Internet od konkurence

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

Internet od konkurence

Příspěvekod Mr. Killer » pon 25. úno 2008 21:37:22

Mám dotaz na Vaše tipy na připojení internetu v Třinci.
Dnes jsem navštívil sídlo KTT, s žádostí o zřízení nové přípojky na ulici Koperníkova a nestačil jsem se divit.. V domě kabelová televize je, ale ne ve všech bytech.. Zavedení zásuvky cca 1000Kč, blokace Tv signálu 800Kč, záloha za modem 1000Kč, instalace 500Kč. Suma dělá cca 3300Kč! Tak jsem poděkoval a odešel! Jsem zákázníkem KTT od počátku existence společnosti, internet také odebírám od začátku. Jelikož se jedná od podnájem, nejsem ochoten platit nehorázné sumy za připojení. Děkuji za TIPy a rady.
Mr. Killer
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. črc 2005 8:56:26

Příspěvekod Luciferka » úte 26. úno 2008 10:38:16

KTT se nikdy nenauci jak se ma chovat ke svym zakaznikum
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Re: Internet od konkurence

Příspěvekod kejNo » úte 26. úno 2008 20:29:34

Mr. Killer píše:Mám dotaz na Vaše tipy na připojení internetu v Třinci.
Dnes jsem navštívil sídlo KTT, s žádostí o zřízení nové přípojky na ulici Koperníkova a nestačil jsem se divit.. V domě kabelová televize je, ale ne ve všech bytech.. Zavedení zásuvky cca 1000Kč, blokace Tv signálu 800Kč, záloha za modem 1000Kč, instalace 500Kč. Suma dělá cca 3300Kč! Tak jsem poděkoval a odešel! Jsem zákázníkem KTT od počátku existence společnosti, internet také odebírám od začátku. Jelikož se jedná od podnájem, nejsem ochoten platit nehorázné sumy za připojení. Děkuji za TIPy a rady.


kamo, tak ja ti nevim, jestli nejak pochodis s necim jinym. myslim, ze jedinny tvoje mozny reseni je, pokud je tam telefon, tak adsl. jinak zadny jiny provider zde po kabelu neni, ktt je zde monopol, pac jsme maly zatuchly mesto. uz kdysi jsem se ptal falcona, jestli je mozno po jejich siti tahat signal z 802.cz, pac tam nabili rychlosti az v desitkach mb/s i s uploadem a zadnym mesicnim datovym limitem, za pak korun, ale bohuzel. potom jeste je moznost jit do wifi (netron, silesnet, poda, 802.cz), ale pripojka + aktivace te vyjde tak na 5 litru..
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod Návštěvník » ned 02. bře 2008 20:13:26

kup wi-fi router a flašku, zajdi za sousedem a máš to...
Návštěvník
 


Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron