Sraz 2007

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

Sraz 2007

Příspěvekod Petris » pon 08. říj 2007 20:59:04

Jménem hubu Genius vás chceme pozvat na sraz 2007, který se uskuteční 14. prosince od 16-ti hodin v restauraci Slovan. Vstupné (vlezné) bude cca 100,-Kč. V rámci srazu bude i tombola o atraktivní ceny. Případní zájemci hlaste se u OP hubu Genius (EU)Dann, (CZ)Petris
nebo majitele hubu RadekB.
Naposledy upravil Petris dne ned 25. lis 2007 17:33:34, celkově upraveno 9
Petris
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon 08. říj 2007 20:31:38

Příspěvekod radek brabenec » stř 10. říj 2007 22:26:22

Lokál je zajištěn,bude třeba upřesnit počet,asi tak 2 týdny předem,jsou zajištěni 4 sponzoři,kteří mají zájem o naši dobrou zábavu :D
radek brabenec
 

Příspěvekod Buba » čtv 11. říj 2007 15:15:48

Škoda termín je na ženské přirození nejsem tady :cry:
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Příspěvekod Carbon » pon 15. říj 2007 14:13:38

yesssssssssss
:arrow:
Carbon
 

Příspěvekod radek brabenec » stř 17. říj 2007 23:33:43

zájemci hlaste se u OP Hubu Genius,10.3.6.29

chystám ještě jedno malé překvapení,ale není jisté,jestli se to povede
uvítám veškeré připomínky a názory
radek brabenec
 

Příspěvekod radek brabenec » pon 29. říj 2007 20:34:09

Začátkem příštího měsíce,budou postupně podávány informace o sponzorství této akce, chci poděkovat za momentální hojnou účast,snad se mi povede dotáhnout všechny aktivity do zdárného konce :wink:
radek brabenec
 

Příspěvekod radek brabenec » stř 07. lis 2007 15:59:33

Dnes jsem projednal s vedením KTT,možnou účast na našem setkání.
Pokd se nic nezmění,p.Veselý se zúčastní i se svými spolupracovníky.
Možná účast KTT jako mediálního partnera je v řešení,prakticky vzato,pokud to klapne bude to v kabelovce :D
radek brabenec
 

Příspěvekod Fila » stř 07. lis 2007 17:25:14

radek brabenec píše:Dnes jsem projednal s vedením KTT,možnou účast na našem setkání.
Pokd se nic nezmění,p.Veselý se zúčastní i se svými spolupracovníky.
Možná účast KTT jako mediálního partnera je v řešení,prakticky vzato,pokud to klapne bude to v kabelovce :D


No škoda, že mě to tentokrát nevyjde, bude to určitě zajímavé. :!:
Fila
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 13. led 2007 15:02:41
Bydliště: Třinec-Terasa

Příspěvekod Luciferka » čtv 08. lis 2007 0:05:17

radek brabenec píše:Dnes jsem projednal s vedením KTT,možnou účast na našem setkání.
Pokd se nic nezmění,p.Veselý se zúčastní i se svými spolupracovníky.
Možná účast KTT jako mediálního partnera je v řešení,prakticky vzato,pokud to klapne bude to v kabelovce :D

No to si delas snad prdel, ne? To bych nesla ani kdyby tam davali neco zadarmo.... Ted mi vysvetli, a nejen me, o co tady jako jde, hm? O sraz nebo o nejakou medializaci? Doslova jsem timto sokovana a jestli tohle melo byt to prekvapeni, tak diky pekne, bavte se s temi prijemnymi lidmi sami a me muzete kazdopadne vyskrtnout ;D
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod radek brabenec » čtv 08. lis 2007 18:32:05

Minule jsem zaregistroval negativní reakce,co se týkalo,vstupného.
Nečekám,že vyhovím všem,ale jelikož má maličkost a EU Dann,jsme tomu posvětili 2 měsíce volného času,vložili jsme do toho oba spoustu energie a vlastních financí,musím apelovat,je to dobrovolná akce,nikdo nikoho nenutí.
Potažmo,sehnat dnes někde nějaké peníze,jen proto,že máš snahu aby se lidé dobře pobavili,a v případě štěstí si odnesli sebou domů nějakou cenu,je hodně těžké.
Ti kteří do toho investují,chtějí být vidět,pokud má někdo nějaký problém z KTT,já ho neřeším.
Do tomboly,pokud vše vyjde, bude nalito 5 krát víc peněz než minule.
Ti kteří se přihlásili a míní rezignovat,dejte vědět.
Další aktuální informace poskytnu příští týden.
To budu mít podrobné informace z KTT.
radek brabenec
 

Sraz

Příspěvekod Adrosz » čtv 08. lis 2007 19:29:11

Važení přátele .. ohledně srazu bych chtěl podpořit organizatory ... měli s tím hodně starostí a běhaní a kdoví čeho ještě ..... podle mě uplně jedno kdo nebo co tam bude .... jdeme se pobavit a to je rozhodující ..... To že tam bude někdo z KTT je příčinou toho že sponzoři vyžadují aby byli prezentovaní v nějakém dalším vydání Magazínu ... neni to "zlovůle" odradit nas jako učastníky ...at se to někomu líbí nebo ne takhle funguje trh ... Howg
Adrosz
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 08. bře 2007 15:29:56

Re: Sraz

Příspěvekod Fila » čtv 08. lis 2007 21:09:12

Adrosz píše:Važení přátele .. ohledně srazu bych chtěl podpořit organizatory ... měli s tím hodně starostí a běhaní a kdoví čeho ještě ..... podle mě uplně jedno kdo nebo co tam bude .... jdeme se pobavit a to je rozhodující ..... To že tam bude někdo z KTT je příčinou toho že sponzoři vyžadují aby byli prezentovaní v nějakém dalším vydání Magazínu ... neni to "zlovůle" odradit nas jako učastníky ...at se to někomu líbí nebo ne takhle funguje trh ... Howg


Bohužel nemůžu dojit, ale souhlasím.
Fila
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 13. led 2007 15:02:41
Bydliště: Třinec-Terasa

Příspěvekod Luciferka » čtv 08. lis 2007 23:16:36

sraz kabelovaku s klientama... takhle to puvodne neznelo... nekdo to vidi jako dobry tah, jen ja jsem v tom nejspis naivne videla par lidi, co si jdou pokecat a pobavit... zadny trh ;)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Svoboda

Příspěvekod Kramolišová Danuše » pát 09. lis 2007 1:29:24

..slova, názorů. shromažďování a víry. Organizátor má snad právo podle svého nejlepšího vědomí organizovat, čili sehnat si sponzory, kteří chtějí být vidět , protože se pohybujeme v tržní ekonomice. Zastanu se i býv. kolegů KT Třinec, protože jen lidé se dělí na zlé a dobré, hloupé a chytré, oblíbené a neoblíbené apod..Já na sraz přijdu a pomohu, a kdo chce přijít přijde a kdo nechce nepřijde. I rozhodnutí je svoboda. Pokud se mezi Vámi najde někdo, kdo to dokáže vše zorganizovat lépe, zadarmo, s tombolou, s občerstvením, tak ráda přijdu, ale jeden sraz mi zanechal hořkost v ústech do dneška...na Sosně...vzpomínáš Luciferko? Venku jsem byla za hodinu i s vypitím čaje, tak tohle zas nemusím já. :D
Kramolišová Danuše
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. srp 2005 17:56:08

Re: Svoboda

Příspěvekod corpse » pát 09. lis 2007 7:15:33

Samozřejmě je na každém, jak si co zorganizuje, tady není co řešit. Já osobně na trh taky nejdu, ale z jediného důvodu- Nemíním se ukazovat v magazínu KT. V reklamách nehraju a tak to zůstane. Pokud to bude jen sraz bez nějakého natáčení, pak klidně. Ale nemíním se schovávat na WC, jak už mi psalo pár lidí co udělají, až se bude točit :D
Komu něco takového nevadí, ten bude určitě na max. spokojený
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Další

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků