HAKESPEARE ???

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

HAKESPEARE ???

Příspěvekod Ace-COM » sob 01. dub 2006 9:14:32

To se opravdu nemuze vyjadrit dotycny admin, za co presne teda ma Hakespeare ten PermBAN?

Jestli jen za TK, tak jsem ochoten mu ho zrusit, pokud za CHEAT, tak by bylo dobre predlozit nejake demo. Hlavne to proste vyresit, at porad nespamuje fora a nepridelava mi jako adminovi praci, protoze to pokazde musim precist a rozhodnout se jestli smazat nebo nechat :(

Dik...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Pipka » sob 01. dub 2006 9:30:25

byl jsem to mozna ja, ale to musel mit nejakou jinou prezdivku. Cheaty nemel, nebo spise nemam demo. Kdyz se proste clovek narodi a zabije 3 lidi na startu, tak se s takovyma lidma nebavim..klidne mu ho zrus, tyden bude hodny a pak zase udela nejakou hovadinu :wink:
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Ace-COM » sob 01. dub 2006 10:03:19

No v pohode.. Ja mu ho klidne zrusim a pak zalezi na nem... Jestli neco udela dostane ho natvrdo spatky..

Kez uz by byl novy server KTT, na ten nas prislo max 8 lidi (a hralo se v pohode jsem byl devaty :D:D:D ), ale to jen proto, ze zrovna nejel server KTT.

Ale na ten se pak natahnou stejne Pluginy jako jsou na tom nasem... Za utok na nepritele hned na startu je kill a po 3 je autoBAN na 120 minu... To by mohlo celou situaci kolem TK solidne poresit.. :D

A nakonec.. Mas pravdu, taky me hodne lidi sere... Vcera byl u nas na serveru kdosi, uz si ani nepamatuju prezdivku, v Aim_Headshot hned nabihal na druhou stranu a ja jsem si zrovna za bednou nabijel... Probehl kolem mne tak jsem ho zezadu sundal a on dalsi 15 minut porad sproste nadaval na kempery a na adminy atd... Taky jsem ho hned KICKnul... :D Uz se nevratil i kdyz server KTT nejel...

Ale kdosi mi rikal, ze existuje i plugin, ktery po napsani sprosteho slova skatruje tvoji spravu a misto toho ti na sklo napise neco jako: "Jsem hovado, ktere se neumi chovat, musim si na to davat pozor.. :D:D:D"

Taky by se nam takovy hodil... :D:D:D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod mongos » sob 01. dub 2006 12:30:16

heh vklidu ale kazdopadne to uz neni prvni pernament dostal a kdyz uz se nepoucil po tom prvni tak kdovi ci se uz konecne pouci po tom druhem jestli mu bude zrusen
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Pipka » ned 02. dub 2006 13:27:52

a tak at si zahraje :)
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec


Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník