Myslim ze je na case udelat nejakou schuzi ;-)

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Myslim ze je na case udelat nejakou schuzi ;-)

Příspěvekod Ace-COM » čtv 08. čer 2006 7:05:33

Reaguji tim tak trochu i na PM od DJky:

2h distanc? Tak to nejsi moc prisny... my to trestame mnohdy u prisneji... ale to jen tak mimo vec... Jsem chtela reagovat na ten jeden topic, ale bohuzel, je zamcen. Tohle me fakt sere, ze se i ostatni admini nemuzou vyjadrit. Delame jen blbe sasky. Fakt se nedivim, ze to prestava bavit takoveho Pipku a pomalu, ale jiste to prestava bavit i me. Timto jsem te chtela poprosit, jestli bys nezaridil aby i ostatni admini mohli moderovat tohle forum pokud je to mozno. Nemuzu ani nic napsat, prispevky se mi vesele mazou, to co bych smazala ja, tu je atd... Tohle se ale prave netyka jenom me, ale i ostatnich adminu. Jak nas to ma bavit kruci? Jakou my z toho mame motivaci? Nadavky a pozamykane topicy? Ja nevim... mozna se na to divam trochu skepticky, ale stve me to. Zatim se mej!


Mozna je to pravda, je fakt, ze nekdy zareaguju drive nez se vy vyjadrite a to pak muze nekoho z vas nastvat, ja jsem to nedelal proto abych vas zamykanim a mazanim topicu omezoval, ale proto, abych vcas zabranil nesmyslnym commentum lidi typu Shonghan, Mias, Zeeke a spol.

Takze bychom se mozna meli sejit, celou situaci probrat, mozna by se mel stavit i Falcon, abychom se dozvedeli postup s novym serverem nebo aspon primym pristupem k nemu, abychom si mohli ten server upravovat, protoze je fakt, ze se toho krome mnozstvi adminu moc nezmenilo a to mne mrzi.

Taky bychom se meli dohodnout na tom, jak vycistit ten Augiasuv chliv jak se rika, neboli konecne uvest pravidla serveru do praxe. Stejne tak se musim zeptat Falcona, jakto, ze mi u nekterych lidi nenaskakuje IP a tudiz je nemuzu zabanovat, resp. proc je odbanovany Hakespeare.

I co se tyce toho fora, sami jste si mozna vsimli, ze jakmile nekdo z adminu napsal do TOPICU Topic CLOSED tak jsem ho zamkl, jakmile jsem na nej narazil. Stejne tak jsem to ale delal dle vlastniho presvedceni. Prozatim bohuzel jedine jine reseni pro mne je pockat na signal od vas a zamknout to az potom, ale to je dost nerealne a neefektivni. Jestli bude moznost povolit vam Moderovani to by mohla byt dalsi otazka na Falcona.

Myslim si totiz ze z nasi strany jsme odvedli hromadu prace a fakt jsme se vsichni snazili, takze by bylo nacase, aby konecne udelala nejaky krok i KTV...

S pozdravem...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » pát 09. čer 2006 14:42:40

No co na to rict? Snad jen, ze jsem urcite pro, aby se udelala naka schuze a mozna se i neco zacne dit. Proste good idea :wink:
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Imothep » pát 09. čer 2006 19:43:05

Ok muzem se sejit.Dame řeč.
Uživatelský avatar
Imothep
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte 12. črc 2005 13:40:38
Bydliště: Trinec

Příspěvekod Pipka » ned 11. čer 2006 22:20:44

pofulame :))
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » ned 11. čer 2006 23:09:33

vypijeme :lol: ;DD
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod mongos » pon 12. čer 2006 13:57:54

a tak jestli se bude i chlastat se ukazu tez urcite :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Gr3k0s » pon 12. čer 2006 20:27:31

taky dorazim
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Ace-COM » čtv 29. čer 2006 18:09:20

Fajn termin davam 8.7.2006 ve 20:00, sraz v PG

Nemyslete na chlastacku ale na to ze musime resit problemy a to nejen na serveru ale hlavne mezi nama.

Meli bychom mit jasne stanovena pravidla, jakysi Moralni Kodex admina, ktery bude zavazne rikat co se smi a nesmi at muzeme vystupovat jednotne a ne tak ze jeden admin da BAN, aniz by zde aspon napsal za co a druhy ho zrusi atd.

TO UZ NELUVIM O ZNEUZIVANI NEKTERYCH BLBOSTI typu Vote, AMX_say atd. Jestli nacapam nejakeho admina ze pise na sklo veci, ktere nejsou DULEZITYM OZNAMENIM PRO VSECHNY ale pouziva to jako chat, tak poleti takovym zpusobem ze ani nepostrehne ze uz neni admin.

UVEDOMTE SI, Ze takhle jsme za bandu ignorantu a idiotu a ne TYM Adminu, kteri si maji pomahat a byt JEDNOTNI !!!

PS: Nechte si to prosim projit hlavou a hlavne je nutna ucast vsech, kdo neprijde, neni admin.

Dekuji za pochopeni.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » čtv 29. čer 2006 19:38:04

Tak to je maras... 8.7. je chata a jdou tam dohromady 4 admini asi, tak jako nevim. Je to naplanovane uz pekne dlouho .(
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » čtv 29. čer 2006 19:40:13

OK jsem ochoten to trochu posunout...

ale moc casu na to neni...

stiznosti pribyvaji a za chvili z nas vsichni budou mit max. kozy
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » čtv 29. čer 2006 19:45:01

Fakt kdykoliv jindy, ale zrovna toho 8.7. by to asi neklaplo :/ Klidne to muze byt i pres tyden si myslim. Ale nevim jak ostatni no.
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Sami » čtv 29. čer 2006 19:55:23

:D no já to beru není problém se sejít, ale Aleši Já Pipka Ddz a Imi máme naplánovanou akci na tří dny od 7.7. do 9.7. tak to prosím tě odlož o něco díky :) :wink:
Uživatelský avatar
Sami
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 08. čer 2006 21:34:07
Bydliště: Třinec Dál nevím

Příspěvekod Pipka » čtv 29. čer 2006 21:16:40

Ace-COM píše:OK jsem ochoten to trochu posunout...

ale moc casu na to neni...

stiznosti pribyvaji a za chvili z nas vsichni budou mit max. kozy


Tak to by potom uvideli ty "kozy" jako :D, co by se dely na kablu !!
At si to zkusi rejpnout a teprve uvidi a poznaji, ze nejsem porad mirumilovny clovek :wink:
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Ace-COM » pát 30. čer 2006 8:13:50

Pipka píše:
Ace-COM píše:OK jsem ochoten to trochu posunout...

ale moc casu na to neni...

stiznosti pribyvaji a za chvili z nas vsichni budou mit max. kozy


Tak to by potom uvideli ty "kozy" jako :D, co by se dely na kablu !!
At si to zkusi rejpnout a teprve uvidi a poznaji, ze nejsem porad mirumilovny clovek :wink:


Jenze to je prave to, co si clivek, jemuz byla do rukou vlozena funkce a zodpovednost bohuzel nesmi dovolit... Musi mit vzdy cxhladnou hlavu a pracovat s rozvahou.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod mongos » pát 30. čer 2006 10:20:31

hmmm jak tak koukam tak se vsichni asi jen tak nesejdem kazdy uz ma plany na prazdniny hlavne na vikendy co to tak dat ten sraz nekdy pres tyden nebude to lepsi???
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Další

Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron