Vulgarita Adminů

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Vulgarita Adminů

Příspěvekod Ace-COM » stř 05. dub 2006 14:25:49

Nechtel bych nic rikat, ale nemeli by admini jit ostatnim htacum spise prikladem ???

Tohle nevidim poprve, spise skoro porad.... :(

15:13:43 (CT) sW)*Ddz mOcn4 : ty drz picu uz
15:14:49 (CT) sW)*Ddz mOcn4 : nech si ty tvoje blbe pindy a bude fajne


Trochu na ostudu no... :(
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod mongos » stř 05. dub 2006 15:52:41

jn ale nekdy to fakt nejde se tam udrzet a byt slusny
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Pipka » úte 18. dub 2006 20:38:43

jeeeej, clovek an kabelu nemuze vydrzet bez toho aby si obcas neco napsal, kdyz do neho kazdy husti....ja to trebas resim smichem :D:D
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » úte 18. dub 2006 21:44:13

ASJ: taky te nikdo verejne nejebe po usach za to, jak se vyjadrujes, tak radsi pomlc a hled si sveho. To, ze sem tam napisu sproste slovo, jeste nic neznamena a vubec me nezajima, ze to tu davas. Rikam ti, byt tebou tak mlcim!!! Me uz ty tve neustale blbe kecy tez serou. Misto toho, abys neco udelal se serverem, tak si udelas svuj a nas nechas jit do sracek. Mam toho fakt uz dost. Nebudu tady psat nake tutununu, kdyz to tak vubec nemyslim. Adios a az zacnes neco delat, tak si muzem promluvit trochu na jine urovni. Zatim...
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Luciferka » úte 18. dub 2006 22:02:41

Jeste bych chtela dodat, ze ja sama vim, jak ty se umis slusne vyjadrovat, tak proto se nehodlam omlouvat, ci to nejak vyvracet! Snad vime o cem je rec ;)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » stř 19. dub 2006 8:35:21

Promin, ze jsi to byla zrovna ty, koho jsem zde uvedl, ale bylas to zrovna ty, kdo mi padl do oka...

Nehodlam se tu vybavovat o tom jestli je to OK nebo ne, myslim, ze cely ten nas Experiment s Adminama atd. byl naprosto k nicemu...

vsechno spatne, spatky na stromy... ze ?


Asi tak... Je fakt, ze mozna me to heclo taky kvuli toho, jak se porad cepyris, ze jsi nejlepsi admin a rika ti to tu spousta lidi (a tobe to zjevne dela dobre) a pritom treba z meho pohledu coby nekoho, kdo by mel korigovat samotne adminy je to o nicem...

Takove chovani proste nemuzu nechat jen tak bez odezvy, TO BY SI ADMIN NEMEL DOVOLIT NIKDY... Ja vim, nemam moc co mluvit, taky jsem jen clovek obcas mi ujedou nervy, zvlaste, kdyz jde o muj majetek, mam v nem nemale prachy a kdyz vidim jak to nektere "hovada" (s prominutim) nici, tak si nic jineho nezaslouzi. Ale na Serveru je to prece jen o necem jinem...

Tam kdyz se to posere, tak uz jen max. nebudes admin, stratis neco ze sve popularity a to je vsechno. Tady pokud se to posere, tak se to asi s temi dopady neda srovnat...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » stř 19. dub 2006 19:54:05

Reknu ti to asi tak: Ja se nicim necepyrim a nikdy jsem sebemin nenaznacila, ze jsem nejlepsi amdin. To je takova blbost co si tu ted napsal, ze se proste musim smat ;D To mozna psal nekdo jiny, ale ja to nebyla, tak se prosim te vzpamatuj a dej si to v hlave doporadku. Tohle mozna psalo par hracu, ale ja ne, tak proc to tu vubec pises? Tebe to sere, ze nekdy mi napisou neco kladneho? Asi jo, tak ja to vidim. Nebudu tady rikat, ze mi to prijemne neni. Ano je, ale ruku na srdce. O kazdem z vas, kdyz nekdo napise, ze neco delate dobre, tak to strasne potesi a zahreje vas to, ze aspon nekdo uzna vase hodnoty, kdyz nekteri je hazeji uplne na jinou stranu barikady. A tak to je a bude. Jedni budou pro a jedni proti. Nikdy nikdo nebude jenom pro a to by sis mel uvedomit i ty Alesi. Nikdy nebudou vsichni stat na tvoji strane. Budes mit taky mozna par priznivcu, ale samozrejme i naopak lidi, kteri si tve prace neumi vazit. Coz ja, zduraznuji, vzdy vazila a dokazala podekovat za kazdou mensi snahu. Promin, ale kdyz predvadis, to co predvadis, tak nevim za co, bych te mela chvalit. Samozrejme ted se to tyka ohledne naseho serveru. Taky fora, ze ano? Uz se nebudu podruhe podrobne zminovat o tom, jak si navzajem s Falconem lezete do prdele (pro nekoho, ze si vzajemne pomahaji). No jasne, ted mi to budes zase nekolikrat vyvracet a presvedcovat o opaku, ale nemusis. Myslim, ze by se ti to podarilo uz v predchozich diskukzich. Ja to takhle nechtela, ale sam sis zvolil tuto formu. Tak at kazdy vidi, o co go, kdyz si to pan preje. Je vzdy vsechno jak si prejes? Chtel bys a delas pro to cokoliv, vid? Nekdy se ale s timto hnout neda, jenze to si mozna neuvedomujes. Jeste by me zajimalo, proc zase a opet jsem ti padla do oka prave ja. Neco na tom bude a myslim, ze v me vulgarite to nebude ;) Nebo jsem vazne tak vulgarni? No, myslim ze do nakych vyjimecnych extremu nezachazim a jestli tomu tak nekdy je, tak k tomu mam nejspis padny duvod. Coz si ale uvedl sam, ze tomu tak je nekdy i u tebe, inu? Inu ty mu muzes a ostatni ne, mam tomu tak rozumnet? .) Je lepsi vynadat nakemu smradovi na CS, ktery ma do tebe blbe kecy nebo vykurvovat male deti v herne, ktere poslusne a tise hrajou, za nic nemuzou a presto jeden blbec vyjde ze zachodu a udela jim takove trauma? Ano, i ja jsem se lekla, na toz pak co ty deti? Vazne mi jich bylo v te chvili lito a jestli se ti tam jeste nekdy ukazaly, tak muzes byt jedine rad! Nechtela jsem to rozvadet primo do prikladu, ale sam sis o to rekl, takze myslim, ze ti to asi ani nevadi. Melo by ale. Ty uz me prosim te, nikdy, ale NIKDY nemoralizuj, protoze za to, jak ty se nekdy chovas, bych ti plivla do xychtu a jeste bych se pousmala. Kuniec, tecka, vykricnik.... Btw, o tvuj majetek ja se nezajimam a nikdy zajimat nebudu a to taky spolecne s tvou praci. Do toho mi nic neni a nikdy nic nebude. Je to hold jenom tvoje vec a nikdo jiny se s tim poprat nemuze, tak bych to tady uz vickrat nevytahovala. A jeste neco. Neni to trapne mi tu vyhrozovat necim? Tak nebudu admin a co jako? Se kvuli toho mam jit zabit? Stejne jde server do sracek a chodi tam cim dal tim min lidi, protoze se se o nej nikdo nestara a ne kvuli tem par adminum, kteri se snazi to tam koordinovat. A to je Mongos, Pipec a Grekos. Techto adminu by sis meli lidi na serveru vazit a respektovat je. A to i ty dokonce. Nebyt nich, tak to tam je uplne v troskach. Uz muzes zaridit rovnou, at ten server zrusi, kdyz nemas zajem, neco s tim delat. A neni tomu par dni, ale par mesicu, cos mel plno reci ;)... Adios amigos pratele 8)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » čtv 20. dub 2006 7:53:28

Jsi mimo, nebudu to tu rozebirat.

JA JSEM TIM JEN CHTEL RICT, ZE PROSTE OPRAVDU DOBRY ADMIN SI TO NIKDY NEDOVOLI

Jak chcete naucit lidi nechovat se na serveru vulgarne kdyz se tak chovate sami ???

To je jedine... Nebylo zamerem te ponizovat... Jen je to jedna z veci ktere me s prominutim serou, protoze vy byste se meli snazit jit ostatnim maximalne mozne vzorem...

Vim ze kazdemu to obcas ujede, i ja mam jen jedny nervy... Ale me to u vas prijde jako bezna vec... Copak si myslite, ze to zvysi vasi autoritu coby adminu? Spise se tim ponizujete, zvlaste kdyz ja jsem treba za to daval KICK.. Mel jsem ho dat i tobe ? Nebo komukoliv jinemu z adminu ?

A co se tyce serveru... Uz to nebude dlouho trvat, novy server se jiz testuje...

PS: Pochop prosim te jednu vec, ten post nebyl smerovany proti tobe, i kdyz jsi me k tomu vlastne pri te posledni navsteve serveru vyprovokovala svyma hlaskama (mozna jsi proste nemela svuj den, to se stava kazdemu, i ja jsem ho asi nemel a proto jsem reagoval tak jak sjem reagoval), ale vseobecne... A co se tyce tech diskuzi, je fakt, ze ty mi taky nedavas obcas misto k manevrovani a sama si musis priznat, ze taky tak trosku prehanis a spickujes. Neni to jen ve mne. Ja jsem jen chtel upozornit na vec, kterou povazuji za problem...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Ace-COM » čtv 20. dub 2006 8:23:59

OK: Comment...

Luciferka píše:Reknu ti to asi tak: Ja se nicim necepyrim a nikdy jsem sebemin nenaznacila, ze jsem nejlepsi amdin. To je takova blbost co si tu ted napsal, ze se proste musim smat ;D To mozna psal nekdo jiny, ale ja to nebyla, tak se prosim te vzpamatuj a dej si to v hlave doporadku.


V hlave to mam v poradku a taky si pamatuju jak jsi mi delala sceny kvuli mazani postu a procentum.. Takze No Comment

Luciferka píše:Tohle mozna psalo par hracu, ale ja ne, tak proc to tu vubec pises? Tebe to sere, ze nekdy mi napisou neco kladneho? Asi jo, tak ja to vidim. Nebudu tady rikat, ze mi to prijemne neni. Ano je, ale ruku na srdce. O kazdem z vas, kdyz nekdo napise, ze neco delate dobre, tak to strasne potesi a zahreje vas to, ze aspon nekdo uzna vase hodnoty, kdyz nekteri je hazeji uplne na jinou stranu barikady. A tak to je a bude. Jedni budou pro a jedni proti. Nikdy nikdo nebude jenom pro a to by sis mel uvedomit i ty Alesi. Nikdy nebudou vsichni stat na tvoji strane. Budes mit taky mozna par priznivcu, ale samozrejme i naopak lidi, kteri si tve prace neumi vazit. Coz ja, zduraznuji, vzdy vazila a dokazala podekovat za kazdou mensi snahu.


V jednom mas pravdu, taky jsem rad, kdyz se mi neco povede a nekdo me za neco pochvali. Predevsim treba, pokud jsou to lide, se kterymi se znam a ktere mam treba i za pratele, nebo s nimi na necem delam... Je fakt, ze od tebe jsem dlouho neslysel nic pekneho (teda az na ten turnaj ;-) ) spise naopak a to specielne kvuli serveru. Ale rekni mi, hrala jsi na testovacim serveru alespon jednou, aby jsi vedela co a jak ?

Luciferka píše:Promin, ale kdyz predvadis, to co predvadis, tak nevim za co, bych te mela chvalit. Samozrejme ted se to tyka ohledne naseho serveru. Taky fora, ze ano? Uz se nebudu podruhe podrobne zminovat o tom, jak si navzajem s Falconem lezete do prdele (pro nekoho, ze si vzajemne pomahaji). No jasne, ted mi to budes zase nekolikrat vyvracet a presvedcovat o opaku, ale nemusis. Myslim, ze by se ti to podarilo uz v predchozich diskukzich.


Opet pouze LOL & NC...

Luciferka píše: Ja to takhle nechtela, ale sam sis zvolil tuto formu. Tak at kazdy vidi, o co go, kdyz si to pan preje. Je vzdy vsechno jak si prejes? Chtel bys a delas pro to cokoliv, vid? Nekdy se ale s timto hnout neda, jenze to si mozna neuvedomujes.


Bohuzel malo kdy je neco tak jak si to preju ja, ale o to tady nejde, tohle jsem nikdy nechtel a uz pri minulych prestrelkach mezi nama dvema, jsem, ti rikal, ze me to ani nebavi ani se mi to nelibi.

Luciferka píše: Jeste by me zajimalo, proc zase a opet jsem ti padla do oka prave ja. Neco na tom bude a myslim, ze v me vulgarite to nebude ;) Nebo jsem vazne tak vulgarni? No, myslim ze do nakych vyjimecnych extremu nezachazim a jestli tomu tak nekdy je, tak k tomu mam nejspis padny duvod.


Viz. muj posledni post. Nebylo a nemelo to byt mireno primo proti tobe, jen me to nastvalo, protoze prave u tebe me to stve treba i prave proto, ze jsi jinak docela v pohode a vsichni te na serveru berou. Mylsim, ze to nemas zapotrebi...

Luciferka píše:Coz si ale uvedl sam, ze tomu tak je nekdy i u tebe, inu? Inu ty mu muzes a ostatni ne, mam tomu tak rozumnet? .) Je lepsi vynadat nakemu smradovi na CS, ktery ma do tebe blbe kecy nebo vykurvovat male deti v herne, ktere poslusne a tise hrajou, za nic nemuzou a presto jeden blbec vyjde ze zachodu a udela jim takove trauma? Ano, i ja jsem se lekla, na toz pak co ty deti? Vazne mi jich bylo v te chvili lito a jestli se ti tam jeste nekdy ukazaly, tak muzes byt jedine rad! Nechtela jsem to rozvadet primo do prikladu, ale sam sis o to rekl, takze myslim, ze ti to asi ani nevadi.


Co se tyce citovane situace ano, mozna jsem to prehnal, ale nikdo z tech deti se nad tim ani nepozastavil.. Slysi tady v herne (bohuzel) i horsi veci. Ale ja ti muzu rict, ze kdybyvch tehdy nacapal toho, kdo to udelal, tak bych asi sotva zabrousil k nadavkam. Vyresil bych to uplne jinak... ;-)

Luciferka píše:Melo by ale. Ty uz me prosim te, nikdy, ale NIKDY nemoralizuj, protoze za to, jak ty se nekdy chovas, bych ti plivla do xychtu a jeste bych se pousmala. Kuniec, tecka, vykricnik....


Nemoralizoval jsem primo tebe, uvedl jsem jako priklad zaznam z logu ve chvili, kdy uz me to fakt dozralo, protoze prave ten den jsem server sledoval delsi dobu a ty jsi mluvila jak dlazdic... Holt asi to nesedlo co ;-) ??

Luciferka píše:Btw, o tvuj majetek ja se nezajimam a nikdy zajimat nebudu a to taky spolecne s tvou praci. Do toho mi nic neni a nikdy nic nebude. Je to hold jenom tvoje vec a nikdo jiny se s tim poprat nemuze, tak bych to tady uz vickrat nevytahovala.


Ano nema cenu tu mluvit o me praci, ta ti muze byt ukradena, napsal jsem to jen pro srovnani situace...

Luciferka píše:A jeste neco. Neni to trapne mi tu vyhrozovat necim? Tak nebudu admin a co jako? Se kvuli toho mam jit zabit? Stejne jde server do sracek a chodi tam cim dal tim min lidi, protoze se se o nej nikdo nestara a ne kvuli tem par adminum, kteri se snazi to tam koordinovat. A to je Mongos, Pipec a Grekos. Techto adminu by sis meli lidi na serveru vazit a respektovat je. A to i ty dokonce. Nebyt nich, tak to tam je uplne v troskach. Uz muzes zaridit rovnou, at ten server zrusi, kdyz nemas zajem, neco s tim delat. A neni tomu par dni, ale par mesicu, cos mel plno reci ;)... Adios amigos pratele 8)


A co se toho posledniho (a mozna i tak trochu toho srovnani) tyce... Chtel jsem jen rict, ze kdyz mi tady nekdo nici neco v cem mi lita sakra hodne penez a pokud se to znici, tak so tp muzu jit hodit, kdezto ty kdyz by jsi prestala byt adminem tak se v podstate nic nedeje.

Uz tak jsem uvazoval o zuzeni AdminTeamu a do budoucna by se videlo, protoze to neplni svoji roli. Mas pravdu, rozumne k tomu pristupuje jen par z vas (Mongos, Pipec a Grekos a ty), zbytek je o nicem... Prave proto ale, ze uz by se konecne mel zmenit i cely CS server, jsem jen chtel vyprovokovat neco k zamysleni nad jakymsi Moralnim kodexem Admina nikoli dalsi slovni prestrelku mezi mnou a tebou, do ktere se mi zda ze se poustis strasne rada. Nevim proc, nevim co jsem ti udelal...

PS: Takhle to dopadne vzdycky, kdyz chci poukazat na nedostatky ? Ozve se nekdo koho jsem tim stipl do zadku a zacne mi nadavat do blbecku atd atd ? To se na to muzu vykaslat rovnou. Jeste ze tady to muze precist jen par lidi... Minule jsi to rozpoutela primo ve verejnem foru a to mi asi taky nedela 2x dobre.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » čtv 20. dub 2006 14:27:24

Kuniec... nebudu to uz nijak komentovat. Co jsem chtela napsat, to jsem napsala a tak mi to staci, uz to dal rozvadet za zadnou cenu nemusim. Btw, hod si nekdy priklad na nekoho jineho a pak ti uverim, ze to neni nic osobniho, protoze si vzdycky zaryjes jedine do me a pak to komentujes vseobecne. Je to łOł łOł łOł.... Caf!
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Luciferka » čtv 20. dub 2006 14:29:39

A to, ze to nebudes rozebirat, si asi nemyslel vazne, ne? :lol: Nepis priste takove kraviny ;)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » čtv 20. dub 2006 16:22:38

njn, rozmyslel jsem si to... ;-)

Promin, nechtel jsem se te dotknout... zkusim teda priste jako priklad zvolit nekoho jineho... ;-)

Caf
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod TEKnick » ned 23. dub 2006 0:04:22

delate si prdel ? :D
TEkKnO UseR
TEKnick
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. lis 2005 18:39:50

Příspěvekod Luciferka » pon 24. dub 2006 11:28:26

ne :lol: ;DDD
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » pon 24. dub 2006 14:06:41

No vis jak... co se skadliva... :D:D:D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Další

Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron