u ostatnich soubory podle nazvu a delky. Proto naslo u nekoho jineho soubory jineho filmu a stahlo je.
Jedina obrana je jiny stahovaci SW co pouziva TTH.
Taky jsem uz na to dojel. Jeste lepsi je kdyz stahnes 4 soubory a kazdy z jineho filmu.
ET
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 10. črc 2005 12:05:18

Příspěvekod MALLORQUIN » pát 11. lis 2005 14:08:39

ET píše:Omyl. Problem je v tom DC++.
Predpokladam ze to co jsi stahoval je grabnute DVD a zakladni problem je v tom ze vsechny grabmute DVD maji stejne nazvy souboru a stejnou delku souboru a DC++ vyhledava u ostatnich soubory podle nazvu a delky. Proto naslo u nekoho jineho soubory jineho filmu a stahlo je.
Jedina obrana je jiny stahovaci SW co pouziva TTH.
Taky jsem uz na to dojel. Jeste lepsi je kdyz stahnes 4 soubory a kazdy z jineho filmu.


Shodnout se vseobecne na tom, aby se pouzivalo pouze klienty DC, kteri v plne mire podporujou TTH, by bylo asi nerealne.
Vyse uvedene problemy s VOB soubory, se na jinych HUBech resi zakazem sdileni techto VOB souboru.
Je zde ovsem moznost jak tyto DVD filmy nasdilet. Vytvorit z DVD v prislusnem programu image, a tento image soubor pak nasdilet.
Z vlastni zkusenosti vim, ze filmy na DVD jenz byvaji nasdilene v puvodnim stavu, se obecne stahujou na vsech HUBech velmi malo. Nekterym uzivatelum slouzi tyto nasdilene DVD v puvodnim stavu jen k tomu, aby se mohli pripojit na HUB a stahovat data. To, ze tim vlastne znehodnocujou princip siti P2P, je uz vsak vubec nezajima.
BdDnsDsSdPT
Uživatelský avatar
MALLORQUIN
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 09. črc 2005 22:54:01
Bydliště: 3nec


Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků