Dotaz!?!

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Dotaz!?!

Příspěvekod Luciferka » sob 04. úno 2006 19:37:47

Tento prispevek je smerovan predevsim Falconovi a ASJ:

Mam jen malou otazecku, ktera mi uz naky ten mesic vrta hlavou. Tudiz, bude se uz konecne neco dit se serverem??? Porad plno reci, ale skutek utek a to se tyka uz i ASJ ;) Nebylo lepsi, urcit nekoho schopneho spravcem, aby nam dal server doporadku??? Vzdyt uz byli dokonce i zajemci, pak ASJ vybehl s tim, ze mozna prebere hraci servery od Falcona a neco s tim udela, ale jak rikam, zatim zaznely jen slova, ale vysledek zadny. Do kdy to bude tak pokracovat??? Do nekonecna asi, jinak to nevidim. Mozna se nekdy dockame no. Maybe!
Problemy serveru ted nepisi. Myslim, ze by to bylo zbytecne. Ted je jen dulezite, aby se toho nekdo ujal a delal uz konecne neco.

Btw k adminum:
Na co jste chteli byt admini, kdyz nic nedelate??? Nebo mam zas blbe reci??? Nemam no!!! Vsechno odnesu ja, kazdou chvili pise nekdo na ICQ, at udelam to a to a stejne jsem nejhorsi, ze vsech stran neslysim nic jineho, nez kritiku atd., protoze jini admini jak by neexistovali. Behem tohoto tydne jsem dala 2 permanenty za cheaty, samozrejme videa mam na vyzadani, a dneska kdyz jsem davala 1 z tech permanentu, tak na serveru admin byl a nic nedelal. Nevim jestli z lenosti nebo tim, ze je slepy, hm??? Radsi se toho vzdejte s takou!

Tim bych taky chtela pozadat Falcona, aby adminy trochu poupravil, nekterym to odebrat a naopak dat adminstvi nekomu rozumnejsimu a kdo server navstevuje casto. Urcite by se jich dost naslo a par bych mohla doporucit. Staci se jen ozvat a muzeme to prodiskutovat, nima problema! Je to jen na Vas.

Zatim se s vama loucim!!! 8)


PS: Jsem zvedava!
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Gr3k0s » sob 04. úno 2006 22:31:00

sory ale snad ne.... pokud tam byl i jiny admin, neznamena ze se diva na stejne hrace jako ty, takze si asi nevsiml nejakeho cheatera....

co se tyce adminu, tak to souhlasim, netvrdim ze tam jsem nejak casto, ale malo kdy tam potkam jineho (krom mocna a pipka). ale ze by to byl duvod nabirad dalsi adminy... no nevim na reseni TK ma byt prece nahozen ten amx mod co jsem nasel....
jo a celkem by me zajimalo koho by jsi navrhovala... jen tak pro zajimavost...
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Gr3k0s » sob 04. úno 2006 22:34:05

jo a jelikoz to je ted jedine adminske tema ktere je aktualni, tak to hodim sem

odpoledne nenechavat spectatory... jsem se pripojil, byli tam 2 admini, server full a 4 spec kteri tam byli nekolik kol a nikoho z adminu to netlacilo, ze zbytecne drzi hru.... a pak nekteri kvuli takovym musi porad mackat refresh :lol:
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Luciferka » ned 05. úno 2006 3:06:05

Jo tak ten tvuj amx mod nebo co to se na server nehodi asi nikdy s takou. Vzdyt mi psal ASJ par tydnu zpatky, ze to tam hodi a uz zas nic. Je to skoda resit no.
Btw, jasne ze si admin nemusi vsichnout cheatra, ale to ze mu to nekdo pise asi 10krat a on se pote 10. zepta "co?", tak asi neni o cem diskutovat. Tak musim vlezt na cabel ja, admin si v pohode hraje a ani si nevsimne, ze behem hry dam permanent. Jako nevim no, ale abych chodila furt na server, jak mi nekdo napise :/ Vzdyt z toho zcvoknu s takum.
A prave proto bych chtela posilu .( Jo, a koho bych navrhovala??? Napr. Kastan, Filuta, Mammoth.... myslim, ze by byli idealni admini, co rikate??? 8) :roll:
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Luciferka » ned 05. úno 2006 3:07:37

Jo a s tema spectatorama mas pravdu no, to ted nak nehlidam, nestiham .( Omlouvam se, dam si na to bacha :/
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod mongos » ned 05. úno 2006 11:19:16

heh dobre nedal jsem mu ban nejprv sem si nahraval video a pak me to tradicne kicklo ale moc na chaty nevypadal nevim ja vim upozornoval me ze minule mel cheaty ale minule jsem tam nebyl
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Pipka » ned 05. úno 2006 12:44:18

grekos - ono s tema spectatorama zas takovou pravdu nemas, clovek si chce zajit treba na WC a trva mu to (+-) 4 kola. Je pravda, ze tam nekteri hraci jsou dlouho, ja je vetsinou kicknu.
Kdyz se na serveru lidi nechovaji jak maji, resim to kickem. Nedavno jsem dal taky 2 permanenty, videa taky mam. Snad si ale nemyslite, ze kdyz mi nekdo napise an icq poj na kabel je tam TK nebo cheater, tak tomu cloveku se muzu tak jenom vysmat. Admin neni poviny behat na server jenom kvuli tomu, ze mu nekdo napise. Sice obcas to resim tak, ze na ten server jdu a udelam trochu poradek, ale nemam zas tolik casu. Posledni vek ktera se mi nelibi je, ze mi behem hry napise 5 lidi "pipec to je cheater, dej mu ban" na tohle se muzu vyprdnout, raci at se staraj o hru a ne o to jestli ej nekdo cheater nebo ne. Kdyz tak at mi poslou video!
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod fajrmen... » ned 05. úno 2006 14:34:29

pipec mělo by se do pravidel zahrnout aby bylo zakázáno "nadávání" nebo spíše prohlašování že je jiný hráč cheater řeší se to tak myslim i jinde a připisujíktomu at udělaj záznam (dem)kde to je zřetelné + kde je zřetelné že je na kablu +jeho nick a pošlou adminum nebo během hry jen upozorní jednou admina. pokud si nevšimne teda admin


grekos jaký amx jsi našel ? :-) kčemu je good? nestíhám číst ty rozsáhlé témata na CS jeslit jsi psal tam o tom :-D
Jen z tečkama sem ja
Uživatelský avatar
fajrmen...
 
Příspěvky: 143
Registrován: ned 17. črc 2005 13:55:56

Příspěvekod mongos » ned 12. úno 2006 16:20:28

no jak koukam na forum tak tu je asi vice adminu co by se meli vymenit co?? :D presneji kvuli rozdovanim banu cheatrum nebo naopak nerozdavanim tak uvidime jak to dopadne no :D
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Ace-COM » ned 12. úno 2006 16:23:30

Je to tezko... Porad jsem ve stadiu vyjednavani, ale ze strany KTT je to trochu na dyl... :(
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod falcon » ned 12. úno 2006 17:43:27

Zdravím,
dal jsem prostor "ze strany KT" k tomu, aby se mezi hráči CS našlo několi jedinců, kteří budou mít zájem. Tajně jsem doufal, že se někdo z nich i iniciativně ujme nějaké práce, která by pro věc mohla být prospěšná.

Bohužel já na to nemám vůbec čas a ani se nechci do ničeho pouštět, když vím kolik mi zabralo času si pohrát s tou verzí CS serveru co tam je (aby jelo nonsteam CS s Cheating Death a AMX,...).

Ace - máš pravdu, že to je z mojí strany trošku na dýl, jenže třebas jsem vyslovil prosbu, aby někdo stáhnul CS verzi dedicated serveru pod linux, dostal jsem pouze odkaz, který nebyl použitelný. Takže je vidět, že pokud na tu registraci na daném serveru a stažení této verze "nemá nikdo čas", tak pak nemůže nic chtít. Nebudu se s tím sám pachtlit, abych nakonec dopadl tak, že po strávení x hodin s přípravou PC, stažením CS, konfigurací a odlazením první verze serveru se akorát seberou hlášky, že je to "na nic" a že by to chtělo xx a yy, raději zz.

Ještě se bohužel neobjevil nikdo iniciativní, kdo by do toho dal víc než slova "bylo by dobré, kdyby".

Na závěr příklad toho, jaké mi ohledně CS chodí v poslední době maily:
EMAIL:

Dobrý den, rád bych Vás upozornil na to, že tento a další admini až na
Pipce se chovají tak jak by se admin chvoat neměl.
Dnes se mi stalo že jsem hrál a objevil se tam system_reap což je
známy cheater na serveru. Když jsem na něj upozornil admina Mocnou tak
mě ignorovala jako by se nic nedělo.KDyž jsem ji na něj ovšem upozornili
téměř všichni tk napsala "No a co s tím udelame buzici" .. můj názor je
že takto by se admin chovat vůči hráčům neměl a pokud se tak chová tak
by to neměl být admin.
Také by mě zajímalo jestli bych vá mohl nabídnou spolupráci an Cs
servru jako admin....Cs hraji již cca 1.5 roku an různých serverech ve
světě tudíž vím jak to chodí a za co se má trestat.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Příspěvekod Ace-COM » ned 12. úno 2006 18:49:59

V tom máte pravdu... Myslím že je to tak nějak trochu špatně na všech frontách. Taky jsem tak trochu pod tlakem a jsem rád že stíhám to co mám stíhat. Nechtěl jsem se Vás nijak dotknout a je mi lito pokud se tak stalo.

A ještě více je mi líto, že nám to nevychází ani společně ani s adminy. Co se týče LINUXové verze CDDS, tak vám ji zkusím obstarat. Pracuji na tom.

(I když je fakt, že jsem se v poslední době spíše věnoval obnovení provozu samotné PGCC a už více jak 3 dny marně zkouším otevřít FW pro vysílání HLTV :( )

Máme každý svou práci. A ta nás zaměstnává Full-Time.. anebo jeste vice... Ale snad uz se nam to konecne povede dat to dohromady.. Byt si myslim, ze nejvetsi potiz je prave v tom, ze v tech fofrech selhava komunikace...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » sob 18. úno 2006 10:22:59

4 Falcon: No tak to je mega rofl uz! Nebudu se tady obhajovat kvuli nakeho kinderaka, ktery sam neumi dodrzovat pravidla a neustale me na serveru otravuje. Btw, toho znameho cheatra jsem nahravala chvili, bohuzel jsem ho ale nechytla pri cinu. Nejsem zadny otrok kinderaku, ze budu delat, jak oni piskaji. No comment!
Btw, fakt bych rada pomohla k zlepseni serveru, ale nerozumim tomu :roll:
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa


Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník