Pár o PC

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

Pár o PC

Příspěvekod Buba » sob 19. led 2008 13:46:46

Synek: "Tati, ve škole nám říkali, že ICQ a internetové chaty degenerují lidskou komunikaci, je to pravda?"
Otec: "IMHO LOL"

Ptá se ředitel sekretářky: "Tak jak bylo na dovolené?" - "Ale, hrůza. Ukradli nám zavazadla, mně zmlátili, kamarádku znásilnili, nebylo tam nic k jídlu, obchody prázdný..." - "A kde jste to byla?" - "Na Krymu." - "Hmm, to je zvláštní, já když tam byl, chovali se k nám velice slušně, všude nám prostírali koberce, vozili nás na pláž, jídlo pití zadarmo, spousty sluhů, a skoro zadarmo..., a s kým jste tam byla?" - "No s Čedokem." - "Jo tak, potom je to jasný, já tam byl s Wehrmachtem!"

Doktor hackerovi: "Mám pro Vás špatnou zprávu, zbývá Vám tak 30 dní života."
"Pane doktore, a nevíte, kde se dá stáhnout crack?"

Když "Linux" řeknu vesele,
Bill Gates se vzteky PO..RE!

"Tak co jaký máš firewall?" "Ten základní od Microsoftu." "Hm, já taky nemám žádný."

Doktor mi říkal, že mám po tý dlouhý zimě oslabenej organismus. Tak jsem se ptal v lékarně a nabídli mi beta karoten. Na to jim kašlu. Počkam, až bude plná verze.

Žena programátora posílá nakupovat manžela: "Kup 15 rohlíků a kdyby měli vejce, tak kup 30." Muž přijde do obchodu a ptá se: "Máte vejce." - "Ano, máme", odpoví prodavačka. - "Tak 30 rohlíků."

Otázka pro technickou podporu:
Kdo je to generál Failure a proč čte můj drive A: ?

Povídají si dva informatici:
Představ si, včera jsem se seznámil s nádhernou blondýnou
Ty máš ale štěstí
Pozval jsem ji k sobě, trochu jsme pili, objal jsem ji ...
No a co dál?
Najednou mi říká: Svlíkni mě!
Teeeda ...
Svlíknul jsem ji teda sukni, kalhotky, pak jsem ji posadil na stul vedle notebooku ...
Nepovídej, ty sis koupil notebook? Co máš za procesor?

Podívá se Bill Gates ráno do zrcadla a praví:
- Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, kdo je na světě nejbohatější?
A odpověď?
- V aplikaci zrcadlo došlo k potížím. Ohlaste tento problém společnosti Microsoft!

Víte, proč se astronauti nebojí používat na svých misích produkty Microsoft?
Na měsící přece padají šestkrát pomalejš.

Co je to, když parní válec zajede dělníka?
Konverze zobrazení z 3D do 2D.

Jaký je rozdíl mezi řekou a Windows?
Řeka zamrzá jen v zimě...

Chlap pokuruje cigaretu a vyfukuje oblacky dymu. Jeho pritelkyne se nastve a povida mu:
"Nevidis, ze je na krabicce napsano varovani, ze to skodi zdravi??!"
A chlap na to: "Lasko, ja jsem programator, nas nezajimaji warningy, jen errory..."

Výstava nejmodernější americké výpočetní techniky v Praze; prodavač hrdě vysvětluje:
"Toto je nejmodernější model amerického počítače. Dokáže porozumět hovorové lidské řeči. Splní jakékoli přání, které vyslovíte."
"Smím to vyzkoušet?" ptá se Josef.
"Samozřejmě pane. Pojďte blíž a mluvte."
"Formát cé, dvojtečka enter.
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků