popolšťování

Cokoliv co se nehodí do žádné z výše zaměřených fór, např. politika.

Moderátor: Luki

popolšťování

Příspěvekod tolos » ned 26. říj 2008 15:42:59

v rámci svátku založení českolsovenské republiky, vyzýváme občany, kteří nejsou spokojeni se situací "Popolšťování" (polské nápisy atd.), aby se sešli a oslavili tento svátek, pochodem po městě s vlajkami, nejedná se o demonstraci, ale klidný pochod, čas a místo bude upřesněno zítra zajemci pište na tomano.tomano@seznam.cz ať vím jestli se zde najde více vlastenců, kteří se nechcou smířit s tím, že nám tu visí polské vlajky, jestliže přijde víc jak 15 lidí, akce se bude konat
tolos
 

Re: popolšťování

Příspěvekod corpse » ned 26. říj 2008 16:30:37

V našem debilním státě jsou schopni vás ještě obvinit z rasismu :shock: . Osobně bych poslal každého kdo chce polské názvy do Polska. Nejsou peníze na výstavbu bytů, ale na kdejaké hovadiny jo. Myslím, že úřední jazyk je čeština a nikdo nemůže říct, že ji nerozumí. Viděl bych to příští rok na nápisy slovenské, romské, řecké a vietnamské. Když už tak pro všechny stejně ne? :lol:
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Lyso » ned 26. říj 2008 18:29:23

jo jo polske napisy ... reknete mi kde je v polsku, krome na trznici, cesky napis ? ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod Buba » ned 26. říj 2008 19:43:22

Nechci se nikoho zastávat ale tzv. menšiny mají nárok na cedule ve svém jazyce takže Lyso v Polsku fakt nikde české nápisy neuvidíš, už jsi viděl někoho emigrovat na východ? Jednou po mně chtěl slovenský celník abych mu ukázal nákladový prostor a když jsem mu tohle řek prokopali mi k...y celé auto, inu IQač se nezapře.
Když si vezmete samostatné obce v tomhle polském údolí, tak je to jen v lidech jestli budou cedule nebo nebudou.
A tak je to se vším...
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Příspěvekod kundros » ned 26. říj 2008 22:08:07

Lidi co si hrají na poláky a kupují v obchodě "koběřec" <- ano, tak to bylo zaznamenáno. Nemají dle mého mínění mít nárok na nic. A ty menšiny co nároky mají, ale ať si to zaplatí z vlastní kapsy.
Známý co je rodilý polák a občas sem přijede, tak nadává na značení v Českém Těšíně, protože to strašně mate a nic to neřeší.... ale každému dat, co si přeje.
Prosím, poláci v 3nci, běžte si hrabat na píseček "za Olzu," a nechte nám Olši.
kundros
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02. črc 2008 13:23:48

Příspěvekod pecco » pon 27. říj 2008 0:51:44

Myslím si,že tu žije více Slováků než Poláků a ti jsou v pohodě!
Jen nacionalismus " Ojczyzny " to tu tak hrotí.
Tak jak psal Kundros: Jestli chtějí polské nápisy,ať si je platí z vlastní kapsy.My nežijeme v Polsku ,ale V Česku a nebudeme doplácet na menšinu,která se chce jen zviditelnit.
V Českém Těšíně to dopadlo tak,že jim polské nápisy ulic někdo přestříkává a oni už nemají na nové :D
Jsem,jaký jsem!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Příspěvekod tolos » pon 27. říj 2008 9:44:32

To jste opravdu všichni s tím smířeni, že tady ty polské nápisy prostě jednou budou? Myslím, že klidný manifest by něco řešil, žádné rasistické nadávky nebo cedule, ale prostě jen vzít vlajky a projít se od městského úřadu dejme tomu na starý Třinec, tak co? Máme čas do zítřka
tolos
 

Příspěvekod SonGohan » pon 27. říj 2008 11:00:30

Polské napisy tady nebudou a jesti budo utak dlouho nevydrží. Třinec je české město, ne polské, tak nechápu co sem chcou cpát polské napisy. Ještě tak vietnamské a romské nápisy ne?
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod mongos » pon 27. říj 2008 11:19:22

Buba píše:Nechci se nikoho zastávat ale tzv. menšiny mají nárok na cedule ve svém jazyce takže Lyso v Polsku fakt nikde české nápisy neuvidíš, už jsi viděl někoho emigrovat na východ? Jednou po mně chtěl slovenský celník abych mu ukázal nákladový prostor a když jsem mu tohle řek prokopali mi k...y celé auto, inu IQač se nezapře.
Když si vezmete samostatné obce v tomhle polském údolí, tak je to jen v lidech jestli budou cedule nebo nebudou.
A tak je to se vším...


to chces rict ze kdyby tu napriklad bylo 10 mensin tak na baraku bude pod ceskou tabuli dalsich 10 v jinem jazyce??? nevidim duvod proc by se tu meli davat nazvy ulic v jinem jazyce to je blbost ale proti polakum nic nemam
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Buba » pon 27. říj 2008 12:50:58

mongos píše:
Buba píše:Nechci se nikoho zastávat ale tzv. menšiny mají nárok na cedule ve svém jazyce takže Lyso v Polsku fakt nikde české nápisy neuvidíš, už jsi viděl někoho emigrovat na východ? Jednou po mně chtěl slovenský celník abych mu ukázal nákladový prostor a když jsem mu tohle řek prokopali mi k...y celé auto, inu IQač se nezapře.
Když si vezmete samostatné obce v tomhle polském údolí, tak je to jen v lidech jestli budou cedule nebo nebudou.
A tak je to se vším...


to chces rict ze kdyby tu napriklad bylo 10 mensin tak na baraku bude pod ceskou tabuli dalsich 10 v jinem jazyce??? nevidim duvod proc by se tu meli davat nazvy ulic v jinem jazyce to je blbost ale proti polakum nic nemam


Nějak tak to je. Já proti nikomu nic nemám, ale spousta lidí ano. Můj názor je ten, že si přilili olej do ohně. Celá republika nás tady má za poláky a tohle jim nahrává do karet, vysvětli "volejovce" že nejsi polák.
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Příspěvekod Buba » pon 27. říj 2008 13:08:51

http://www.municipal.cz/predpisy/128_00.htm

§ 29

(1) Název obce, jejích částí, ulic a jiných veřejných prostranství se uvádějí vždy v českém jazyce. Ulice nebo jiná veřejná prostranství se nepojmenovávají podle jmen žijících osobností veřejného života.

(2) V obci obývané příslušníky národnostních menšin se název obce, jejích částí, ulic a jiných veřejných prostranství a označení budov státních orgánů a územních samosprávných celků uvádějí též v jazyce národnostní menšiny, jestliže se podle posledního sčítání lidu hlásilo k této národnosti alespoň 10 % občanů obce, pokud o to požádají zástupci příslušné národnostní menšiny prostřednictvím výboru pro národnostní menšiny (§ 117 odst. 3) a pokud ten svým usnesením návrh doporučí.
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Příspěvekod mongos » pon 27. říj 2008 14:14:27

da se nekde zjistit kolik procent polaku u nas zije???
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod tojko » pon 27. říj 2008 15:06:17

mongos:Bohužel je to těch 10% +- , takže si o ty nápisy celkem koledujem
tojko
 

Příspěvekod SonGohan » pon 27. říj 2008 15:44:59

Táhněte s nápisama. Jste v Česku, úřední jazyk čeština tak se učte.
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod mongos » pon 27. říj 2008 16:37:02

no snad na to nedojde stejnak si myslim ze by do tydne byli vsechny polske napisy posprejovany tak co z toho budou mit??
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Další

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků