obecne

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod fajrmen... » sob 10. pro 2005 11:03:41

jinak davam navrh na hackra pokud budou neustále pokračovat jeho narážky na foru mnebo cs servru dát mu ban na delší dobu pernament je blbost za todle. prostě čet sem jeho přízpěvky on tu furt snad při foru msedí a vymýšli jak uražet KTT servr a adminy :-D jen dělá furt porblémy



jo a jinak chtělo by to nějaký ten amx mod :-/ na TK at máme lehčí

a + jako ty zmněny co jsme navrhli dostaly se k falconovi vubec?? aby je provedl? asi ne co? chtělo by to třeba ty hráče dát na 19 a jeden slot free rezervaci pro admina ten 20 cátý aspon takhle jako tose nedá je tam mapa pro 20 a všichni začnou si stěžovat cotoje ež nehrajou všichni :-D řže hcou zmněnu na takové s emjim mužu vysrat to se některé mapy přestanou hrat
Jen z tečkama sem ja
Uživatelský avatar
fajrmen...
 
Příspěvky: 143
Registrován: ned 17. črc 2005 13:55:56

Příspěvekod mongos » sob 10. pro 2005 12:11:06

ja bych zpis dal server na 22 a dvy sloty by z toho byli rezervovane
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod mongos » sob 10. pro 2005 12:11:24

ale az bude druhy server
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod mongos » sob 10. pro 2005 12:12:37

Luciferka píše:No nejdriv byste meli hrat pod svymi nicky a pak rozdavat takove bany, at si lidi pisou vam a ne nam, kteri se neschovavame za nake jine nicky. Je to dost trapne, ze se nekteri maskujete, aby vas nikdo nepoznal. Rozum do hrsti a moc to nezerte!


jn ja porad hraju pod svym nickem ale nekdy mam stochuti jit pod jiny nick protze lidi porad jen prudi at porad menim mapy coz se mi moc nelibi
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod fajrmen... » sob 10. pro 2005 13:37:02

by mě zajimalo kdy bude ten new servr jako a jeslit vuebc někdo dohodil to co sme navrhli falconovi a jeslitj o kdy to falcon udělá :-D
Jen z tečkama sem ja
Uživatelský avatar
fajrmen...
 
Příspěvky: 143
Registrován: ned 17. črc 2005 13:55:56

Příspěvekod Luciferka » sob 10. pro 2005 14:10:23

Ale zas to neprehanejte. Je pravda, ze lidi otravujou s mapama a opod., ale nak se to da zvladnout. Pri nejhorsim je ignorujte a mate klid, ale nebudu trpet na cablu, ze se tam pripojim a je tam naky admin pod jinym nickem, aby mel klid. O koho tady v tomhle pripade jde, to ten dotycny moc dobre vi, mozna i dotycni, ze??? Tak asi tak! A s tim Hackerem, pouvazujte nad tim, uz to zacinate i vy prehanet. Mam totiz takovy dojem, ze rypat do neho jste zacli prave vy, pac se chlubil necim, co jini nemaji. Nevim jesti vas to vazne az tak uzira, ze se vztekate nad tim, co vam je u prdele. Asi vam to tak u dupy neni, co??? Nechovejte se jak mali, zacina mi byt vic lito vas nez samotneho Hackera.
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Pipka » sob 10. pro 2005 15:33:51

normalni clovek by se tim nechlubil a to uz ne uplne vsude na vsech moznych strankach a na foru
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod fajrmen... » sob 10. pro 2005 15:43:13

heh nevim tu aferu kde se řeší hacker a jeho amd liga :-D sem moc nečetl tak nevi mkdo totam rozpoutával ale pokud vi mta ksem tam k tomu měl jen snad jednu připomínku a jinak jeho amd mi je někde :-D nezavidim mu nemám co idkyž neřikam že bych nechtěk být v amd.

ale prostě mě více užírá že jako nevim kolik lidí do něj naráží z adminu sem jich moc neviděl a že by do něj někdo jebal ze strany servru nebo KKT to taky, on sám rype na foru a na servru na KKT a na servr na adminy neboj i natebe lucifer nemínim přijít na servr a on mi řekne změn mapu řeknu nejsem tu od plněni tvych přikazu a on začne hlasit že admini jsou kokoti a že cabel e na hovno atd atd ...

jako a psala si žadne bany za TK 1000-5000 lol jako 1000min máš necelý den na obyč servru kde to není až tak přísné tě amx mod zabanuje za 3 TEAMKILLY v jednom dni myslim nebo v mapě na 24h hodin nebo jak to je

pipka pravda jako se stím tež chlubí nějak nadměrně :-D
Jen z tečkama sem ja
Uživatelský avatar
fajrmen...
 
Příspěvky: 143
Registrován: ned 17. črc 2005 13:55:56

Příspěvekod Luciferka » sob 10. pro 2005 16:17:40

Fajrmen: az se bude nas server rovnat k publicu nebo bude public, tak muzeme o techto vecech diskutovat :lol: Hele a co vas to sere, ze se chlubi AMD ligou??? Tak az se chlubi kdyz chce, hodil o tom jeden prispevek a uz to jelo. Narazky zacaly s obou stran. Ze si Hacker o sobe mysli atd... Tohle bych si taky nenechala libit 8)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod mongos » sob 10. pro 2005 16:29:35

Luciferka píše:Ale zas to neprehanejte. Je pravda, ze lidi otravujou s mapama a opod., ale nak se to da zvladnout. Pri nejhorsim je ignorujte a mate klid, ale nebudu trpet na cablu, ze se tam pripojim a je tam naky admin pod jinym nickem, aby mel klid. O koho tady v tomhle pripade jde, to ten dotycny moc dobre vi, mozna i dotycni, ze??? Tak asi tak! A s tim Hackerem, pouvazujte nad tim, uz to zacinate i vy prehanet. Mam totiz takovy dojem, ze rypat do neho jste zacli prave vy, pac se chlubil necim, co jini nemaji. Nevim jesti vas to vazne az tak uzira, ze se vztekate nad tim, co vam je u prdele. Asi vam to tak u dupy neni, co??? Nechovejte se jak mali, zacina mi byt vic lito vas nez samotneho Hackera.



kdby to aspon neprehanel s tou AMD ligou a navic kvuli toho ze mu je 13 sem nechat od neho urazet?
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Luciferka » sob 10. pro 2005 16:32:00

Mongos: tady uz o zadnou AMD ligu nejde a ty to moc dobre vis. Neresil by to, kdybyste to neresili vy... nechte ho a necha on vas. :?
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod mongos » sob 10. pro 2005 17:03:04

nejde jenom o AMD ale i o jeho narazky na adminy. admini by meli mit trochu nejaky respekt a ne nechavat si nadavat od kazdeho maleho ditete jinak uz to neresim :lol:
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod fajrmen... » sob 10. pro 2005 17:09:26

heh lucifer a cotoje ? jakože toje public jen s omezením že se m,užou připojit lidi z KTT :-D, jinak jako mongos respekt by nemusli mít spíše by měli se začít chovat jako hráči a chtít hrát ne chtít se tam bavit tím že tam dělaj blbiny na todle at si založí svuj servr.


proč s tímdle nemaj porblem ijinde? :lol: jako protože na těch servrch za todle ze začátku se snima nesrali :-D


já se na todle poptám páru amdinu z jinčích servru
Jen z tečkama sem ja
Uživatelský avatar
fajrmen...
 
Příspěvky: 143
Registrován: ned 17. črc 2005 13:55:56

Příspěvekod Radox » ned 11. pro 2005 0:06:16

ja ho resit nebudu, atu jeho ligu sem vubec neresil ale až me znovu nazve čur.. zaj... šak víte tak nebudu váhat ani minutu to vám říkám nad permanentem.
Fight Fire With Fire
Uživatelský avatar
Radox
 
Příspěvky: 70
Registrován: sob 22. říj 2005 7:30:49
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Radox » ned 11. pro 2005 0:08:36

ja jeho ligu neřešil , ale to vám říkám až mě znovu nazve tak jak mě nazval , sorry mocnč ale nebudu vahat ani minutu abych mu dal permanent. dyt se podivejte obecne ted neukazuju jen na hackera jak se nekteri na fotu vyjadruji jak tam vleze nekdo cizí tak si musí udelat asi pekný obrayek o 3necacích.
Fight Fire With Fire
Uživatelský avatar
Radox
 
Příspěvky: 70
Registrován: sob 22. říj 2005 7:30:49
Bydliště: Třinec

PředchozíDalší

Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron