dj mocna

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

dj mocna

Příspěvekod Pipka » úte 27. pro 2005 15:17:11

to si jako se mne delas prdel ne ???
Jdu si zahrat na kabel a vidim same TK nadavani a laguujici hrace, vidim tam DJ ktera si hraje a vsecko v pohode. Napisu ji at s tim neco dela a ona pockej az umru.
Dam ban demonovi ktery zabije asi 4 lidi, moskytovi ktery taky strili bezduvodne po svojich a MOCNA mi da BAN na 60 minut.
To si se men jako delas prdel ne ?
Kdyz si takova dobra, nejlepsi, tak se o to starej pani nejlepsi, jednou za tyden si jde pani adminka zahrat a co toej za bordel OMG koncim tu s vama na tom podelanem kabelu
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » úte 27. pro 2005 15:50:00

Nemam nervy na Tebe, nebudu psat porad to same... banu jsem dneska dala asi 6-7 a fakt jich mam plnou prdel:
Zaslal: út prosinec 27, 2005 16:43 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

łOł PIpec, mel by ses profackat... Sam moc dobre vis jake to je na serveru a jeste do me prud... 5-10 min tam do me jebes pod nickem "hih" a pak se z tebe najednou vyklube admin. Ne ze bys prilozil ruku k dilu a trochu pomohl, ale ty se pridas mezi ten dav prudilu a jedes s nema. Tak abys vedel, tohle je zas moc na me... 5 lidi pise at banuju, 5 lidi zas at nebanuju, 2 lidi se tam strili (ne, nedivala sem se na ne, dala sem ban jenom tomu s minusovym score, pac sem nemela cas je pozorovat), divam se na lidi s vysokym pingem, pak tam prijde Filuta a zacne si stezovat, ze dostal ban na 30 min za vysoky ping, pisu Falconovi, samozrejme o5 bez uspechu. Jo, vim, ze ti lidi, co maji na serveru vysoky ping, neni jejich chyba, ale moje take ne. Nejsem zadny spravce serveru abych s tim neco udelala, to jen abyste vedeli, pac nekteri si asi mysli, ze sem buh.... lol.... zamyslete se nad tim jak byste tohle stihali a jeste reagivali na vase blbe narazky??? Pipec, asi to znas, co??? Tak bys to mel taky pochopit a pomoct, kdyz muzes moct nebo si nechat blbe reci a mlcet!
_________________
peace .)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Pipka » úte 27. pro 2005 17:25:09

nejvic me dostalo to, ze pisu delej s tim neco a ty mi napises pockej az umru a stejne nic. Chtel sem to vyskouset co deljai jini admini nez ja na serveru a vim ez delaji hovno, takze uz tam nebudu chodit nebudu si preci nicit nervy. A nerikej ze sem nepomoh, dal sem BAN demonovi, za TK a nadavky, coz ty nemuzes vedec co delal kdyz si byla v protejsim tymu. Pak Moskyt v azteku zabil nejakeho tipka a dal sem mu za to ban za 200 minut. Rikal sem mu ze mu odbanuju ten permanent a ze se bude chovat slusne a TK neni slusne chovani, tak nevim co to jako bylo, ten ban na 60 minut. To mne fakt nasralo.Vim ez Moskyt je tvuj kamos, tak sem to bohuzes sliznul ja
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » úte 27. pro 2005 17:39:20

No pockej, tady vubec neslo o to, ze Moskyt je muj kamos... lol... ja to neresim, psalo mi hafo lidi, nestihala sem jim odepisovat, natoz se pozorne divat na kazdeho jednotlivce
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Radox » stř 28. pro 2005 11:05:33

A je to tu to co sem říkal. Jak si neudělame lidi požádek tak jako Mall na Dc++ tak se z toho nikdy nevyhrabem a myslete si o Mallovi co chcete. Decka nás pořád budou tahat za nos a u ostatních budem za voly. A ještě neco rozhodnutí jednoho admina by podle mě mělo byt nedotknutelné meyi ostatními adminy at už udělal dobré či špatné rozhodnutí. Lepší si to je vyříkat z očí do očí ne? a ne tu po sobě neustále štěkat.
Fight Fire With Fire
Uživatelský avatar
Radox
 
Příspěvky: 70
Registrován: sob 22. říj 2005 7:30:49
Bydliště: Třinec

Příspěvekod mongos » stř 28. pro 2005 12:10:59

jn to je fakt kdyz si nechavamae vynadavat na foru nebo podobne veci pak si mysli ze muzou vsechno a ze jim to vzdy v poho projde
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

HLSW

Příspěvekod Ace-COM » čtv 05. led 2006 20:56:31

Doporucim vam jednu skvelou vec, a myslim, ze by se hodila i FALCONovi. Na www.hlsw.de je zajimavy programek, ktery je vytvoren prave na spravu serveru. Ja sam jsem si ho pred nedavnem nahral, kdyz jsem pottreboval odbanovat jeden z PC ze sveho lokalniho serveru.

Ten programek se umi pod Rconem napojit na server, aniz by zabral misto nejakeho hrace, neumoznuje sice primo sledovat hru, ale je tam krasne videt logy, pingy, veskere nastaveni serveru, takze pripadny TK, nebo TA, nebo neslusne hlasky na Chatu velmi lehce a velmi ryhchle vyctete z konzole.

Je tam moznost videt BAN list, pridavat ubirat a vubec si s tim delat co je potreba.

Mozna by se nam hodil, aby nam s tim pomohl, nemyslite ?
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod mongos » čtv 05. led 2006 21:20:50

heh vypadato ze by to pak bylo o hodne jednodusi nevim co na to ostatni adminy :P
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Gr3k0s » čtv 05. led 2006 23:56:32

ja ten softik mam a je spoko.... ale tech funkci co popisuje asj jsem si nevsiml...
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod fajrmen... » pát 06. led 2006 22:12:09

určtě ;-)
Jen z tečkama sem ja
Uživatelský avatar
fajrmen...
 
Příspěvky: 143
Registrován: ned 17. črc 2005 13:55:56

Příspěvekod Ace-COM » sob 07. led 2006 11:59:02

No ono je to tak nejak nesikovne schovane, ze si to musis jakoby mysi vytahnout ze spodni casti okna, jako by jsi chtel roztahnout bunky v tabulce...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32


Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron