Hacker Banned ?

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Hacker Banned ?

Příspěvekod Ace-COM » úte 26. zář 2006 17:13:33

Mam tady takovou vec a chtel bych vyjadreni:

de_dust2 nevím jaké kolo Kocur (ten zabanovaný) měl awp trefil nechtic někoho do nohY asi admina a on ho kicl reflex s awčem je hraju taky s ním takže za tohle kick nemá být a potom se vrátil napsal jaký chytrý admin mě kickl ? a on naspal já a on napsal ty jsi noob a najednou měl pernament


Mohu vedet o co jde a proc atd?

Pokud je to tak jak Hacker pise, tak za to urcite nema byt Perm pokud to bylo nechtene a uz vubec ne pokud se zeptal ktera trubka ho za nechtenou ranu kickla. To je muj nazor, takze cekam vysvetleni.

;-)

PS: Byl bych rad aby Admini nezneuzivali adminovani, pac takovy admin neni adminem ale sracem a z Admin tymu by asi rychle vypadl. Dekuji za pochopeni a DOUFAM, ze to neni tak jak to vypada ;-)
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Imothep » úte 26. zář 2006 21:29:39

Tak pri tedlencte situaci jsem nebyl,ale jestli je to tak jak tady ctu tak ban za todlencto je nesmysl.Me taky parkrat tak nejak trefili,a da se to prekousnout.Nemusite kazdou nesikovnou kulku resit tak ostre.
Uživatelský avatar
Imothep
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte 12. črc 2005 13:40:38
Bydliště: Trinec

Příspěvekod Gr3k0s » stř 27. zář 2006 12:41:31

jezisi, jste moooc... imi sorry ale jeste jsi neslysel nazor toho kdo mu ho dal a uz o tom pises jak o dane veci...(ja to nebyl, a o tom jestli to bylo nebo nebylo spravne budu soudit az si vyslechnu verzi admina)
ASJ ten tvuj posledni odstavec by jsi mel smaznout... fakt sorry, ale tohle ne...
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod kastan » stř 27. zář 2006 14:44:17

Nebyl to nekdo z novych? Tipoval bych jardu :D no a kipo uz ma tez za sebou par permanentu jak mi zdelil!
Viva la sound system
Uživatelský avatar
kastan
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 10. črc 2005 15:47:23
Bydliště: Freenec

Příspěvekod mongos » stř 27. zář 2006 15:28:03

heh tak by zajimalo kdo to byl a jestli to nahodou nebylo jinak?? ale asi bych to typoval taky na jednoho z dvou adminu
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Ace-COM » stř 27. zář 2006 18:34:42

Nesoudim, jen chci slyset vyjadreni toho kdo to udelal a proc, abych nemusel celit na ICQ porad nejakemu vysvetlovani.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » stř 27. zář 2006 22:17:15

Takovych situaci bylo vic i v predesle dobe, kdy jeste Kipek se Spidrem admini nebyli a taky se k tomu nikdo nepriznal, tak pochybuju, ze ted tomu bude jinak.
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod kastan » čtv 28. zář 2006 22:24:47

Joo ja bych hackerovi ten pban nechal ten clovek "jestli se tak tomu zvireti da rict" se neumi absolutne chovat! Uz ne jednou sem mu ban dal za hrube urazky a vulgaritu na ostatni hrace! Podle me takovy clovek nema takovou hru hrat! Sic sem mu ten ban nedal ale chvalim toho kdo mu ho dal! :D .Sve by o tomhle clovekovi mohla rict mocna ktera byla svedkem toho co na me hacker rikal na xshitu! Za ty hlasky by dostal pban na jinem servru bezpodminecne! Tot vse zme strany gl&hf[/list][/i][/u]
Viva la sound system
Uživatelský avatar
kastan
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 10. črc 2005 15:47:23
Bydliště: Freenec

Příspěvekod Luciferka » čtv 28. zář 2006 22:37:08

Jj, v tom ma Kastan pravdu... i kdyby to byla pravda, co nam psal Hacker, tak bych mu ban urcite nechala uz pro jeho predesle chovani, ktere nebylo zrovna privetive.
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » pát 29. zář 2006 10:16:37

No myslim ze prilezitosti bude dost...

ale vsechno by melo mit sve opodstatneni. Nerad bych aby se o mne nebo o komkoli z vas mluvilo jako o Mallovi
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » pát 29. zář 2006 15:21:58

No kdybys videl, jak se Hacker vyjadroval, tak bys mel taky dost .)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Sami » pát 29. zář 2006 15:30:19

kastan píše:Nebyl to nekdo z novych? Tipoval bych jardu :D no a kipo uz ma tez za sebou par permanentu jak mi zdelil!
no já jsem od Jardy dostal už pernament pod jiným nickem za to že jsem dal dvoum borcům na A v Aztecku dvě šišky norm viditelné a pak jsem i zabil jeho :D :D říkal že jsem měl WH že se prý překliknul tomu neveřím ale příjmul jsem jeho omluvu :D a já za takové věci bany nedávám že někdo někomu omylem ubral HP
Uživatelský avatar
Sami
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 08. čer 2006 21:34:07
Bydliště: Třinec Dál nevím

Příspěvekod mongos » pát 29. zář 2006 16:52:22

Sami píše:
kastan píše:Nebyl to nekdo z novych? Tipoval bych jardu :D no a kipo uz ma tez za sebou par permanentu jak mi zdelil!
no já jsem od Jardy dostal už pernament pod jiným nickem za to že jsem dal dvoum borcům na A v Aztecku dvě šišky norm viditelné a pak jsem i zabil jeho :D :D říkal že jsem měl WH že se prý překliknul tomu neveřím ale příjmul jsem jeho omluvu :D a já za takové věci bany nedávám že někdo někomu omylem ubral HP


jn jaro to trochu moc zere a taky zneuziva jak koukam
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Sami » sob 30. zář 2006 18:29:56

mongos píše:
Sami píše:
kastan píše:Nebyl to nekdo z novych? Tipoval bych jardu :D no a kipo uz ma tez za sebou par permanentu jak mi zdelil!
no já jsem od Jardy dostal už pernament pod jiným nickem za to že jsem dal dvoum borcům na A v Aztecku dvě šišky norm viditelné a pak jsem i zabil jeho :D :D říkal že jsem měl WH že se prý překliknul tomu neveřím ale příjmul jsem jeho omluvu :D a já za takové věci bany nedávám že někdo někomu omylem ubral HP


jn jaro to trochu moc zere a taky zneuziva jak koukam
no to on někdy až moc Někdo mu dá normální šišku a on jsi myslí už že má WH a nemá ho nahraného třeba nevím no mě je to jedno jako jak uváží sám ale měl by se prvně rozmyslet než zakročí
Uživatelský avatar
Sami
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 08. čer 2006 21:34:07
Bydliště: Třinec Dál nevím

Příspěvekod Ace-COM » úte 03. říj 2006 16:15:12

MOhu Vas o neco poprosit? Vsichni admini by meli zkouknout dema, a shodnout se vetsinovym hlasovanim na BANu pro HACKERa a taky si to obhajit.

Do te doby PROSIM zadne dalsi posty na toto tema...

Je tu na forech priliiz husto na muj vkus... :D

Dik za pochopeni...

PS: Ty dema chci videt taky a chci u toho mit KIPA aby to komentoval, takze to muzeme udelat u nas na promitacce, co vy na to? Klidne to muze byt verejny soud i s Hackerem na obhajobu...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Další

Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron