tak to je supeer

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

tak to je supeer

Příspěvekod Gr3k0s » pon 09. led 2006 11:41:12

alespon my (admini) bychom snad mohli vedet (nepisu -dopredu vedet- to bychom chteli asi moc) proc ten server nejede, at muzem odpovidat na docela caste otazky prez icq... :shock:
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Luciferka » pon 09. led 2006 12:57:56

Moje verze: ASJ si sel popovidat s Falconem a do te doby, nez se nebudeme chovat slusne, tak bude server vyply. Chtela bych jeste vysvetlit slovo "slusne" - podle jejich gusta, tudiz nic neresit, na nic nestezovat, nic!!! Toho jsem se nejvic bala, kdy prijde ten jejich absolutismus i k nam, myslim, ze nastala ta chvile :?
Ale zkuste mi to nekdo vyvratit, byla bych nadsena, ze tomu tak neni. Samozrejme ten nekdo je Falcon, popr. ASJ... jsem zvedava!!!
Adios a mejme se radi 8)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Luciferka » pon 09. led 2006 13:29:55

Tak si to vyvratim sama... server jede, pohoda 8)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » úte 10. led 2006 8:13:51

Promiň, nechtěl bych se tě dotknout, ale mám takový dojem, že tvoje názory odpovídají tvému věku, takže NO COMMENT...

Proč CS Server nejel jsem nevěděl taky, nic jsem s Falconem neprobíral. Jen jsme komentovali to, že se Admini nedokážou dohodnout ani mezi sebou a pořád se hádají.

Taky jsem projevil názor, že pokud se mají dodržovat pravidla, tak je mají dodržovat všichni a pořád a hlavně Admini by jim měli jít příkladem.

A to že je v pravidlech napsáno, že se hráči mají zdržet vulgárního chování, nadávek a slovního napadání hráčů, na tom jsme se taky dohodli a to že to nedodržují ani Admini mě mrzí. To je všechno.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Gr3k0s » úte 10. led 2006 12:03:24

tak za 1: nic proti ASJ, ale podle me i kdyby sebevice chtel, tak nema pravomoce na to aby server vypinal....neni totiz zamestnancem ktt....to ze chctel server mit u sebe se na to nevztahuje
2: nevsiml jsem si ze by admini mluvili sproste, a nevsiml jsem si ze by tam ASJ byl aby to posoudil, a pokud mu to rekl nejaky kolega ze tam hral a ze se tam nevyjadrujem slusne tak NO COMENT...
tak asi tak
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Luciferka » úte 10. led 2006 22:53:32

Jenomze ASJ ma naky program, pres ktery se tam muze dostat a my ho nevidime... a az budou pravidla na serveru funkcni (tudiz, ze tam budou vsechna a budeme je moci posouvat, takze vlastne cele precist), tak budu jedine rada .) Jn, se priznam, ze si sem tam zanadavam, ale zajimalo by me na jakem serveru jsou zakazana sprosta slova, hm??? S timhle jsem se jeste nikde nesetkala. My ty deti nevychovavame, to by meli snad jejich rodice, ne??? ;) Jo, a neshody adminu jsou vyreseny, uz zadne vzajemne pre nevedeme a to, ze jsme meli taky nekolikrat sraz venovany diskuzim o serveru, pravidlech atd. to uz nikdo nevi :D Byly ale zbytecne, proto uz zadne taky nejsou. Jeste neco bych chtela podotkout... jsme jen lidi s emocemi a svymi nazory. To by bylo, kdybychom byli vsichni stejni. Btw, nevim co mela znamenat ta narazka na muj vek, ale nenecham se ji zastrasit. Adios 8)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » stř 11. led 2006 10:40:37

Ja jsem taky proti tobe DJ nic nemel, ale abych ti rekl pravdu jeste jsem nevidel server, kde by se mluvilo az tak vulgarne jako u nas, a ze jsi me nazvala jak jsi me nazvala to je druha vec, mas pravo na sve emoce, ale mas na CS Serveru takove postaveni, ve kterem by ses mela tyto emoce naucit ovladat. Vic jsem toho nerekl.

Co se tyce toho programu, doporucil jsem ho vam vsem, at se na nej podivate.

A posledni vec.. Nejsem buh a nejsem ani uzurpator KTV serveru, jsem jen nekdo kdo by se o nej teoreticky mel trochu starat. To ze postupne jak nam to cas umoznuje komunikujeme a domlouvame nektere veci s Falconem je neco co k tomu patri. Abych vam rekl pravdu, vcera jsme spolu mluvili daleko dyl nez do 23:00 kdy uz jsem mel byt davno doma a jedine co muzu rict hned je to, ze byl hodne sklamany tim, co se na forech docetl.

A to ze jsem nekdy reagoval proti DJ... Promin, ale opravdu se me to ponekud dotklo a nikde jsem nevidel ani naznak toho, ze by te to stvalo. Nechci vyvolavat rozbroje. Postupne pracuji na tom aby byl ten server funkcni, ale taky jsem omezen tim, co dostanu od KTV k dispozici.

A zatim toho moc neni... :(

PS: Upravit Scrollovani v MOTD by nemel byt problem, je to prece jen dokument v HTML ne?
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Gr3k0s » stř 11. led 2006 11:29:10

no obsah toho okna je urcite v html ale jak to je se scrolama... tak to netusim...... jinak zskoumal jsem teda trosku vice ten softik hlsw a je spoko... jeste mit pristupy
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Luciferka » stř 11. led 2006 15:36:39

Tak to by me vazne zajimalo jak jsem te nazvala. Nevim o cem to tu porad tocis. Prosim te, objasni mi to uz konecne, at aspon vim o co go ;) Thx!
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa


Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků